חלום הרפתקאות

LoLee

New member
חלום הרפתקאות

אני מצטערת מראש אם החלום יצא ארוך מידי... חלמתי שמישהו שאני יוצאת איתו עכשיו (אנחנו עדיין לא חברים) בא אליי הביתה, ובעקבות השעה המאוחרת הוא נשאר לישון אצלי, ואחי נכנס אליי לחדר וביקש לישון איתנו, והסכמנו, וככה ההורים שלי גם לא יחשבו שקורה משהו מיני בינינו. (ניראה לי שחלמתי על זאת כי אני רוצה שנגיע כבר למצב שבו נוח לנו מאוד להיות ביחד, ככה שנוכל לישון יחד, וגם שההורים שלי יתנו אפשרות שחבר שלי ישן אצלי). בבוקר, הוא הלך, ואני יצאתי לרחוב והתחלתי לחפש אותו, וכל פעם ראיתי חבר אחר שלו, ושאלתי אותם איפה הוא, וכל אחד ענה בצורה ממש מגעילה: ``מה אני שומר ראש שלו?, אח שלו? מה אכפת לי?!``. ואז ראיתי את חברה שלי והיא שאלה אותי אם אני באה איתה למסיבה שלו. כששאלתי אותה לאיזו מסיבה היא מתכוונת היא אמרה לי- ``מסיבת בר-מצווה``. וכשהגענו לאולם שאלתי אותה: ``למה עושים לו בר-מצווה בכיתה יא`? מילא בכיתה ח`, אם הוא נולד לקראת סוף השנה, אבל למה ביא`?``. דודה שלו שמעה אותי ואמרה לי: ``זו לא באמת בר-מצווה, אלא מסיבת הפתעה``. אז אמרתי: ``מה?! למה שהוא יאמין שעושים לו בר-מצווה בכיתה יא`?!`` ואז הוא הגיע, וכולם השתתקו, ואז ברגע שהוא נכנס הוא השתנה לחברה שלי. ואז באתי וחיבקתי אותה ושאלתי אותה אם הצלחנו להפתיע אותה והיא הייתה אדומה לגמרי, והיא אמרה לי שהיא מאוד שמחה, ושהצלחנו להפתיע אותה. אח``כ עברנו לאולם קולנוע ענקי כזה, ורציתי לשבת לידו, ולא מצאתי אותו, אז התיישבתי ליד מישהו. ואז פתאום כיבו את הסרט בטענה שהשעה מאוחרת מידי. כשהתסכלתי בשעון ראיתי שהשעה 7 בבוקר. הייתי בהלם: ``איך 7 בבוקר?!`` ואז כולם אמרו לי: ``נכון! זה באמת לא ניראה שהשעה 7 בבוקר!`` אז אמרתי: ``הייתי בטוחה שהשעה 1 או 2 בבוקר!``. ואז ראיתי את חברה שלי ואמרתי לה שאנחנו חייבות למהר החוצה כי השארנו את תיבת האוצר עם כל הזהב (?!) בחוץ, ובטוח יגנבו לנו אותה. אז רצנו מהר החוצה ואמרתי לה שצריך לגבש תוכנית פעולה. אז אני הייתי אחראית להבהיל אותם עם ``מקל של אש`` וחברה שלי הייתה צריכה להסיח את דעתן. עשינו זאת בהצלחה, לקחנו את תיבת האוצר ורצנו מהר החוצה. פתאום מצאנו את עצמנו בתוך הבית שלי, ואמרתי לה שאנחנו חייבות לצאת מהחלון, והיא רצה אל הדלת בשביל לנעול אותה בזמן שאני יצאתי מהחלון ואז היא יצאה. כשנסינו לברוח, לא הצלחתי לרוץ, ניסיתי, אבל לא הצלחתי, אז במקום לרוץ דיגלתי בדילוגים ענקיים כאלה. ואז אמרתי לה שאנחנו לא יכולות להמשיך לברוח ככה ואנחנו חייבות להתחבא בבית של מישהו. ואז ניגשנו לידיד שלה, שהוא גם חבר של זה שאני יוצאת איתו, ושאלתי אותו אם הוא יכול לעזור לנו והוא ענה לי שוב בצורה מגעילה: ``לא, לא ניראה שאני אוכל, אני לא בטוח שזה שווה לי``, אז אמרתי לו: ``אנחנו נשלם לך אל תדאג``, אז הוא אמר: ``לא היה לי ספק בכך, בואו אחרי``. וזא נעמדנו מול חנות כלשהי והוא אמר: ``טוב תתחבאו כאן!`` אז אמרתי לו: ``אתה בסדר?! אנחנו לא יכולות להתחבא כאן! יגלו אותנו! תחביא אותנו בבית שלך!`` אז הוא אמר: ``בסדר, בסדר זה היה בצחוק!``. ואז כפתחנו את התיבה ראינו שכל התיבה מלאה בבגדים וספרים, ואז פחדנו שהזהב לא שם, והעפנו את כל הבגדים והספרים החוצה, ואז מצאנו את הזהב, אבל הוא לא ניראה כמו זהב אלא כמו גבינה. זהו. סליחה שוב על האורך, LoLee

MegadetH

New member
(-: העלית לי חיוכון.....

איזה חלום מעניין! מצחיק ומוזר חחחחח שווה לקרוא עד הסוף! (-8 אוהבת MegA (-8

LoLee

New member
תודה :cool:

יש לי הרבה כאלה....:)) אפילו חברות שלי כבר לא יודעות מה להגיד לי... תקראי את החלום הבא שארשום... הוא גם קצת אבל הוא די מיוחד :) שמחה שעניינתי אותך ואת טרנטולה, לולי

הזהב שהפך לגבינה.....

הי לולי, חלומך מאוד תאטרלי וצבעוני. יחד עם זה, מסתתרים בו הרבה רמזים בקשר לרגשותייך אל חברך(ידידך בינתיים.....). נראה שקשה לך להגיע אליו, אל רגשותיו, וקשה לך לחשוף בפניו את עצמך באמת. בחלומך, תת המודע שלך מרמז לך, שחברך, וכל מי שקשור אליו, אנטיפט אלייך, לא מיחס חשיבות למצוקותייך, לא מתקשר איתך ולא ממש דואג לך. יש אפילו רמז דק לניצול מצידו.....שאת קולטת...... על חברתך את יכולה לסמוך, ואיתה את הרבה יותר פתוחה ומשוחררת מכל הבחינות. הוא נראה כאוצר, אך מתחת לכל הבגדים, הספרים ושאר כיסויים, מסתתרת גבינה שמתיימרת להיות זהב....... חלומות פז, רואה בכוכבים.

למעלה