חזרתי.....

סקיטוש

New member
לציפי וליאת!

קודם כל תודה על ההשתפות במה שאני חווה ומרגישה. ליאת - אני חושבת שזה רעיון מצויין לפתוח פינת סיפורים מרגשים, יש לי עוד הרבה כאלה במיוחד אחד שקרה לי היום, אבל אני אשתף אתכם מאוחר יותר, ואני מאד מאד מאד שמחה להתחלק בהם אתכם. אז אני מוכנה לחנוך את ההצעה של ליאת. שיהיה לכולם ערב טוב

סקיטוש

New member
חזרתי.....

בוקר טוב לכולם!! חזרתי כמו חדשה ורוצה מאד לקחת חלק כאן בדיונים. שיהיה לכולם יום מקסים!!

סקיטוש יקרה!

סיפורך מאתמול, וסיפורייך הבאים יהיו בראש הפינה החדשה, זה המקום להזמין את כולם להשתתף בפינה, ליאת.

סקיטוש וכולם../images/Emo23.gif

הפינה עדיין לא הוקמה בשל בעיות טכניות כאלו ואחרות, מקווה לשיפור המצב בזמן הקרוב. בינתיים, אתם מוזמנים לכתוב סיפורים לפורום ו/או למסרים האישיים שלי, ליאת.

לסקיטוש

ברוכה השבה אלינו, את מוזמנת להצטרף לדיונים+פינת ימי ההולדת, וגלריית תמונות החברים, תהני, ליאת.

סקיטוש

New member
רציתי לשתף אתכם

בחויה נהדרת שקרתה לי השבוע. התחלתי בשבוע שעבר לעבוד עם ילדה עם CP קשה, שבא לידי ביטוי גם מהבחינה השכלית. הילדה אפילו לא מדברת. כמובן שבאתי עם המון חששות ופחדים, אבל עם קצת הניסיון שיש לי עם אנשים וילדים עם שיתוק מוחין הצלחתי בפגישה הראשונה לתקשר איתה יותר מהמצופה. במשך השבוע, גיליתי ילדה מקסימה, מדהימה וכל כך אוהבת, שהלוואי וכל האנשים הסובבים אותי היו כאלה. גם בבית ההורים כל כך משקיעים בה, שולחים אותה לחוגים, לסרטים, מלבישים אותה בבגדים הכי אופנתיים ולא חוסכים ממנה כלום. חבל שלא כל ההורים מתייחסים כך לילדים נפגעים. זהו, אז עם הרגשה חמימה בלב, שולחת לכולם

סיקטוש יקרה!

החוויה אכן מדהימה. איזה יופי שהצלחת ליצור איתה קשר, אין לי ספק שזה בזכות נסיונך שצברת במהלך עבודתך. כשמקלפים את הקליפה שמתחת לילד, כלומר:אישיותו, מגלים ילדים מדהימים כמו שאמרת. אני מקווה שיהיו לך עוד מפגשים עם אותה ילדה, וכמובן שנשמח לקרוא עליהם. הרעיון שלך מעלה בי רעיון:לפתוח פינה הנקראת:"פינת הסיפורים המרגשים", מה דעתכם? אשמח לקרוא את תגובותיכם/ן לרעיון זה. הפינה תהיה בקטגוריית המאמרים. ועכשיו שאלה:סקיטוש, האם את מרשה לי להכניס את הודעתך לפינה זו, ממתינה לתשובתך, ליאת.

ציפי 44

New member
לסקיטוש ערב טוב

הסיפור שלך מרגש מאוד . ומראה לנו שיש עוד הורים טובים כמו שצריך זאת דוגמה טובה ויפה וזה דבר הכי כייפי שאת רואה שאת תורמת לילדה ןזה מועיל וטוב כל הכבוד לך המשיכי כך:) מציפי

ציפי

מסכימה בכל לב. סקיטוש הראתה כאן נדיבות יוצאת דופן, ויכולת התנדבות מדהימה, יכול להיות שהודעתה תיכנס להודעות המומלצות של הפורום כדי שאנשים אחרים יוכלו לקרוא ולהתרגש גם הם, מה אתם אומרים/אומרות? ליאת.

ציפי 44

New member
לליאת היקרה

אני בהחלט מסכימה איתך. שעוד הרבה אנשים יקחו דוגמה טובה ועוד שאלה בבקשה איך מעבירים את הקובץ שלי לגלריה אם תוכלי להסביר לי בבקשה תודה מציפי

לציפי!

תודה על תגובתך, אני אשים את תמונתך בגלריית החברים, זה משהו שרק מנהלים יכולים לעשות מתוקף סמכותם, ליאת.

למעלה