חייב להודות

מצב
הנושא נעול.

matan3000

New member
חייב להודות

חייב להודות
היום הבורסה השאירה אותי כבר פעור פה. !!! מה זה צריך להיות חתמנו שלום עם סוריה ואף אחד לא הודיע אין הצדקה למות אלה של המדד. אנחנו בדרך למגלשה.

המשקיע

New member
שים לב, הבורסה קצת משקרת

חייב להודות
היום הבורסה השאירה אותי כבר פעור פה. !!! מה זה צריך להיות חתמנו שלום עם סוריה ואף אחד לא הודיע אין הצדקה למות אלה של המדד. אנחנו בדרך למגלשה.
שים לב, הבורסה קצת משקרת
נראה שיש הרבה אנשים שלא ממש רואים את התמונה הכוללת. כשמפרסמים שהבורסה שוברת שיאים מדברים על מדד המעוף וכמו שאנחנו רואים בזמן האחרון הוא לא משקף את כלל הבורסה, כנראה בגלל שהזרים מאמינים בנו יותר מאשר אנחנו מאמינים בעצמנו. אפשר לראות שמדד ת"א 75 נחלש בכחצי אחוז ומדד התלטק זה היום השני נחלש בצורה דיי חזקה. יכול להיות שהמעוף מנופח ויחזור לרמות נמוכות יותר ויכול להיות שהוא יתייצב ברמה של 750+- וכשהציבור יתרגל לרעיון של המדדים ברמות האלה גם שאר הבורסה תישר קו. כרגע על כל פנים אני לא רואה עליה משמעותית במניות שמחוץ למעוף.

dw2322

New member
התלטק מושפע מליפמן

שים לב, הבורסה קצת משקרת
נראה שיש הרבה אנשים שלא ממש רואים את התמונה הכוללת. כשמפרסמים שהבורסה שוברת שיאים מדברים על מדד המעוף וכמו שאנחנו רואים בזמן האחרון הוא לא משקף את כלל הבורסה, כנראה בגלל שהזרים מאמינים בנו יותר מאשר אנחנו מאמינים בעצמנו. אפשר לראות שמדד ת"א 75 נחלש בכחצי אחוז ומדד התלטק זה היום השני נחלש בצורה דיי חזקה. יכול להיות שהמעוף מנופח ויחזור לרמות נמוכות יותר ויכול להיות שהוא יתייצב ברמה של 750+- וכשהציבור יתרגל לרעיון של המדדים ברמות האלה גם שאר הבורסה תישר קו. כרגע על כל פנים אני לא רואה עליה משמעותית במניות שמחוץ למעוף.
התלטק מושפע מליפמן

המשקיע

New member
אבל ליפמן עלתה היום!

התלטק מושפע מליפמן
אבל ליפמן עלתה היום!
זה רק מחזק את מה שאמרתי שרוב המניות פשוט נחתכות אבל כולם מדברים על 25 מניות מסויימות (ואולי אפילו פחות) למעוותות את התמונה האמיתית.

eshco

New member
הן לא מעוותות את התמונה

אבל ליפמן עלתה היום!
זה רק מחזק את מה שאמרתי שרוב המניות פשוט נחתכות אבל כולם מדברים על 25 מניות מסויימות (ואולי אפילו פחות) למעוותות את התמונה האמיתית.
הן לא מעוותות את התמונה
מדובר במניות הכבדות והסחירות ביותר. גם בשווקים אחרים יש מצב שבו לפעמים המניות הקטנות בעלות פוטנציאל גבוהה יותר, אבל רוב רובו של המסחר הוא במניות הכבדות והסחירות. חוץ מזה שגם בממדדים הכבדים בד"כ יש מניה או שתיים שיש להן משקל הרבה יותר גבוה בממד עצמו ולכן אפשר להגיד שזה מעוות את המדד, כי הרי אם אחת המניות היותר קטנות במדד עולות או יורדות בצורה קיצונית זה בקושי משפיע על המדד לעומת מניה כבדה שמזיזה את המדד יחד איתה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה