חייבת לספר משהו שיושב לי על הלב

פאפא5

New member
חייבת לספר משהו שיושב לי על הלב

אני יודעת שזה הפורום של אלדד, אבל זה משהו שקשור לקארין. אני לא אכחיש שבהתחלת הפרידה ממש הפסקתי לחבב אותה, כי בלב שלם הרגשתי שזאת אשמתה שהיחסים לא צלחו והיא אחראית לפרידה. אבל לאט לאט אני מתחילה לחבב אותה מחדש, אני כן מקשיבה לתוכניות הרדיו שלה .. ואני לומדת הרבה דברים עליה מאחורי המשפטים והשירים, יש שם הרבה רמזים על מה שאירע במערכת היחסים ביניהם, ואני מתחילה להבין שזאת לא רק אשמתה.. וחוץ מזה אם כמה שקשה להודות היא נורא נעימה ברדיו והיא מוכשרת מאוד, היא מעבירה תוכנית של שעתיים בצורה מיקצועית ...באמת חבל שהוא פיספס אותה והיא פיספסה אותו.

פאפא5

New member
קודם כל גם לגבי הרמזים אני לא בטוחה

אני רק משערת. כי יש כאן עניין של האגו, אף אחד מהם לא רוצה להגיד שהוא ננטש. לכן הרמזים האלה יכולים להיות לא אמיתיים. אבל לי יש תחושה שקארין מתגעגעת , אבל לא רוצה לחזור אחורה, אני לא חושבת שהיא הפסיקה לאהוב אותו כמו שהיא חשה שהאהבה נעלמה, והכל היה לא אמיתי.. אולי היא לא מתגעגעת אליו כמו שהיא מתגעגעת לאהבת גבר וכמו שהיא מאוכזבת ממשהו שהיא חשבה שיהיה נצחי והתברר שלקראת הסוף לא הייתה שם כבר אהבה. אבל גם צריך לראות את הצד שלה.

l86

New member
ואיך הגעת לזה?

כלומר איזה שירים או דברים שהיא אמרה גרמו לך להרגיש שהיא מתגעגעת?

פאפא5

New member
לא יודעת אמרתי שאני משערת

יש משהו בנימת קולה והשירים בכלל מספרים דברים. בתוכנית הפעם היא שמה שיר של הבן של נעמי שמר שהוא כתב על אישתו תמר, שהאהבה פרחה מבעד לחלון , ואחר כך שיר על בחורה שלא מוכנה לקבל את אובדן האהבה והיא עוזבת . אחר כך קארין שאלה בנות מי מכן מזדהה עם איזה שיר להישאר או לעזוב ולהמשיך הלאה. אמרתי גם שקארין מלאה בגאווה והאגו וקשה לדעת באמת מה קרה שם ומה היא מרגישה, אי אף פעם לא דיברה על אלדד ועליה ספציפית ברגע שזה נגמר, שזה גם מוזר כי הם היו זוג מאוד חשוף וחושף

פיליפ101

New member
לדעתי אי אפשר לדעת ולא צריך להגיע למסקנות

אף אחד לא אמר שרק קארין אשמה במיוחד שאנחנו יודעות על הבעיות של אלדד בקשרים ואף אחד לא אמר שהיא לא בחורה אינטלגנטית והיא גם תמיד הרגישה את עצמה. אני לא ישכח שבתכנית הרדיו האחרונה עם אלדד היא כול הזמן העירה לו על השאלות ששאל את האורחים. והתנשתאה מעליו. אנחנו רק אומרים שהיא לא נתנה לו חופש במיוחד שידע על בעיותיו נדבקה עליו כדי לקבל את 15 דקות התהילה שלו
ואני לא חושבת שהיא בהכרח דיברה עליו. אלה דיברה על מערכות יחסים בכללי

פליפ2

New member
ועוד משהו היא לא דיברה עליו כי החליטהה למחוק אתו מחייה

כאילו לא היה שם ומערכת היחסים בניהם לא היית קיימת בגלל זה מחקה אותו מספייסבוק ומאינסטגרם וגם את משפחתו. רק את הגיסה לא מחקה לא יודעת אולי בגלל שנשארה איתה בקשרי ידיות או מסיבה כלשהי לא הרגישה נעים למחוק אותה

פאפא5

New member
בדרך כלל מי שכועס ופגוע עושה את המהלך הזה:)

היא לא מחקה תמונה אחת משותפת של שניהם.

l86

New member

l86

New member
חחחח

אני מסכימה איתך ואין לי מה להוסיף, אני מרגישה שאני כל הזמן חוזרת על עצמי בנושא, וגם אתמול שוב מצאתי את עצמי בדיון על הפופולאריות מלפני שבוע שחשבתי שכבר סגרנו אז. רציתי להגיב לפאפא יותר בפירוט אבל הרגשתי שאני סתם חוזרת על עצמי וטוחנת מים, ואז את הגעת וכתבת בדיוק מה שאני חושבת.

l86

New member
קיבלתי ועניתי.

צריך להודיע כאן כל הזמן עם מערכת המסרים הבעייתית הזו.

(אם במקרה עוד מישהו כאן שלח לי מסר ולא הגבתי אז זה בגלל שלא קיבלתי אותו, בבקשה תשלחו שוב.)

פאפא5

New member
איזה 15 דקות תהילה?

אתן בעצמכן אומרות שלא הייתה שום תהילה :) לא מצדדת בהתנהגותה לקראת סוף הסיפור ביניהם, אבל לדעתי גם אלדד אחראי לסיום היחסים... יש בה הרבה טוב אבל ההתנהגות המתנשאת והבוסית שלה כלפי גברים , תהרוס לה הרבה מערכות יחסים, כן לצערנו אישה צריכה להיות כנועה כמו לדוגמא דנייתוש ככה היא תמצא את עצמה מתחת לחופה חחח

פיליפ101

New member
בחודשיים הראשונים הם קיבלו הרבה כתבות ויחס וקארין לא

הייתה מקבלת את היחס מהתקשורת ללא אלדד בגלל ההדחה המוקמת שלה
זאת עובדה. היא לא הייתה מגיעה לרדיו בלעדיו וגם טור בתפוז היא קיבלה במקביל לטור שלו במאקו זאת עובדה

דודי0000

New member
טור בתפוז? כל אחד יכול לפתוח בלוג בתפוז כולל את ואני יחד

גם בלי להיות מפורסם אז לא הבנתי את הקשר? היא סתם פתחה בלוג כאן ולא הייתה צריכה את אלדד לזה.

l86

New member
לקארין היה בלוג עסקי, כלומר בלוג בתשלום.

תפוז פנו אליה והציעו לה לכתוב בלוג בתשלום כדי לקדם את העסק שלה, אם אנחנו נפתח בלוג בתפוז לא נקבל על זה גרוש, זו אופציה שתפוז מציעים רק למפורסמים ובעלי עסקים.

למעלה