חיפוש תמונות בגוגל והגדרת גודל ספציפי...

יNOT

New member
חיפוש תמונות בגוגל והגדרת גודל ספציפי...

האופצייה לחפש בגוגל גודל תמונה ספציפי פשוט נעלם עם ההתחייבות של גוגל לתפריטי החיפוש החדשים.
האם יש איזו אפשרות לחזור לחיפוש הישן?

shoosh2607

Member
מנהל
אצלי זה אפשרי

אחרי שכתבתי סתם משהו בחיפוש, לחצתי בצד על images ואז בגלגל שיניים על advance search וזה שם

יNOT

New member
באיזה דפדפן את?...

ניסיתי ב- IE8 (כן, אני יודע...
)
ניסיתי בפיירפוקס 16.0.2

ב"גלגל שיניים", אני לא רואה שום אפשרות להגדיר גודל ספציפי בפיקסלים לחיפוש תמונות.
לא ברור לי איפה אני מפספס את זה...
אם תוכלי לפרט זה מאוד יעזור לי...
ואם אחרים יוכלו להגיב ולהבהיר אם זה רק אני שהאופצייה הזו חסרה אצלו, אני אשמח לדעת...(אני לא מחובר עם שם המשתמש שלי בגוגל)

באופן כללי כל הממשק החדש הזה של החיפוש הוא פחות אינטואיטיבי למשתמש, לא היה עולה בדעתי לחפש ב"גלגל שיניים" את האפשרות הזו שהייתה עד היום מול העיניים.
בעקרון הרי כל הממשק חיפוש החדש הזה נועד כדי לאחד את העיצוב עם זה שיתאים לטאבלטים, אבל הפונקציונליות הולכת ונעלמת... אני משער שהסיבה היחידה שהאופצייה להגדיר גודל פיקסלים בחיפוש תמונה הוסרה מאותו "אזור" שבו הייתה עד היום - כי גוגל לא ידעו איך "לדחוף" את האופצייה הזו לעיצוב החדש, בלי לפגוע ב"עיצוב הנקי".

יNOT

New member
אני תוהה מה הכוונה הסרגל השמאלי?....

אוליי הכוונה לסרגל הישן... בו הכל היה בעמודה אחת?

כמו שניתן לראות מהצילום מסך, ככה זה אצלי.
כמובן שיש לי את הגלגל שיניים בצד ימין , מחוץ לצילום מסך הזה(הצד בו יימצא ה"גלגל שיניים" תלוי בשפה ,כן?!) , אבל גם בו אין בחירה של חיפוש תמונות לפי גודל פיקסלים מוגדר.
(אם יש צורך אני אעלה גם צילום מסך של התוכן שאני מקבל ב"גלגל שיניים".)

יNOT

New member
אני דיברתי על הגרסה באנגלית...

ואתם הגבתם על הגירסה בעברית, אוקיי זה גם פתרון , אני משער.

תודה, לא חשבתי כלל לבדוק את הגרסה בעברית.

גוגל ישראל לא יעדכנו גם הם את הממשק חיפוש לממשק החדש? הרי גם הגוגל באנגלית היה ככה בעבר ולאחרונה התעדכן, אני משער שזה רק עניין של זמן עד שגם גוגל ישראל ייזנחו את שיטת ה"עמודה האחת" ויעברו לשיטה החדשה של גוגל.

shoosh2607

Member
מנהל
אז ככה

1. אצלי זו גרסה באנגלית (גם מה שכתבתי בהודעה הראשונה זה באנגלית)
2. הגרסה היא FF 17.0
3. אחרי שהכנסתי סתם מילה ולחצתי על אנטר, לחצתי על images בצד שמאל ואז על הגלגל שיניים ועל advance search וקיבלתי את מה שמצורף. לזה התכוונת?
4. אגב - כל זה בלי להיות מחוברת לחשבון

יNOT

New member
נראה לי הבנתי את הסוגייה...

את נמצאת על גרסה באנגלית , אבל בשורת הכתובת שלך בדפדפן אני מאמין שרשום לך google.co.il אצלי לעומת זאת אני גולש דרך google.com.
נושא השפה לא ממש רלוונטי אם אנגלית או עברית, אני פשוט התכוונתי לאתר של google.com ואצלכם בכל הדוגמאות אני מאמין שאתם מתכוונים לאתר של גוגל ישראל, google.co.il שטרם התעדכן לעיצוב החדש.
הצלחתי לשחזר את הצילום מסך שלך - ורק בתנאים אלה , של מעבר ל google.co.il

אני מאמין שגוגל ישראל מתישהו גם תעבור לעיצוב החדש, ואז הפונקציונליות הזו תיעלם... (או שנחפש אותה תחת לאום אחר...)
קצת חבל...

תודה שסבלתם את הטרחנות שלי בשרשור הזה.

shoosh2607

Member
מנהל
יש!

גם ב - google.com זה אפשרי
בגלגל שיניים לחץ על advance search ואז על more - זה הופיע לי שם אבל דרך הכרום

shoosh2607

Member
מנהל
ועוד משהו