חייבת עזרה

חייבת עזרה

מה עושים אם אין שחקנים לסרט?!?! כלה שחקנים שיש לנו ת'מספר שלהם לא רוצים פתאום!! כוס אמק הלכה לי הב גרות!! אני חייבת שחקנים 2 גברים 2 נשים בני 20+ אררררררר מה נאי עושה גוד דאמיט?~?~?!?!?! מה מה מ המ1!!??! עיזרו לי!!!

ganooov

New member
אוי אוי אוי :| ../images/Emo24.gif

טוב, דבר ראשון - לא להלחץ! דבר שני, יש הרבה אנשים טובים שיהיו מוכנים לעזור לך, תבקשי מהמשפחה, חברים טובים.. זה מה שעושים חצי עולם..
בלעט, אני צריך לחשוב
.

המשפחה לא יכולהא

אבא לשי סכרוטי הו אלא יזכור אמא שלי עובדות אנשים עובדים וןאני צריכה בני 20+

zoetrope

New member
אפשרויות

קודם כל יש לך את ניסן נתיב - הכתובות והטלפונים באתר שלהם. עוד בתי ספר למשחק - של ענת ברזילי ושל סופי מוסקוביץ'. מצורף למטה קישור של סטודיו למשחק של משה ופניק. יש עוד - של גלית רוזנשטיין ושל קלוד אבירם. מעבר לזאת בכל עיר כמעט יש קבוצות תיאטרון חובבניות שמתארגנות דרך מתנ"ס מקומי. נסי לבדוק בשלך. יש גם את פורום תאטרון ומשחק, ואני רואה שאכן ניסית אותו. בהצלחה.

kush kush

New member
זו הבעיה, שאנחנו לא משלמים לשחקנים

ולכן זה התנדבות אז יש זלזול.

zoetrope

New member
יש

הרבה שחקנים, מתחילים כותיקים שמוכנים להשתתף בסרטים של יוצרים צעירים. אל תשכחי שגם שחקנים צעירים צריכים לבנות רזומה ויזואלי. אם זה משהו טוב שמאמינים בו והשחקן יכול לקחת את זה איתו אחר כך, יש סיכוי רב. גישת האין-סיכוי-מראש גם מונעת מלהשיג דברים וגם חסרת שחר. גם אני לא בהתחלה היססתי לפנות לאנשים אבל כשמנסים מצליחים. עוד תופתעי.

למעלה