חייב את עליזה מזרחי...

Uranium

New member
חייב את עליזה מזרחי...

חבריי וחברותיי הנחמדים... לפני כשבועיים בערך היה בערוץ הקולנוע הישראלי ב"ייס" את הסרט "עליזה מזרחי", ואני ממש התאבתי בסרט ולרוב טיפשוטי לא הצלחתי להקליט אותו... לכל מי שיודע איך אני יכול להשיג את הסרט הזה בחיפות ונואשות שיגיב להודעה בבקשה... כל מי שיש לו את הסרט מוקלט ומסכים לתת/למכור לי אותו שיגיד לי... תודה מראש תבור

Gordberg

New member
חשבתי שאני היחיד שאהבתי אותו

עד היום לא ברור לי למה. תנסה בספריות הוידאו, לפעמים זה נמצא שם בכותר "999 עליזה מזרחי".

Uranium

New member
אההההה....אני חייב לקנות אותו....

קודם כל - איזה ספריות וידאו???? ואני צריך לקנות אותו, כי אני א גר בארץ ואני רוצה שיהיה לי אותו לכל הזמן.... שמעתי שיש גם סרט המשך "עליזה בשאנז-אליזה", משהו כזה.... דחוף!!! כל מי שיכול לתת/למכור/לשכפל/לצרוב/לתרום לי את הסרט... או מישהו יודע מתי יש אותו בשידור חוזר בערוץ הקולנוע הישראלי.... הסתכלי בעיתון של "ייס" לחודש ינואר ולא היה כלום... באסה...

Gordberg

New member
כל ספריית וידאו שבה סרטים ישראליים

אמורה להחזיק גם את הסרט הזה, בין היתר. לגבי סרט ההמשך, אני לא חושב שהוא קיים. הבטחה לסרט המשך נראתה גם ב"משפחת צנעני", ולא נתממשה עד עצם היום הזה.

Uranium

New member
אני חייב לדעת...

אם מישהו יודע איזה ספריות וידאו ספציפיות.... ומי בכלל מחזיק בספריית וידאו סרטים ישראלים!?!?!?! זה נדיר למצוא... וחוצמזה - רוב מי שמחזיק סרטים ישראליים כאלה עתיקים לא מוכר אותם אלא רק משכיר.... בבקשה, אני זועק בשלישית לעזרה, גורדברג...

Gordberg

New member
זעק לעזרה כאוות נפשך

לשם כך אני כאן. הייתי מנוי עד היום לשתי ספריות וידאו, שתיהן החזיקו סרטים ישראלים, להשאלה ולא למכירה. אני מאמין (יתקנו אותי אנשים במידה ואני טועה) שבכל ספריית וידאו ישנו אגף של סרטים ישראלים בינות לכל שאר המדפים. במידה ותמצא את הסרט, איזו ספרייה תסכים למכור לך אותו? זו באמת שאלה טובה. אולי אם תביע עניין מספיק חזק בסרט, ואולי אם הם לא מעוניינים בו במיוחד... אגב: "עתיקים"? הסרט הוא מתוצרת 1967. זה עתיק? הרי רק אתמול ניצחנו בששת הימים...

הסרט "עליזה מזרחי" ישודר שוב

אני שמחה להודיע כי הסרט "עליזה מזרחי" של מנחם גולן ישודר שוב בערוץ הקולנוע הישראלי (רק ב yes) בתאריך 2\13 בשעה 17:50. ולמשקימים שידור נוסף יהיה בשבת בבוקר 2\14 בשעה 7:50 צפייה מהנה

Gordberg

New member
רואה, אורניום? רק ממתינים וזה מגיע

לפי הלהיטות שלך לסרט הזה, נראה לי שתקליט גם את השידור החוזר.

Uranium

New member
יופי....

אני שמח, יהיה אפשר להקליט.... רק הבעיה היא שאני גר באוסטרליה ואני חוזר לשם ב-23 בינואר.... טוב, אני יבקש ממישהו להקליט לי...ייפיי!!!!

למעלה