חזרתי מחנות הרגע , ושאלות בפי .|שרי

מ ל מ ל

New member
חזרתי מחנות הרגע , ושאלות בפי .|שרי

מה ההבדל בין גיטרה אקטיבית לפאסיבית ? דבר שני , ניגנתי על גיטרת ARIA STG שני סניגלים והאמבקר אקטיבית צוואר רוזווד עכשיו הגיטרה נשמע לי מדהים (יחסית למחיר שלה 1500). שמעתי אותה לעומת פנדר סטרט אמריקאית והיא לא נופלת ממנה בהרבה . עכשיו הציעו לי עיסקה לקנות אותה + מגבר מארשל 15 וואט (לא זוכר את הדגם , אבל יש בו 4 אפקטים פרט לדיסטרושן) בסביבות ה-2500 יחד. מה דעתכם על הגיטרה ? היא באמת טובה או שזה בגלל האוזן הבלתי מזויינת שלי . וגם לגביי המגבר , למרות שהוא נראה לי ממש טוב תודה רבה !!!

מ ל מ ל

New member
מישהו ??

אני יודע שבטח נמאס לכם ממני ... אבל בבקשה זה חשוב לי מאוד המחיר שווה בכלל למגבר 1190 ש"ח

ב י ז ו

New member
אנשים, תחכו קצת

אני לא מדבר כאן רק עליך, אי אפשר לצפות שתוך פחות משעה, על מי שיודע משהו על הגיטרה יהיה מחובר ויענה לך. תחכו כמה שעות, לא לדבר על זה שהמוחות הגדולים פה עובדים וחוזרים מאוחר...

bogz

New member
לא יודע בקשר לגיטרה

אבל המגבר שהציעו לך סביר ביותר אלא אם כן הטעם שלך בצלילי מגברים שונה ממארשל.

איחוד

New member
לא טובה יותר

אל תתן למוכרים שקרנים לעבוד עליך גיטרה אקטיבית היא שונה מהפסיבית לא טובה ממנה זה תלוי בטעם שלך ההבל על הנייר זה שהפיקאפים של אקטיבים פועלים על בטריה נוספת ופסיבים לא. ההבדלים הנוספים זה שאקטיבית יותא חזקה בווליום אבל עם מגבר רציני זאת לא בעיה, וגם הסאונד שונה א יוד בדיוק להצביע במה. בקיצור זה כל אחד והטעם שלו

אוקיי לא הסברת נכון מה זה אקטיביים

הם פועלים על בטרייה זה נכון, אבל זה לא אומר כלום. יש להם הגברה פנימית, איקוולייזר פנימי(כמו באקוסטית) ומערכת חשמל שונה ביותר. להסביר מה האלקטרוניקה בפפנים זה מסובך אבל אני משווה את הסאונד זוהי הדרך הטוחבה ביותר.

מ ל מ ל

New member
לא כל כך הבנתי

לפי מה שאתם אומרים אז במידה ואני משתמש במגבר לא עם עוצמה הכי גבוה התצורה האקטיבית מהווה יתרון .? ועוד משהו , גיטרה עם שני פיקאפים והאמבקר טוב יותר מגיטרה עם שלושה פיקאפים ... או שזה גם רק תלוי בטעם האישי ? וסוג הגיטרה AIRA מישהו יכול לתת ביקורת עליה תודה ומצטער על כמות השאלות !!!!!!!

ב י ז ו

New member
בכל מקרה,

גיטרה פאסיבית או לא, עם מגבר 15 וואט לא תוכל להופיע, ולשימוש ביתי וג'ימג'ום קל (בלי תופים) הווליום שלו יספיק לך בהחלט.

wiz

New member
הווליום לא צריך להשפיע על הבחירה

שלך. ווליום חזק לא בהכרח שקול לצליל טוב, ואת הווליום צריך לקבל מהמגבר, לא מהגיטרה. אצלי למשל, הפיקאפים די נמוכים (נשמעים טוב יותר לדעתי), והמגבר אחראי לווליום. הנה הסבר שלי משרשור ישן (מאוד) בנושא פיקאפים אקטיביים/פאסיביים שאולי הוא יעזור לך. בקשר למספר הפיקאפים וסינגלים מול האמבקרים - זה תלוי בהעדפה האישית. אני יוצא מנקודת הנחה שהפיקאפים בדגמים הזולים הם בערך באותה הרמה, כך שההבדלים המשמעותיים יתבטאו בסאונד. תנסה גיטרות בתצורות השונות בקלין ובדיסטורשן, וככה תגלה מה מתאים לך.

מ ל מ ל

New member
תודה רבה ! ועוד משהו ...

עזרת לי מאוד אני מאוד אהבתי את הצליל של הגיטרה ששמעתי היא הרבה יותר טובה מהסקוייר בהבדל משמעותי ואפילו (רק אל תהרגו אותי) היא התקרבה בצליל שלה לסטארט .. עכשיו אני רואה שאף אחד לא מגיב על סוג הגיטרה stg ARIA ואני בור שכמותי לא מבין כל כך בעניין וגם לא מכיר אנשים שמבינים בזה שיוכלו לבוא איתי החברה הזו והדגם הזה נחשבים טובים ? או שמא עבדו עליי ועל חוסר התמצאותי הקלה עד גדולה הוספתי תמונה שלה מהאתר של החברה

מ ל מ ל

New member
מקפיץ זה חשוב וקריטי עבורי !!

חשמלית ראשונה כבר חודש אני מחפש והעצבים נגמרו

bogz

New member
חיקוי של סטראט

פשוט השאלה כמה החיקוי איכותי. אני ממליץ שתקח איתך מישהו שמנגן על חשמלית (רק תוודא שהוא לא איזה טמבל שחושב שכל מה שהוא לא פנדר\גיבסון\איבנז זה זבל) ותבקש ממנו שיתן דעה. אחריו תנגן אתה ותבדוק אם היא נוחה לך ואפילו, אם אתה מסוגל (אני למשל כרגע לא), תבדוק אם את אוהב את הצליל שלה. בהצלחה

למעלה