חיתוך צינור לאורך

Obelix

New member
חיתוך צינור לאורך

שלום. אני בונה תעלה למפל מים קטן ,אני צריך לחתוך צינור 3 צול לאורכו .. (חצי מטר) X2 האם ישנה דרך יותר פשוטה מאשר לחתוך עם דיסק? תודה מראש Obelix

רשר

Well-known member
מנהל
דיסק זה מצוין אם אין משור ג'יגסו

שים לב לחתוך את התפר אם יש, כך הוא יעלם ולא יפריע.

למה לא צינורות ביוב מפלסטיק ? יותר קל לחתוך אותם ,והם עמידים לא פחות ממתכת.

Obelix

New member
האפקטים שונים בין ברזל לפלסטיק

האפקט שהברזל נותן לעומת הפלסטיק הוא שונה . המערכת הזאת הולכת להיות כל היום בשמש ישירה והפחד שלי שהפלסיטיק ידהה ויהיה מכוער. האפק שהברזל נותן הוא הרבה יותר מרשים ויפה לפי דעתי . מה שאני מתכוון ליצור הוא: כד בגובה בערך 70 ס"מ בהטייה שממנו נשפכים מים לצינור חתוך לאורכו ,שהוא מתחבר לעוד צינור כזה שנמצא מתחתיו ב 90 מעלות וגם השלישי אותו הדבר .. מה שיוצר מאין "ח" ומשם לתוך בריכה מפיברגלס שנמצאת בתוך האדמה .

מאגר

New member
כן יש פתרון מהיר יותר וקל יותר

ניתן להשיג מרזב מיני 2 צול מפלסטיק וניתן גם לחתוך צינור מריביב 2 צול עם גיקסו או סכין חדה חמה

מאגר

New member
תוספת לתשובה

ניתן גם לקבל פרופיל U מפח מגולוון שמשתמשים לקונסטרוקציה של קירות גבס

Obelix

New member
חשבתי גם על הפח ...

הבעייה שאני מפחד שזה ירקב לי מהר מהצפויי ... ואני רוצה ליצר חצי עיגול ולא U... אבל תודה בכל מקרה..

בכל זאת פלסטיק אני הייתי הולך על צינור אפור מפלסטיק. עם הדיסק הייתי חותך לחצי (בקלות),וגם מעצב פגיעות קלות וגם חריצים. במשך הזמן זה יתפוס ליכלוך וירוקת ,כך שאין לך מה לדאוג למראה. בנוגע לחוזק,הרבה ביוב זורם בצינורות כאלו.ורוב הצינורות דווקא נמצאים בשמש. אבל הבחירה היא שלך.....

למעלה