חידון גיימן!

חידון גיימן!../images/Emo152.gif

השני של הפורום, כמדומני :) הזוכה המאושר יזכה בסוכריה-על-מקל גדולה וצבעונית וחיבוק במפגש הראשון שלנו.
תודו שאתם מתרגשים. הסבר: זהו חידון בחמישה שלבים, כאשר כל שבוע ביום חמישי מתפרסם שלב חדש שמתמקד באחד הספרים: לעולם-לא עולם, אלים אמריקאיים, קורליין, אבק כוכבים ובשורות טובות (לאו דווקא בסדר זה). כל שלב יכלול 20 שאלות שסכומן 100 נק' ועוסקות בספר בו השלב מתמקד, ובנוסף לכך שאלות טריוויה על ניל כבונוס (עד 30 נקודות!), כך שאל דאגה – גם אם לא קראתם את כל הספרים, עם קצת ידע כללי גם לכם יש סיכוי.
כל שלב שווה ל-20% (26% יחד עם הבונוס) מהניקוד הכולל. המנצח יוכרז בסיום כל השלבים, ויהיה מי שהניקוד הכללי שלו הוא הגבוה ביותר. (השלב הראשון יתפרסם ביום חמישי הבא) כללים:
תשובות לשאלות יש לשלוח לי במסר.
יש לשלוח את התשובות עד ארבעה ימים אחרי שהשלב מתפרסם, כולל. (אם השלב מתפרסם ביום חמישי, יש לכם עד יום ראשון בערב לשלוח תשובות)
מן הסתם אני לא יכולה לראות מי משתמש בוויקיפדיה/גוגל/הספרים כדי לענות ולכן לא ממש יכולה לאכוף את זה, אבל בבקשה תשתדלו להיות הוגנים ולהשתמש בהם כמה שפחות, אם לא בכלל. שאלות? הערות? שרשרו לפה

Susan Death

New member
אעאעא! מגניב!

כמה חבל שאני לא זוכרת כמעט כלום מהפרטים הקטנים של אלים אמריקאים:S וגם לא יודעת כ"כ הרבה על ניל אבל אשתדל

KremboQueen

New member
קול ^^

חוצמזה שקראתי רק שני ספרים של גיימן, אבל ממתי זה מפריע לי, הא?

למעלה