חטיפת "קלפי מיקוח" חדשים לרון ארד

zacki

New member
חטיפת "קלפי מיקוח" חדשים לרון ארד

מה דעתכם בעניין? האם לדעתכם הגיוני להלהיט את הסכסוך על רקע זה? שרשרו לכאן.

לצערי זה התפקיד של הממשלה שלנו

כיום.. למצוא דרכים איך להלהיט את הסכסוך... כי אם יהיה שקט כאן (מה שבטח בחיים (לפחות שלי) לא יקרה)... אז שיהיה אקשן כל הזמן... סיפור קצר על החיים העצובים שלנו.....

niruzu

New member
חסר הגיון ומשמעות

הרי אותם מחבלים שאנו משחררים עכשיו נועדו להיות קלפי מיקוח לרון ובתמורה קיבלנו חטיפה של שלושה חיילים ואזרח כאשר שלושת החיילים נרצחו. אז אם נחטוף הם יחטפו בחזרה ירצחו ושוב נשחרר מחבלים בתמורה לגופות. כך שזה בהחלט לא הגוני וחכם. ממש כמו ההחלטה על גירוש ערפאת. וזאת אכן ממשלתנו. אני לא בטוח שרון ארד בחיים ושיש אפילו גופה שלו. אחרת כבר ממזמן היינו משחררים אותו או גופתו תמורת מחבלים. אין לחיזבאללה שום אינטרס להשאיר אצלה מידע על רון. או לכל גוף טרוריסטי אחר מכיוון שהם יודעים שישראל מןכנה לתת הרבה כדי לקבל אותו חזרה. המסקנה היא שפשוט הוא לא קיים עוד. אני מקווה שאני טועה

טעות ביידך

כאשר אתה עושה משהו הססני משהו גם אם זה צעד של כח אז זה לא מפחיד תראה את הנאצים ימח שמם וזכרם משהו הלשין אז הם שחטו את הכפר אני לא טוען שזה צעד נכון ואני סולד מזה כמובן במיוחד בתור בן למשפחה שידעה מהם סבל אבל עובדה אנשים רעדו אם ההינו חוטפים ומראים שרירים וההינו מורידים את מנהיג החיזבאללה הכלב הזה לפני כמה שנים טובות אז רון ארד או גופתו היו איתנו גם בשטחים אי אפשר לעשות פעולה ואז ללכת כי זה לא מאיים אם הולכים לעשות פעולה אז להשקיע כל דבר שעושים שקשור למלחמה תראה כח תראה אומץ הססנות נחשבת לחולשה ולא לוקחים אותך רציני

ובהקשר ליד קשה וחטיפות.....

הסיפור איננו מיועד לאנשים בעלי נפש עדינה (ראו הוזהרתם) בימי המלחמה בלבנון בשנות השמונים כאשר כל ארגון עשה את הישר בעיניו החטיפות התרבו יום אחד נחטפו שני קציני ביון סובייטים ע"י ארגון עמל. הסובייטים שאינם מבינים שחוק מהו, חטפו כמה קרובים של המחבלים. כעבור יומים ארגון עמל קיבל למפקדה מעטפה בה היו האשכים של קרוביהם, בתוספת אזהרה: נא להחזיר את שני קציני הביון אחרת זה מה שיקרה מחר לכם ולבני משפחותיכם. הקצינים שוחררו ומאז לא נחטף אפילו רוסי אחד בלבנון. אז מה אומר שיד קשה לא עובדת?? אה?

למעלה