חזרתי כרגע מהופעה של אפרת! :)

anna184

New member
חזרתי כרגע מהופעה של אפרת! :)

היה פשוט מדהים , מדהים ועוד פעם מדהים! והקול שלה רק נהיה יות ויותר אדיר מפעם לפעם! לפני תחילת ההופעה דן יצא ממאחורי הקלעים ודיברתי איתו והצטלמתי איתו והוא זכר אותי!!! (דיברנו בפייסבוק כמה פעמים) , ואחרי זה הצטלמתי גם עם טום
השירים היו בסדר הרגיל רק שאת מועדון ריקודים היא שרה אחרי דיאטה במקום לפני דיאטה , היה ממש נחמד היא רקדה עם כל הקהל ורצה והשתוללה והיא מצחיק :) שוב הייתי בין ההכי צעירים בהופעה ואני הייתי בערך היחידה שהכירה את כל המילים של כל השירים , שרתי איתה את כל השירים והיא שמה לב לזה וקרצה לי וחייכה אלי וזה היה ממש נחמד
ובאיזשהו שלב של ההופעה באו המון מלצרים וחילקו צ'ייסרים לכל הקהל ואפרת עשתה לחיים
אבל החלק הכייייייי טוב היה בסוף, כשנפגשתי עם אפרת ! כרגילף היא יצאה עם סיגריה ודיברתי איתה ומסתבר שהיא זוכרת אותי!! זה היה ממש מחמיא :) כשביקשתי חתימה היא חתמה לי ("לאנה הציירת המוכשרת באה אה אה אהבה ענקיייית אפרת גוש") ואפילו לא שאלה איך קוראים לי! ונתתי לה את הציור שלי והיא אמרה שהיא ראתה אותו בפייסבוק והיא נורא התלהבה ואמרה שהוא מקסים
ונתתי לה שני שירים שלי לקרוא, אני מקווה שהיא באמת תיצור איתי קשר ותגיב עליהם :) ואו זה היה יום פשוט מדהים!! והתמונה איתה- (יצאה תמונה נוראית אבל הבטחתי לה שהפעם אני לא מצנזרת את עצמי)

אריה31

Member
מנהל
אני ממש ממש שמח בשבילך אנה

מאחל לך עוד הרבה ערבים מאושרים כאלו:) וכל השאר כבר נשלים בפייסבוק

למעלה