חזרה כללית לפני הרצח

• פותח הנושא ntn
  • פורסם בתאריך

ntn

New member
חזרה כללית לפני הרצח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

קיבלתי לאחרונה מכתב אלקטרוני וניראה לי שרבים יתעניינו בתוכנו. נתן ***************************************** שלום לך נתן. עיינתי היום בחומר שהואלת להניח באינטרנט בקשר לחשיפת האמת בפרשת רצח רה"מ. אני רוצה להפנות שימת לבך לקצין השב"כ נתן שיפריס ה"שמפניה" של יהדות תימן העשוקה, האיש הזה ממונה על השתקת זעקת ישראל השניה בפרשיה הנוראה הזו של פשע השמדת עם שבוצע בעמנו. הואל בטובך לקרוא את פסק הדין בערעור של הרב עוזי משולם מפי דליה דורנר כתוב שם שנתן שיפריס הוא שליבה את האש ושיסה את האלימות, אני עצמי הייתי נוכח במשפט (בערעור) באולמו של השופט אהרון ברק כאשר נתן שיפריס עמד ודיבר במשך שעה ומעלה בשם המשפחות גזולות הילדים ואילו הרב משולם עצמו לא היה במשפט לאחר שנתן ואורה שיפריס הסיתו אותו שאל לו להתייצב בפני בית משפט ציוני כך התאפשר לשופטים מושחתים מאין כמותם לדון את הרב לשנות מאסר ארוכות. אני מפנה שימת לבך לעובדה שביוזמת השב"כ הישראלי, הרב משולם בודד מהציבור כאילו ביצע איזו עבירה ביטחונית וכאשר "שוחרר" הוא שוחרר כגוויה בלא רוח חיים, הוא נחשב ל"חי" מבחינה רפואית אבל כבר אינו יכול לספר על מעללי השב"כ ומשפחת הרוצחים מהשב"כ, משפחת שיפריס שהוצגה "כמשפחה אשכנזית עשירה שתמכה כביכול במאבק של יהדות תימן. היה לי הכבוד המפוקפק להכיר את משפחת שיפריס, אלו אנשים מתועבים ומושחתים, שמסוגלים למכור כל אדם בשביל נאמנותם לעבודתם עבור השב"כ. לא מזמן פנתה אלי כתבת של עיתון כל העיר שבקשה להיכנס לבית של עוזי משולם ולהסיר את הלוט מעל בידודו מהציבור, היא הייתה ליד הבית ובקשה ממני לסייע לה להיכנס לבית הרב, הבית מוגן על ידי אשתו של הרב אלישבע שנתמכת קבוע על ידי איש שב"כ בשם עודד זכאי שהוצג בעיתונות כידידו הטוב של משולם, אליו הוסע הרב הגווע ל"חופשה" מתוקשרת היטב ומבוימת על ידי השב"כ. שמי אדי מלכא אני נמנה על הגרעין המייסד של תנועת הפנתרים השחורים, אני נרדף על ידי הממסד ועל ידי השב"כ שמחפש כל דרך להרגני נתן שיפריס השקיע מאמצים כבירים לעשות לי מה שעשה לעוזי משולם, הוא ניסה להסית אותי "להיפגש עם אנשים שעושים ולא רק מדברים" חייבים להפסיק את ההשתוללות של השב"כ שבמסווה של הגנה על בטחון המדינה משרת אינטרסים פוליטיים עסקניים ואליטיסטיים. בתודה על שימת לבך. אדי מלכא מסמכים וקטעי עיתונות http://n.jemix.co.il

למעלה