חזרתי היום לעבודה

חזרתי היום לעבודה ../images/Emo12.gif

חשבתי שאצטרך לחזור בפועל רק ביום שלישי, אבל הסתבר שגם היום יש לימודים וגם מחר. אז לימדתי היום 4 שעות, ונראה שרוב התלמידים שמחו שחזרתי
בבית הספר היו מאד נחמדים, והכינו לי שלט מביך "לנעמה היקרה ברוכה השווה". מה שמצחיק זה ,שאני חזרתי , ויש 4 מורות אחרות שעומדות ללדת בזמן הקרוב. הבוקר עוד השארתי את דרורי עם אבא (כי המטפלת זה רק משבוע הבא) והיה לי די קשה להיפרד ממנו. יכול להיות שהוא גם הרגיש שקשה לי, כי לאות מחאה (?) הוא נצמד אלי עד שהלכתי. אז אני מלאה רגשות מעורבים, כי אני מאד אוהבת את העבודה שלי, ואוהבת את התלמידים, וכיף לי לצאת מהבית. אבל מצד שני, אני משאירה תינוקי פצפוני, שחגג היום 3 חודשים, עם מטפלת. כנראה שאין מוצא מהדואליות הזאת. רק רציתי לשתף. ושוב אני מתנצלת שאני לא יותר מדי פעילה בפורום. יש לנו עכשיו רק מחשב אחד בבית, ואישמיש עובד עליו רוב היממה

אפרת12

New member
איזה כייף קבלת פנים כזו ../images/Emo9.gif

יש להם אנטנות, לקטנים האלה. אני מקוה שתסתדרי עם הדואליות, אבל אם את אוהבת את העבודה - יש לך את הטוב מכל העולמות

משוש30

New member
ואו...כל הכבוד לך על החזרה

נורא קשה ומלחיץ (בקרוב אצלי עוד שבועיים...) איך עבר היום הראשון מבחינתך? התגעגעת נורא? מצד שני זה לא כל יום כל היום נכון? יחסית את עובדת לא הרבה שעות מחוץ לבית או שאני טועה? בכל מקרה תחזיקי מעמד ונשיקות לדרור הגיבור

הדחקתי את הגעגועים

וכן, באופן יחסי אני לא עובדת המון מחוץ לבית. מקסימום 6-7 שעות. ויום אחד אני לומדת מ8:30 -16:30 ואז אני באמת מתגעגעת. עד עכשיו חמותי שמרה עליו ביום הזה, אבל עכשיו אני מעדיפה שהיא תשמור עליו ביום אחר (שאני עובדת ואחר כך נוסעת בשביל קורס אחד), אז ביום הלימודים הארוך הוא יהיה בפעוטון של המכללה שאני עושה בה את תעודת ההוראה וכך אני גם אוכל להניק אותו ,וגם לראות אותו

ציף שלי

New member
נראה שאת מסתדרת יפה...

גם אני אוטוטו חוזרת לעבוד, ללמוד כבר התחלתי.

ילדונט

New member
את מקלה עלי

עוד פחות מחודש אני חוזרת לעבוד, וטוב לדעת שלא הכל בזה רע

dorlim

New member
בדיוק הודעה בשבילי...

הדואליות שבחזרה לעבודה... עוד שבועים וטיפה גם אני באותה קלחת.

נעמושמוש..../images/Emo6.gif את בחרת במיקצוע...

שמאוד נוח בו לגדל ילדים, ז"א לשלב בין השניים, אל תשכחי לרגע ת"חופש הגדול שאת עימו חודשיים ובערך עוד 3 חודשים במשך השנה. הורגות אותי המורות שמתכננות ת" הריונות לפי החופשות. אל תקחי אישית. פשוט ילדיי כ"כ הרבה שנים בבי"ה, הגדולה אחרי תיכון ואני זוכרת כמה פעמים התחלפו להןמורות במהלך השנה בגחלל חופשת- לידה והשיא היה בכתה א" שהמחנכת נתנה למורה בהריון לחנך כתה א" בגלל זה אני כ"כ מלאה}" אבל זה לפורום "קיטורים על בי"ה"ס

בחרתי במקצוע מהרבה סיבות

וקודם כל כי אני אוהבת ללמד, אוהבת את העבודה עם אנשים צעירים (חטיבת ביניים ותיכון), וחושבת שאני עושה את זה טוב. חזרתי לעבודה אחרי 12 שבועות בדיוק ורק בגלל אירועי פורים קיבלתי עוד כמה ימי חופש. חזרתי, כי יש לי מחויבות לתלמידים שלי. כן, ברור שקודם כל אני מחויבת למשפחה שלי, אבל לקחתי על עצמי כיתת בגרות, ולכן חזרתי מיד בתום החופשה. זה נכון שיש לי הרבה חופשים, ואני האחרונה שאתלונן על כך, אבל העבודה הזאת קשה ותובענית, ולא נגמרת כשאני חוזרת הביתה (כמו עבודות אחרות). צריך להכין שיעורים, לדבר עם הורים, ישיבות פדגוגיות וחינוכיות, ויש כאן גם אחריות. לא הייתי בשום פנים ואופן לוקחת חינוך כיתה (בכלל לא נראה לי לקחת חינוך בשנים הקרובות) אם הייתי יודעת שאני בהריון. ועוד לא דיברנו על המשכורת המצחיקה באמת (2400 ש"ח ל3/4 משרה...) של מורה מתחילה כמוני. אז נכון שיש מורות שמתכננות את ההריון כך שילדו מיד בתום חופשת הפסח, וכך הן בחופש מפסח עד תחילת השנה הבאה. אפשר לכעוס על זה, ואפשר לזעום על זה, אי אפשר למנוע את זה. ושוב, אני במקצוע הזה מבחירה שלמה שלי (יכולתי לעבוד בתכנות מחשבים - יש לי תואר ראשון במדעי המחשב), עם היתרונות והחסרונות של המקצוע.

dorlim

New member
../images/Emo45.gif ועוד דבר קטן

לא תמיד תוכניות בנוגע למתי ללדת מצליחות (ברוב המקרים לא!) אז להאשים בכך את אלו ש"הצליח" להן, קצת לא לעניין בעיניי

yaelia

New member
באמת ברוכה השווה ../images/Emo6.gif

נורא הצחיק אותי. בקשר לדואליות ובקושי שבלהשאיר את דרורי עם מישהו אחר רק

../images/Emo24.gif מורות כמותך אני אוהבת...

קבלי חח!!! ד"א הפמולן לא מתאים לי כיאני לא מניקה, הוא לא יהווה הגנה מקסימלית. מקסימום אתחלק עם המרשם של ביתי הגדולה, לחודש.

נשמע שאת מסתדרת! ../images/Emo140.gif

איזה יופי שאת נהנית לצאת לעבודה (רבות מחברותי גם מתבעסות מהעבודה וגם מהשארת התינוק
).

למעלה