חיתוך והדבקת קרמיקה על מרצפות

• פותח הנושא L7
  • פורסם בתאריך

L7

New member
חיתוך והדבקת קרמיקה על מרצפות

אני מתכוון לצפות חדר שירותים בקרמיקה שתודבק על מרצפות. איך לסיים? המדרגה הקטנה למרצפות של שאר הבית. איך הכי יפה לעצב מדרגה כזו? כלי לחיתוך קרמיקה: מה הכי מומלץ ? כמה עולה?

מדרגה יש לרכוש סיומת למיקרים כאלה. עשוי מאלומניום בדרך כלל בכל מיני צבעים. דוחפים חלק ממנה מתחת לשורה האחרונה ,כאשר ישנה בליטה המהווה את המדרגה. לחיתוך קרמיקה ,יש חותך מיוחד שעלותו כ 500ש"ח.(דומה בפעולתו לחותך זכוכית). אם יש לך דיסק, תוכל להרכיב דיסק יהלום בעלות של כ 70ש"ח.

uti

New member
לחיתוך קרמיקה ישנם גם חותכים פשוטים

יותר ללא מים ועלותם כ- 100 ש"ח בחנויות הטמבור השונות ובהחלט יכול לעשות את העבודה מכשיר חיתוך כזה!

L7

New member
עוד שאלה:לאחר כמה זמן אחר הדבקה

אפשר לדרוך על הקרמיקה?

טלולה1

New member
מכשיר חיתוך

עלה לי בטמבור 99 ש"ח לוח מתכת עם חריץ במרכזו וידית ארוכה עם סכין בקצה מניחים את האריח על הלוח ומושכים את הידית לאורך האריח מקווה שהובנתי...

זה המכשיר הידני הסטנדרטי הזול. בזמנו בפורום אומנות שימושית היה דיון שלם עליו. אבל טענו שהמחיר בין 300 ל400 ש"ח. ציינו כבר אז שיש מכשירים זולים יותר בתוצרת לא ידועה. ששאלו מה ההבדל ,כבר אז עניתי ,שלדעתי באיכות הסכין (הגלגלת). לשימוש בלתי שוטף זה בהחלט מספק.

uti

New member
התוצרת באמת לא ממש ידועה גם לא למוכ

ניסיתי לברר את זה אתמול אבל הם לא יודעים ולא הסכימו להוריד את המכשיר אם אני לא קונה
(שירות....) בכל מקרה בחולון העלות של זה 110 ש"ח בטמבוריות השונות.

למעלה