חזרתי אחורה 22 שנה

יהודית11

New member
חזרתי אחורה 22 שנה

אני אמא ל 4 ילדים. את הבן הבכור ילדתי לפני כ 25 שנה בלידה טבעית בסוף חודש תשיעי. את הבן האמצעי ילדתי בשבוע 30 במשקל של 1,600, וירד ל 1,400. אז זה היה נחשב לפג קטן לא כמו היום שמצליחים להציל תינוקות במשקל של 600 גרם. הפגון הקטן שלי גדל וצמח לחייל בצנחנים ותודה לאל לפני כחודש השתחרר. המסר שלי קודם כל להורי הפגים זה לא לדאוג לתת לרופאים המקסימים בארצנו לטפל בפגים המקסימים ותאמינו לי הם המומחים בעולם כולו. לאחר כשלוש שנים הריתי שוב ובהריון זה כבר ממש לא הסתכנו כי ההריון התחיל בדימומים ובמשך כל ההריון שכבתי בבית החולים, שבסופו ילדתי עוד בן מקסים בסוף החודש התשיעי. ואתם בטח רוצים לשאול על הרביעי?????????????? אז הנה המתכון יש לי נסיכה בת ארבע וחצי שהיא ילדה מהלב והכוונה אימצנו ילדה מקסימה לפני כשלוש שנים. מסר לכל אמהות לפגים לא לדאוג אלו הקטנים גדולים יהיו ואלה הילדים הכי גבוהים, והכי חכמים.מוכנה תמיד להיות לעזר יהודית

תודה, כיף לשמוע

כשהבן שלי היה בטיפול נמרץ במצב די קשה, מנהל המחלקה אמר לי "הוא עוד יהיה בצנחנים", אז אני מקווה שעד שהוא יגדל לא יהיה צורך בכל כך הרבה צנחנים, אבל בכל מקרה אני רואה שלפחות חלק מהפגים אכן מגיעים לצנחנים.

יהודית, אני עם דמעות בעניים מהתרגשו

ומעודדת הרבה יותר. תודה על הסיפור מחמם הלב

למעלה