חידוש אמהות דרך הזרע של הבן

אבח"י

Well-known member
אז כן
הטכנולוגיה הגניקולוגית [אגב, ברומן ההמד"בי הראשון שלי, בקשת הנשים, הסבתות, הן רגרסיה קיצונית לתקופת האבן ולהתרבות באמצעות סקס.] הביאה אותנו לכך, שאפשר בפרק זמן קצוב, מאז מות גבר, לשאוב זרע מאשכיו.
ב'מעריב' ועם יעל דן או עם אחת אחרת בגל"צ ראיינו אמא שרוצה לחדש ימיה כאם עם נכד מזרעו של בנה המת.
במעריב הכותרת עוד יותר צעקנית -

צוואת הבנים: האמהות שהחליטו לשאוב זרע מבניהם שנרצחו ב"נובה"​

בצל הפניות הרבות של משפחות שכולות לשאוב זרע מבניהן המתים, מספרות אמותיהם של צור סעידי ועמרי רם ז"ל, חברי ילדות שנרצחו במסיבה ברעים, על מה שהוביל אותן להיות הראשונות לעשות זאת​

דודי פטימר דודי פטימר10:35 24/12/2023

נו........ יום לפני שמרים הוזרעה ע"י אלוהים, נס ביולוגי, מן המת יקום החי.
השלב הנורא יהיה כשלא ימצאו אם פונדקית והאמא תחליט להרות את נכדה מזרע בנה [כבר היה דבר כזה]- מבחינתי, גילוי עריות מובהק.

Zadig

Well-known member
היה ברור שמרגע שיש את הטכנולוגיה יתרחשו דברים שלא כדרך הטבע.
יש את הסרט הנפלא "ישנוני" של וודי אלן.
לגבי גילוי עריות היא קיימת מהרגע שהמציאו אוננות במבחנה + שאיבת ביצה --> בום --> תינוק

אבח"י

Well-known member
היה ברור שמרגע שיש את הטכנולוגיה יתרחשו דברים שלא כדרך הטבע.
יש את הסרט הנפלא "ישנוני" של וודי אלן.
לגבי גילוי עריות היא קיימת מהרגע שהמציאו אוננות במבחנה + שאיבת ביצה --> בום --> תינוק
תסביר את גילוי העריות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אז כן
הטכנולוגיה הגניקולוגית [אגב, ברומן ההמד"בי הראשון שלי, בקשת הנשים, הסבתות, הן רגרסיה קיצונית לתקופת האבן ולהתרבות באמצעות סקס.] הביאה אותנו לכך, שאפשר בפרק זמן קצוב, מאז מות גבר, לשאוב זרע מאשכיו.
ב'מעריב' ועם יעל דן או עם אחת אחרת בגל"צ ראיינו אמא שרוצה לחדש ימיה כאם עם נכד מזרעו של בנה המת.

צוואת הבנים: האמהות שהחליטו לשאוב זרע מבניהם שנרצחו ב"נובה"

בצל הפניות הרבות של משפחות שכולות לשאוב זרע מבניהן המתים, מספרות אמותיהם של צור סעידי ועמרי רם ז"ל, חברי ילדות שנרצחו במסיבה ברעים, על מה שהוביל אותן להיות הראשונות לעשות זאת

השלב הנורא יהיה כשלא ימצאו אם פונדקית והאמא תחליט להרות את נכדה מזרע בנה [כבר היה דבר כזה]- מבחינתי, גילוי עריות מובהק.
גילוי עריות אין כאן כי אין מגע מיני ישיר. אבל תאונות גנטיות עלולות לקרות, כי אם יש תקלות אצל בני דודים.. קל וחומר יהיו כאלה עם אם שהרה מזרע בנה. הבנתי שבפייסוש יש קבוצה של ילדי בני דודים...

דיברגנט חדש

Well-known member
גילוי עריות אין כאן כי אין מגע מיני ישיר. אבל תאונות גנטיות עלולות לקרות, כי אם יש תקלות אצל בני דודים.. קל וחומר יהיו כאלה עם אם שהרה מזרע בנה. הבנתי שבפייסוש יש קבוצה של ילדי בני דודים...
יש סדרת |טי-וי| בנושא, קרויה קדושת המשפחה (2 עונות), השחקנית שמשחקת את קתרינה היא השחקנית ששיחקה את ניירובי בבית הנייר :)

זורג הרביעי

Well-known member
בתקופת אבותינו הקדמונים כל זיון היה חייב להיות מפגש זרע וביצית כדי ליצור חיים.
כלומר, מפגש זרע וביצית זה זיון, ולכן זה גילוי עריות.
ומכיוון שמאז קום המדינה והצורך לפצות קהילות שנכחדו, יש מפגשי זרע וביצית שלא כדרך הטבע,
ישראל נמצאת במלחמת קיום 24/7 (כי גילוי ערויות היא אחת משלושת הסיבות להכחדה).
הקידמה הטכנולוגית מאפשרת מימוש חזון יחזקאל (פרשת השבוע הזה המסיימת היום)
ומאפשרת למשל ישראל מלחמה של ימים רבים (כמו מלחמת עזה הנמרחת);
המת כבר לא מת...וכו' וכו'

אבח"י

Well-known member
קבוצות אחאים, כאלה ששייכים לאותו תורם מאמהות שונות. OMG

mיטלמן

Well-known member
אז כן

צוואת הבנים: האמהות שהחליטו לשאוב זרע מבניהם שנרצחו ב"נובה"​

בצל הפניות הרבות של משפחות שכולות לשאוב זרע מבניהן המתים, מספרות אמותיהם של צור סעידי ועמרי רם ז"ל, חברי ילדות שנרצחו במסיבה ברעים, על מה שהוביל אותן להיות הראשונות לעשות זאת​

אמא הרה מזרע בנה,לדעתי, מעבר לזוועה,
מופרעות רצינית, מזלו של בנה שלא "זכה".

mיטלמן

Well-known member
מזעזע בעיני,
ולא פחות, ציון העובדה שהוא (החלל) רצה להיות אבא.
מעולם לא הצלחתי להבין את אותן אמהות.

סופהו 1

Well-known member
מזעזע בעיני,
אם עד עתה הזדעזעתי מהרעיון, אחרי שקראתי את דבריה של אחת האמהות “צורי הוא הילד שלי ולא שאלתי אותו אם להביא אותו לעולם. עכשיו הוא לא פה, אז אני לא חושבת שאני צריכה לשאול אף אחד אם להביא נכד בשבילי מצורי. זו זכותי המלאה." אני יותר מזועזעת.
מריח כמו אגואיזם ותו לא. אפס מחשבה על הילד שייולד.

אבח"י

Well-known member
מזעזע בעיני,
גם זוגתי נופפה בביטל את כפת ידה הימנית. זה העלבון הכי גדול שהיא נותנת.
אם עד עתה הזדעזעתי מהרעיון, אחרי שקראתי את דבריה של אחת האמהות “צורי הוא הילד שלי ולא שאלתי אותו אם להביא אותו לעולם. עכשיו הוא לא פה, אז אני לא חושבת שאני צריכה לשאול אף אחד אם להביא נכד בשבילי מצורי. זו זכותי המלאה." אני יותר מזועזעת.
מריח כמו אגואיזם ותו לא. אפס מחשבה על הילד שייולד.
הילד?
הילד הוא חפץ, מכשיר לעולם לא יהיה סובייקט עצמאי.
מציע למשפחה שלו, לחסוך כסף לטיפולים אינסופיים, להוציא צווי הגנה כנגד עיתונות "חוקרת" וחובבי צהוב מהסוג הזה.
איזה ילד/ה אומללות.

mיטלמן

Well-known member
ומשרד הבטחון מכיר בהם כילדי חללים, זוועה.
ובנוסף, לא מצליחה להבין את הנשים שנכנסות לעניין, חוץ מנואשות נואשת במיוחד,
ללדת ילד יתום, סוג של, לשמוח שנולד נכד?
שלא לדבר על ויכוחים נורמליים בין אמהות היתומים למשפחות החללים שיקבלו מימד זוועתי במיוחד.

ai27

Well-known member
שלא לדבר על ויכוחים נורמליים בין אמהות היתומים למשפחות החללים שיקבלו מימד זוועתי במיוחד.
היום יש הרבה פמסליות: רוצות להתחתן ואין מועמדים
אפילו לתרום זרע עושים בעיות
ומאיפה יהיה לה כסף לגדל ילד?

ופתאום גם תרומה, גם סיוע מהמדינה, וגם משפחה עוטפת ומחבקת

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ואת מתעלמת לחלוטין מתאונה גנטית שדי ברור שהיא אורבת לאותו "ילד/נכד"...

ואגב...היכרתי מישהו שבילה כמה שנים בכלבוש ושם ישב איתו אחד שזכה לכינוי "אבא/סבא". (בגלל זה הוא ישב)... אז כאן אמא/סבתא זה כן בסדר, רק משום שבנה לא ממש שכב איתה??

mיטלמן

Well-known member
ואת מתעלמת לחלוטין מתאונה גנטית שדי ברור שהיא אורבת לאותו "ילד/נכד"...

ואגב...היכרתי מישהו שבילה כמה שנים בכלבוש ושם ישב איתו אחד שזכה לכינוי "אבא/סבא". (בגלל זה הוא ישב)... אז כאן אמא/סבתא זה כן בסדר, רק משום שבנה לא ממש שכב איתה??
לא מתעלמת,
נדמה לי שחוקי בישראל, לפי מנהגי הדת, לא יודעת על איסור ביהדות,
נהוג עד היום אצל הבדואים בארץ.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא מתעלמת,
נדמה לי שחוקי בישראל, לפי מנהגי הדת, לא יודעת על איסור ביהדות,
נהוג עד היום אצל הבדואים בארץ.
יש הגדרות בדת מה כן נחשב כגילוי עריות ומה לא. אז אם אפשט את גישתי הפרועה? אצל כולם מדובר "באותו פטנט" וככה זה גם אצלן. יש יותר יפים. יש יותר חכמים. יש ידידותיים ויש פחות. אבל בקטע הזה? זה אותו דבר (כמעט). אז למה לאב אסור לעשות את זה עם ביתו? למה לאם אסור לעשות זאת עם בנה? וכן. אני מכיר דוד שנשוי לאחייניתו ובני דודים לא מעטים הקימו יחד משפחות. אז למה האיסור? סביר מאד להניח שהדבר נובע רק בשל העובדה שקשר כזה מניב ילדים פגומים בסבירות גבוהה מאד ועל כן נקבע בדת שזה אסור. הוכחה? אוכלוסיית השומרונים היא קטנה ועל כן רבים מהם נישאים דור אחר דור עם קרוביהם (גם אם מקירבה רחוקה יחסית). ולא צריך "ללכת רחוק". כמות התקלות הגנטיות אצלם גבוהה.

למעלה