חזרתי

imagine

New member
חזרתי

חזרתי אחרי הרבה, הרבה מאוד זמן, הזמן שלא מי יודע עוזר, אפילו מקשה. בחודש וחצי האחרונים נפטר 7 אנשים שהכרתי או שיש איזשהו קשר עקיף אליהם. אחותי נפטרה, ככה פתאום. בת 24, בן אדם מדהים, לא משנה לאין היא הגיעה היא תמיד הסתדרה. כל החברים שלה, מהיסודי, מהתיכון, מהצבא, מהעבודה, מהטיול, מהלימודים - היו בהלוויה, היא תמיד שמרה על קשר וכנראה זה מוכיח את זה. היום, חודש וחצי אחרי זה החלטתי לכתוב, למה? לא יודעת. אולי אני מתחילה לקלוט, אתמול חלמתי עליה, מסתכלת עלי עם העיניים הירוקות היפות שלה, צמה שזורה משערה הארוך, היא באה וחיבקה אותי, ואז התעוררתי, חזרתי למציאות הקשה. זהו, אין לי אחות גדולה, הלכה. "את לא כמו כולם עינייך הן לפני העצב.." אני

Oi Vey Zmir

New member
Imagine...

זה ברור שכולם מתים בסוף, חלק לפעמים מוקדם מדיי וחלק דווקא מאוחר. אבל מה שמשנה זה מה שהאדם המסויים הזה היה בשבילך. אובדן של אדם הוא משמעותי רק אם יש מישהו שיזכור ויבכה עליו. מה שאני כן יכולה לומר לך (בערך) זה שבמקרה כזה, וזה מה שאני מנסה לעשות כשאני מאבדת מישהו (לאו דווקא מוות), כדאיי שתעלי זכרונות נעימים מהבן אדם שכואב לך שהוא הלך. אחריי הרבה זמן של לזכור את הדברים המכאיבים מאותו בן אדם שחסר לי באופן אישי הבנתי שמה שאני עושה מוריד מהערך של הדברים היפים שהיו לנו. שאני רוצה לזכור את הבן אדם הזה בתור מישהו שעשה אותי מאושרת. אני לא יודעת מה את יכולה להוציא ממה שכתבתי, אני לא טובה במצבים כאלה (ועוד לא פגשתי כאלה שכן). בסה"כ, תרגישי טוב ולכבוד השנה החדשה (?) תדעי להבדיל בין רחמים לאכפתיות. וזו לא הודעת רחמים, דווקא.

סופרמן!

New member
לא קריא.

לפעמים אתה רואה הודעה ואתה יודע שאתה חייב להגיב אבל אין לך בדיוק מה, אני אכתוב שאני מצטער, אני אכתוב קלשיאה כמו החיים ממשיכים, היא במקום טוב יותר? בחיים האמיתיים אתה פשוט בא עם אנשים יושבים בבית של החבר וזהו. באינטרנט קשה לעשות את זה. אז לילך אני מאוד מקווה שתתגברי למרות שזה קשה. ערן שתמיד אומר את הדבר הלא נכון.

PsiChO

New member
הייתי חייב להגיב

ערן תאר בדיוק איך שהרגשתי כשקראתי את ההודעה, ידעתי שהייתי צריך להגיב אבל לא ידעתי מה לכתוב. למעשה הוא תאר בדיוק איך אני מרגיש ומה רציתי לומר לך. אני מקווה שתתגברי, למרות הקושי. לא יודע מה עוד להגיד, מפחד להגיד את הדבר הלא נכון... (גם לי יש כישרון לזה). פסיכי*אובד מילים ועצות.

למעלה