חייב חייב שאלה קטנה...

תפסוני

New member
מסולקנת?

אני בחיים לא אבין את הגברים שנמשכים לזה. זה עומד בצורה לא טבעית. הפטמה לא נמצאת במקום שלה. זה מרגיש כמו מזרן מים, לוחצים פה והחומר זז לשם. זה לא כיף להתחבק עם זה. אין כמו המראה הטבעי. בובה - אם אלוהים נתן לך ציצי - תשתמשי בו. ציצי קטן זה דווקא ממש חמוד. הוא עומד שנים. מי שמגדילה ומביאה עליה את כח המשיכה היא טפשה.

שירה BIRA

New member
איףףףףףףףףףףף

כמה פלצנות בהודעה אחת! 1. הרי דיברת עם הגברת לפני שהיא הגיעה אלייך, לא הבחנת כבר אז שיש שם בעיה כלשהי? 2. גברת שמחליפה איתך 2-3 משפטים בעלי אופי מיני, לאחר מכן נוסעת אלייך, עם זה לא הייתה לך בעייה? 3. תגיד: ** כשאתה כותב "הצאתי לה חולצה להחלפה " את מתכוון להצעתי לה חולצה להחלפה? ** כשאתה כותב בקומונה שלך "לא יקבל תקשור מי שתרם מלאו לו 18 שנים " אתה מתכוון לטרם מלאו לו 18? לי נראה שדווקא היא זו שניפנפה אותך, כדי לצאת "גבר-גבר" ולהציל את כבודך האבוד סיפרת את "הגרסה" שלך כאן בפורום. אז הנה בשבילך, אתה "גבר, גבר"

lev tahor

New member
אני לא מבינה דבר אחד..

פגישה אקראית. שיחה מינית ולא ב"צחוק". אתה בפירוש רומז שאתה מוכן לעשות לה "טובה". הבחורה זורמת אליך הביתה. אז.. אתה זורם עם אופי "בלונדיני"- אבל בא בטענות ודרישות על האינטלגנציה ה"בלונדינית"? אולי כדאי להחליט מה אתה רוצה.. מין זמין, אקראי, טוב ומספק או קשר פוטנציאלי.

העין3

New member
צר לי שפגעתי כאן בכמה שחורדיניות ...

אבל לא מדובר רק בשחורד אלה באוסף של בחילות !!! ולך שירה יקרה נתחיל מהחולצה שהוצאתי מהארון ולא הצעתי ואת הקומונה לא אני פתחתי והיא אפילו לא פעילה ... ולגבי הכבוד שאני צריך להציל יקירתי ... לא פגשתי כאן אף אחד אז אין לי שום צורך להציל כבוד ובטח לא בפנייך. אני מבין שמדובר כאן באחת שנזרקה לא פעם וזאת הסיבה שכל כך נפגעת ... ולסיום מגעילים אותי אנשים שמשפצים את עצמם ורוצים להיות מי שהם לא !!! כולל את השוקרון שהפך פתאום לשרון ומכלוף אברג'יל (שהיה קמצ"ר ) והפך פתאום למיקי אברג'יל. אז שבת שלוםלכם ובמקום לשרוץ יום ולילה מול המסך צאו לרכוב ולהכיר גם דמויות לא וירטואליות...

lev tahor

New member
לא יודעת לגבי שירה,

אבל לא הבנתי את מרבית הסלנג שלך. בהצלחה, בכל מקרה.

שירה BIRA

New member
העין3

שמי : שירה בירה שם האם: קרלסברג תאריך לידה : 12.12.1912 אני ממש אוובדת עיצות,אני לא מצליחה למצוא חתן.. מה לא עשיתי, שמתי סיליקון, צבעתי לבלונד.... אפילו זרמתי עם מישהו (אפילו שהיו לו 3 עיניים), הגעתי אליו הבייתה נכנסנו למיטה ופתאום הוא אומר לי שיש לו בחילה.. אני ממש מיואשת וממורמרת , האם יש עוד תקוה ?

Anat for good

New member
הכל טוב ויפה

אבל המשפט האחרון שלך.... קצת.... לא משהו..... בכל מקרה, בהצלחה :)

divalent

New member
למה לא לקבל אנשים כמו שהם?

ם אישה או גבר רוצה לשפץ את עצמה וזה עושה לה טוב אז זכותה ,אתה לא חייב לצאת עם כל בחורה ,אתה אומנם מעדיף שהכל יהיה טבעי ונכון זה יפה יותר ,אבל יש לכבד גם את האנשים שמשפצים או כל מני כאלה את עצמם ...ויש גם דרכים לומר לא !!ואין צורך בבוטות ,בכל זאת כולנו אנשים עם רגשות ,סתם עצה ידידותית

divalent

New member
שכל אחד יעשה מה שטוב לו

מי אנחנו שנשפוט אנשים ,זה שאני אפילו לא מתאפרת אין זה אומר שאני טובה מאחרים בגלל ניתוח כזה או אחר ,לא חייבת להסכים איתם או להאהב ,אבל אכבד את ההחלטה שלהם

למעלה