חיפשתי אתרי פאלם מסויימים

AYELET1

New member
חיפשתי אתרי פאלם מסויימים

הפתעתי ושמחתי למצוא איזה קישור עם כותרת "Hotels" וואלה, רשימת מלונות לפאלם? נחמד, אמרה לעצמה המטיילת הדגולה ופתחה את הקישור... המממ... ואגב, בחוף הפאלמים כבר ביקרתם?...

AYELET1

New member
נצל"ש- תהיות פילוסופיות

במסגרת הפירמוט הבלתי נגמר של מחשבוש ("פירמוט" בלקסיקון שלי, כולל פירמוט (כן , זה הסטנדרטי המוחק ללא השאר זכר את בכל ולפעמים אף יותר מזה
), התקנת מערכת ההפללה, התקנת תוכנות שונות, יצירת IMAGE והתקנת תוכנות נוספות אחרי זה...) חיפשתי איך להתקין את PLUKER והגעתי לשאלה מעניינת זו (פילוסופיה למתקדמים כפי שהגדיר זאת כאן מישהו ...) ובקצרה: * תוכנה בתשלום (או היתה בעבר, וזה בטוח ללא שמץ ספק) * לאחר ההתקנה היא מתגלה כ-Auto registered המפתח נעלם בלי השאר עקבות, כך שגם הרצון העז ביותר לשלם עבור התכנה, אינו יכול לבוא על סיפוקו * הייתם משתמשים בתכנה או הייתם מסירים אותה?

AYELET1

New member
ואני עצמי אינני מוצאת שום טעם

בדתיות קנאית יותר מזו של האפיפיור (או הרב או מי שתרצו...) לא מוצאת שום בעיה עם זה בעצם AUTO REGISTERED כזה הוא לא חלק שהמפתח עצמו מוסיף לתוכנה שלו?................

yoovee

New member
גם אני לא, ולכן ציינתי במפורש ש-

"למרות כל הקישקושידא שלי" (מופיע בהודעה שקישרת אליה) אני משתמש בתוכנה בהנאה רבה. אפילו בפורום בחו"ל שהעלתי את התהייה והבקשה לפרטים על המפתח, ההודעה טבעה לה בנפתולי הזמן. ואגב, אני ממש לא מנסה להיות "צדיק יותר מ...", זה, כפי שציינתי פעם, התנהגות עקרונית (שמקורה אולי בשריטה קלה אם תרצו) של שימוש בחונמות. תבינו - אני נהנה למצוא את כל צרכיי על המכשיר הזול שלי באפס עלות, ובתור מתכנת בעצמי, אני מעדיף שה"אפס עלות" הזו תהיה חוקית, מה יש?
אני פשוט יודע טוב מאוד שברגע שאני אתחיל לקנות תוכנות, אני א) אהיה עצלן מכדי לחפש אלטרנטיבות, ולכן לא רק שאולי אתפשר על תוכנה יקרה, אלא אולי היא אף פחות טובה מאחרת חינמית! ו-ב) עם האוכל בא התיאבון: ברגע שאבזבז "רק" 12$ לאיזו תוכנה, יבואו ה"רק 4.99$" הבאים, עוד איזה 19.99$, 29.99$, וההמשך ברור. אני כרגע סטודנט, לא עובד בנתיים בעבודה קבועה, ואני לא רוצה לפתוח לעצמי ערוץ חדש לביזבוז - אני רואה לפעמים על אנשים בפורומים בחו"ל (תתפלאו אבל לדעתי לאמריקאים דווקא מוסר גבוה יותר, אולי בגלל שרוב התוכנות שם הן מקומיות, לא יודע) שקונים מוצר אחד בכסף רק כדי לנטוש אותו אחרי חודשיים כי מצאו משהו יותר טוב/צבעוני/מצלצל או שהם מספרים כי הם התלהבו בהתחלה אבל התוכנה לא ממש משמשת אותם כיום, וכו'. מכירת רשיון תוכנה כמוצר משומש זה לא דבר מקובל, ולכן הם "תקועים" עם הבזבוז. בקיצור אין לי כח/כסף/מצפון להתעסק כרגע עם sharewares. זהו!

AYELET1

New member
ממש ממש לא התכוונתי

אישית אליך!! כתבתי את דעתי במנותק מהשאלה (אפילו בתגובה נפרדת
)

למעלה