חיפאים יקרים...

Gloria_Nathan

New member
חיפאים יקרים...

הייתי בכמעט כל פורום אפשרי ולא מצאתי תשובה לבעיה שלי אז החלטית לנסות פה: אני מחפשת מועדון באזור חיפה/קריות וצפונה שפתוח לנוער ויש בו באופן קבוע (פחות או יותר) דיסקו רוק ו/או 80s. למישהו יש מושג על משהו בסגנון??

IC4

New member
אה, דוקטור נייתן

איני בקיא בנושא זה אבל אני אומר נפתח! נגייס כספים! (כמו ריבאדו) "אין יהודים- אין פיגועים" so funny so true

אאממ..

יש את הגאלה אבל אל תלכי לשמה בגלל שאאמממ זה מועדון ריק מאדם למרות שאני מתכוונת להגיע לשמה בזמן הקרוב... ולמה את אוהבת את נירוונה ?! סתאאם בצחוק זכותך לאהוב מה שבראש שלך :)

BoR|S

New member
המממ הגאלה (אולי) סיטי הול (אולי)

אגב... "אין יהודים - אין פיגועים"... ראיתי כזה גראפיטי על איזה גשר בדרך לאילת... (כביש 90 נראה לי)

Gloria_Nathan

New member
תגובה לכולם...

דבר ראשון- אני שמחה לגלות שלפחות יש מישהו אחד בעולם שמקבל את המשפט הזה! (ועוד אחד- מי שרשם את זה על הגשר)! ובאמת הגיע הזמן שאני אחזור לקהילת אוז... בקשר למשפט השני, על קורט. אז כן אני אוהבת נירוונה אבל זה לא הקטע של המשפט. הקטע הוא שבפגישה של פורום אחר אני ועוד מישהי השתכרנו קצת (או שזה היה לפני שהשתכרנו?) וכולנו ראינו "להיות ג´ון מלקוביץ´." עכשיו, למי שלא יודע זה סרט מאוד מאוד מ-א-ו-ד לא מובן והתמונה שיש בזמן הכתוביות היא של ילדה שוחה בברכה, מה שגרם לחברה שלי לצעוק ברגע שהיא ראתה את זה "היי! זה בדיוק כמו העטיפה של נוורמיינד!" מה שאחרי דיון קצרצר הביא להסבר מאוד מפורט על איך כל הסרט הזה הוא בעצם הזיה של קורט קוביין (כי קורט הריי לא התאבד, הוא קלוע במרתף של קורטני קוקס ומי שמצאו היה סתם כפיל) וכשכמה בחר´ה היו סקפטיים היא אמרה את משפט החוכמה הבא "באמת! אתם לא יודעים הכל קשור לקורט קוביין?" ומשם זה הגיע... ואיפה זה סיטי הול? אף פעם לא שמעתי על זה? ולאיזה גילאים זה בד"כ. ומה זה אומר שהגאלה נטוש? שיש שם מעט אנשים או אחד או שניים במקרה הטוב?

BoR|S

New member
סיטי הול...

רחוב שבתאי לוי 9 אם אני לא טועה... אם יורדים מהמזרקה בהרצל פינת הנביאים לכיוון הוואדי אז את תראי כבר שלט גדול שכתוב עליו סיטי הול... זה בניין מתחת לדואר המרכזי...

Valt

New member
אהההההם.....

אם את 18+ אז האנט ואם את 20+ אז לסיטי הול .

Gloria_Nathan

New member
ואם אני פחות מ-18?

עונשי נגזר לרקוד שנתיים אך ורק לצליליי טראנסים ודאנס?

BoR|S

New member
המממ לא חושב...

לפי מה שאני יודע... לבנות בדר"כ לא עושים בעיות...

יש גם את

האינדיגו ואת הסיטי הול לפעמים גם לקטינים, ויש את ההופעות בצופית שם. יש גם מלא הופעות שמארגנים הצופים והנוער העובד והלומד ככה שאפשר לנצל ולבוא :)

gloria- נערה מקסימה שמעתי על מקום../images/Emo65.gif

שלא יצאתי לשם אף פעם- אבל קוראים לו "הלונה"את מכירה אולי. אני יודעת שזה נימצא בחיפה- אני לא יצאתי לשם אף פעם- אולי זה יעזור לך? מקווה שהצלחתי קצתלעזור- וחוץמזה- אני יברר בשבילך עוד ויחזיר לך תשובה. שיהיה לך ערב מקסים(כמה כייף לך שאת חיפאית) אוהבת תמיד >>>>>>> זרוקה על החוף >>>>>>>> אלין.

למעלה