חיילות בצבא (אמיר במדים)

אמיר.

New member
חיילות בצבא (אמיר במדים)

היו תמיד נשים בצבא יש לי הסתיגות מזה ולא אשלח את בתי לגוף הזה (עד שכולם יעשו תשובה ויהיה צבא שפוי ולא מקום בו יוצאים השובנסטים מהארון) אבל לא זאת הנקודה. ------------------ אדם דתי חי בתרבות מסוימת קודים של התנהגות. לנו, הציונות הדתית יש יכולת רחבה יותר לחיות בתרבות הכללית עד גבול מסוים. יש סרטים שלא נלך לראות (בגלל הופעה או לשון) ספרים שלא נקרא וכו` יש לנו תביעות לגבי הפרהסיה (וכבר דנו בזה) ---------- השילוב של בנות בתפקידם מסוימים עובר את הגבול ויוצר תרבות סביבתית בלתי מתקבלת על הדעת. ראיה לכך היא העובדה שהבעיה מוצפת מהשטח ולא מהרבנים מאחורי הקתדרות. ---------- אני לא מתביש לומר שיש גם חשש להתגברות של היצר הרע בשולים. לא מלמדים שחיה על ידי כך שזורקים תינוקות למים מתוך תקווה שאף אחד לא יטבע. יש לי כמחנך גם אחראיות ציבורית. ------------- יש התנגשות של ערכים ? יפה. צריך לשבת ולמצוא פתרון אבל לא יתכן שרכיב מרכזי בציבור (גברים ונשים) יושלך כלאחר יד בתביעה `תסתדרו` או ` לא רוצים - לא צריך`. אמיר. (רס``ן במיל. שירת עם נשים כמעט עשור, מעריך מאד את תרומתן מעולם התיחס לחילות בכבוד ועדין תובע עלבונם של שומרי המצוות)

למעלה