חיילת בודדה

b u s a

New member
חיילת בודדה

היי , יש לי שאלה. אני חיילת אומנם לא בודדה אך מתכוונת בקרוב לעזוב את הבית ולחיות בבית החייל. אני משרתת בבסיס פתוח ובעיקרון מעכשיו אני הולכת לדאוג לעצמי בכל הלך החיים ללא תמיכה כספית מהורי. המשכורת שלי היא כ400 ש" בחודש וצריכה להספיק לי להכל- טלפון,בילויים, בגדים, היגינה וכו'. אני יודעת שזה לא הרבה, השאלה היא האם יש דרך כלשהי שאוכל לחסוך בה קצת כסף לשימוש לאחר הצבא??? אשמח לקבל טיפים ותגובות.

משרדית

New member
עבודות שונות

שיעורים פרטיים - לילדים בגיל בי"ס יסודי אולי בחנויות שונות מוכנים להעסיק: במאפיות, חנויות ספרים (במיוחד בתחילת שנת הלימודים), בחנויות בעלי חיים, בחנויות ירקות , לעשות ביבי סיטר לכלבים, ז"א להוציא אותם לטיול בחוץ ואולי לשמור עליהם ימים שלמים כשאנשים יוצאים לחופשה. להציע צביעת חדרים – לקשישים למשל, או לכל אחד או לצבוע חדרי מדרגות – או ניקיון חדרי מדרגות. ניקיון אקווריום לאנשים פרטיים או לעסקים בהם יש אקווריום להכין כריכים משלושה סוגים- ביצה, נקניק, גבינה, עם ירקות ולמכור לתלמידים או כל אחד שחפץ, ואפשר להגיע למקומות עבודה ולמכור. הרבה אנשים לא מספיקים לקחת כריכים בבוקר לפנות לחב' שמשפצות אולי רוצים לחלק פליירים – גם בבתי דפוס אפשר לשאול צילום בפארקים מכירת ארטיקים בקיץ / קרמבו בחורף עזרה לילדים עם מחשב הכי הרבה כסף עושים מהחזרת בקבוקים לעבוד כסדרנית בקולנוע לעשות ימי הולדת לילדים קטנים בתחפושת ליצן, דובי וכד' שמרטפות

wasaby

New member
לחיילים בסדיר

אסור לעבוד בעבודה נוספת ללא אישור מיוחד מהצבא.

veredvered

New member
לא הכל הם צריכים לדעת...

ויש עבודות שאפשר כמו לנקות בתים בימי שישי או אחה"צ, בייביסיטר.. כל מיני כאלה

למעלה