חיידק בשתן

כוכבה2002

New member
חיידק בשתן

אני עשיתי תרבית שתן והתשובה היא
100000 C.F.U \ ml​
הייתי בקופת חולים, האחות הראתה אתמול לרופא את הבדיקה והוא אמר שאין צורך בטיפול. היום הייתי אצל רופאה באותה מרפאה והיא אמרה שאני צריכה טיפול של RESPRIM FORTE למשך 10 ימים. אינני יודעת מה לעשות? אם לקחת או לא לקחת. השבוע עשיתי גם תרבית וגינלית ואני אמורה לקבל את התשובה שבוע הבא. מה לעשות? לחכות לתוצאת הבדיקה של התרבית וגינלית או להתחיל טיפול כמו שהרופאה אמרה או לא להתחיל כלום? זה מאד חשוב לי שתענו לי כמה שיותר מהר. תודה.שבת שלום.כוכבה

דלקת

כוכבה שלום, הבדיקה שציינת מראה שיש חידקים בשתן אך לא צרפת סוג החידק שצמח בתרבית. לדבר חשיבות הואיל ויתכנו חידקים בתרבית שתן שמקורם באברי המין החיצוניים ולא בשלפוחית. אם החידק שצמח אופיני לשלפוחית וקיימים סימפטומים - יש לטפל אנטיביוטית. אם החידק אופיני לאברי המין החיצוניים יש לחזור על תרבית שתן תוך הקפדה על טכניקה נכונה: לנקות האזור היטב במגבונים לחים ולדגום את אמצע הזרם. בהצלחה, דר אסנת גרוץ.

שלום לך. נראה לי שמתחילה לי דלקת

בשלפוחית השתן. בבדיקת דם התגלה חלבון גבוה בשתן=500. 2 שאלות: 1. האם החלבון בשתן אומר משהו? אני 6 חודשים אחרי לידה ומניקה. 2. קיבלתי מוקסיפן פורטה כנגד דלקת אוזניים. האם זה כשאקח את האנטיביוטיקה לאזניים זה כבר ירפא גם את הדלקת בשלפוחית? תודה מראש

למעלה