חייבת לעורר דעת קהל בעקבות כתבה

מיקושה

New member
חייבת לעורר דעת קהל בעקבות כתבה

בדף הראשי של נענע משהו שבגללו היה לי קשה להרדם... לפני שנים רבות..הייתי ילדה בת ארבע.. כשקבוצת נערים עשתה בי מעשה.. אין לי טראומות של ממש, הכל מעורפל, לאחריו היו בהמשך עוד כמה מקרים. המילה פדופיל יכולה לעורר ב צמרמורת.. היום אני אמא חרדה לשני ילדים .. ועוד יותר אחרי שקראתי את הכתבה שמצורפת בקישור להודעה שרשמתי אתמול בפורום נשואים נשואות ...מרגישה שחייבת להלחם איך שהו בתופעה הזו של לתת להם במה. מה דעתכם על זה? צריך לתת להם במה? (מעבירה לכם קישור למה שכתבתי אתמול בפורו נשןאים נשואות) זר לא יבין... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=185&msgid=95601103
הייתי שמחה אילו הייתן מגיבות/מגיבים כאן.. תודה..מיקוש

לב אם

New member
בכל אחד מאתנו מתחבא ילד קטן

וכשהילד הקטן הזה סבל והדחיק את הסבל, הכל מתפרץ כשאת נתקלת פתאום במשהו כזה... לצערי, לתופעת הפדופיליה יש נטיה לחזור על עצמה לעתים דור אחרי דור, וכך אמא שנתקלה בהטרדה, באונס או במעשים קשים אחרים, לעתים נאלצת להתמודד עם העומס הנפשי הכפול, כאשר יש חשש שהילד נפגע (לא רוצה לדבר על האפשרות שאכן נפגע). ללא ספק את חרדה יותר מאשר מי שלא חוה על בשרו חויה כל כך קשה. ולשאלתך, התשובה לדעתי משותפת לכל אדם שנשארה בו עדיין שמץ של אנושיות - לא רק שאין לתת להם במה, אלא שיש להפעיל את המשטרה כדי לעקוב אחריהם, לשרש את פעילותם ולהרחיק אותם מהחברה. ולנוחות העונים הבאתי את הקישורים שלך

גן חיות

New member
תגובות

קודם כל, ההודעה שלך שם, נכתבה בסערת רגשות, פה את כבר יותר שקולה. אולי מהשהו בטון שלך עורר שם את התגובות שעורר. או שאנשים שלא היו קרבנות(או לא היו הורים של קרבנות) לא יכולים להבין. דבר שני, גם אני נגד לתת להם במה. קיימת תופעה של העתקה: מישהו עוד יקבל משם רעיון שלא עלה קודם בראשו. הבחור עצמו יקבל ריגוש וחיזוק ואולי זה יעודד אותו לפעול. לגבי טיפול פסיכולוגי/פסיכיאטרי, לפי מה שקראתי, זה לא ממש עוזר ברוב המקרים של פדופילים.

למעלה