חלום חיי,שהתנפץ לרסיסים............

שירז29

New member
חלום חיי,שהתנפץ לרסיסים............

שלום לכם חברים/ות יקרים/ות. בשבוע האחרון,אני נמצאת במועקה נפשית,ובדיכאון נפשי חמור, לכן הרגשתי צורך עז,לשתף את כולם בסיפורי,למרות שהרוב יודעים את סיפורי,ויודעים על מה אני מדברת. לפני 5 וחצי חודשים,עברתי את הניתוח המפורסם בקרב האנשים השמנים, והוא קיצור קיבה. הניתוח שאני עברתי אותו נקרא גסטרופלסטיה לפרוסקופיה. זה ניתוח בהחדרת טבעת לשוער הקיבה בקשירת הקיבה,על ידי עשיית מעבר צר לכניסת האוכל לקיבה.הטבעת עצמה מונחת כמגבלה בהכנסת האוכל,על מנת שהאוכל ייכנס בכמויות קטנות לקיבה. ההיתי חייבת לפרט,על מנת שאלו שלא יודעים,שידעו על מה אני מדברת בדיוק. וזה הסיפור,אחרי הניתוח בחודש הראשון,הכל היה אחלה,הורדתי 10 קילו, ההיתי על כלכלת בלנדר,וכמובן כפי שאתם מתארים לעצמכם,התחלה לא קלה. אוקיי,אז עברתי את השלב הראשון.ואחר כך,התחלתי עם כלכלה רכה,כגון: גבינות רכות,פתית,מרקים,הכל רך מאוד. ואז,התחילו התופעות:הקאות,בחילות,כאבים,התכווצויות,וחולשה, שנמשכו במשך חודשיים. אז נגשתי לרופאים,והם אמרו לי שהכל בסדר,ואלו תופעות נורמליות, שצריכות להיות אחרי ניתוח כזה,והסבירו לי את העניין. ובנתיים הורדתי אחריי חודשיים,עוד 12 קילו,עם כל הסבל. אז סחבתי,את הזמן,אכשהוא,ונזהרתי,והגעתי למצב שאפילו שרציתי לשתות כוס מים,ההיתי מקיאה. אחרי 3 חודשים בערך,ההקאות נרגעו,וגם הכאבים,ואמרתי לעצמי,איזה יופי זה רק שלב בהסתגלות הגוף,ובהתרפאות. והתחלתי לאכול דברים יותר קשים,על ידי לעיסה מרובה,כפי שצריך, והורדתי אחרי כל החודשים האלו,33 קילו,עד היום. ואז לפני שבוע בדיוק,התחילו הכאבים,החנק בלילה,ההקאות,הבחילות, הגעתי למצב שלא יכולתי לאכול כלום,ולא יכולתי לישון בלילות. היום אחרי שהורדתי 33 קילו,וזה מצוין בשבילי. הרי בשביל זה עשיתי את הניתוח,להגשים את חלומי בתור שמנה, ולהפוך לבחורה חטובה,ויותר יפה,וגם מבחינה בריאותית יותר בריאה. אך,כל הסבל הזה לא שווה כלום בעיניי. הגעתי למצב דיכאוני,עזבתי עבודה,בגלל כל התופעות, קשה לי לתפקד,אני חלשה,קשה לי לאכול,כל הזמן אני פוחדת, מסיבוכים בגלל הטבעת,וכל פעם שיש לי כאב,אני דואגת. ולכן החלטתי מתוך בחירה,להפסיק את סבלי המיותר, ולהוציא את הטבעת,שזה כרוך בניתוח נוסף. ביום ראשון הקרוב,אני אדע מה קורה איתי,בעזרת השם. פתאום,החלום שלהיות יפה יותר,מבחינה בריאותית,ואסטטית, כבר לא חשוב לי. לפחות שההיתי שמנה ההיתי מאושרת,והיום אני עצובה,מדוכאת,ורע לי מאוד. אתם מבינים,פתאום כבר לא חשוב לי להרזות, פתאום חשוב לי להרגיש טוב, כמו שהרגשתי לפני הניתוח. היום הטבעת בתוכי,הפכה כנטל בריאותי,וכנטל נפשי וריגשי. היא הפכה אצלי כמו לאבן שאני רוצה שיסירו אותה כבר. חשוב לי היום להתפטר ממנה,וואלה ממש צחוק הגורל, לפני הניתוח חיכיתי בנירות שיכניסו לי אותה,ושיאשרו לי את הניתוח, והיום אני מחכה בנירות לאישור שיוציאו לי אותה,אפילו שזה כרוך בעוד ניתוח נוסף,כבר לא איכפת לי,לעבור עוד סבל של תפרים אחרי הניתוח, אך לפחות אני יודעת שאחרי שאני אחלים,אני יותר לא אסבול את ההקאות,הבחילות,המחנק,הכאבים,וההתכווציות,ואת הדיכאון הנפשי. ההיתי חייבת לשתף אותכם,בסיפורי,ובהרגשתי, ההיתי זקוקה לפורקן הזה,להפתח בפניכם ריגשית ונפשית. כי רע לי מאוד,וקשה לי,חברים יקרים שלי. צחוק הגורל-חלום חיי-שהתנפץ לרסיסים...... יכול להיות שזה לקח בחיים-קבלי את עצמך כמו שאת,ועל תשחקי בחוקי הטבע. בשבילי אישית,זה לקח גדול,לקח שלמדתי על בשרי,ומי כמוני יודעת זאת.... שלכם באהבה שירז...............

שירז המתוקה

קשה לקרא את סיפורך.. קשה כי החלום שלך הפך לחלומינו שלנו.. הרי מהתחלת הדרך היינו שותפים לעובר עלייך וכולנו (ואני יכולה לדבר בשם רבים) החזקנו לך אצבעות וניסינו לתמוך בך כל עוד היית לידינו... אין הרבה מילים להוסיף על מה שכתבת.. חלומך הוא גם חלומינו שהתנפץ אך אולי בעצם לא בדיוק... אל תשכחי ש- 33 קילו הם כמות ענקיתתתתתתת !!!! וגם אם רק בשביל זה, היה שווה לך לסבול.. אני בטוחה שאת עכשיו רואה הכל שחור וכואב ונורא עצוב.. אבל... הסתכלי קדימה... עכשיו אחרי שעשית את הצעד הענק הזה תוכלי להמשיך בכוחות עצמיך עם 33 קילו פחות ולהפחית את השאר בכוח הרצון שלך.. שאני בטוחה שנמצא שם.. ואם לא אז אנחנו כאן כדי לעודד אותך להמשיך הלאה.. מחבקת אותך חזק ובטח עכשיו כבר לא צריכה שתי ידיים אלא רק אחת.. תפוחית חייכי שירז כי זה הדבר החשוב ביותר שאף אחד לא יוכל לקחת ממך.. חייכי

שירז29

New member
תפוחית המתוקה......

מנסה לחייך,קצת קשה לי.... אבל מבטיחה לחייך בגדול,אחרי האישור של הסרת הטבעת.(הניתוח) תודה על העידוד,את מתוקה.ואני מרגישה עכשו את החיבוק שלך,ביד אחת..... מחבקת אותי חזק חזק........ אוהבת שירז........

איצקו

New member
רגע שירזי!

קראתי את מה שכתבת ממבין את כאבך. (וצר לי שעצם ההבנה לא תקל עלייך.) האם התיעצת עם עוד רופאים? האם פנית לעוד מומחים בנושא הספציפי הזה? היום ברפואה המתקדמת שלנו אפשר למצא את הרופא המתאים, ואת הפתרון הנכון. אני מבין ומקבל שקשה לך מאוד. אבל תני עוד צ`אנס חפשי עוד רופא. אולי אולי תפלי על הרופא המתאים. כואב את כאבך, ומחזיק אצבעות בכל מה שתחליטי לעשות. בהצלחה איצקו.

שירז29

New member
איצקו......

התיעצתי עם רופאים,ותמיד הם אמרו לי זה יעבור עם הזמן, זה חלק מהענין,כך זה צריך להיות.... אבל אתה יודע מה,אף אחד לא יכול להרגיש את מה שאתה מרגיש, עד שהוא לא ירגיש זאת בבשרו,כי אחרי הכל אני זאת שסובלת פה, ולא הרופאים. אני את החלטה שלי, החלטתי ואף אחד לא יכול להזיז אותי מההחלטה שלי. תודה לך על התמיכה.ועל המילים המחזקות. שירז......

Spiderwoman

New member
שירזוש

הצטערתי לשמוע שאת כל כך בדיכאון! המסקנה הסופית שלך נכונה! קבלי את עצמך כפי שאת. חטובה, יפה?! מי החליט שזה היופי?! את יפהההההה! מקסימה! בגלל מי שאת, בגלל הנשמה החמה שלך שאותה הרגשתי בשיחות שלנו בצ`אט. העיקר שתהיי בריאה ותחייכי. אוהבת ספיידר

זיוי ..

New member
שירזזזזזזזזזזזזזזזזזז 29

היי צהריים טובייייים לך נשמה מתוקה שלי אני מאוד עצובה לראות את מה שכתבת אנ בטוחה שהחלטתך היא אישית נכונה ונבונה אך אני בדעתו של איצקו תבררי ותחפשי רופא אחר מומחה לנושא אני יודעת שבבית חולים וולפסון בחולון ישנו רופא מומחה לניתוחי קיבה אם אני לא טועה אז הוא פרופסור רגע תני באמת צ`אנס כמו שאיצקו אומר אני מאוד מקווה שתצליחי בכל אשר תבחרי שירז נשמה אנו לא מכירות זמן רב אך אנו כאן ובצ`ט כמו משפחה אחת גדולה אספר לך עלי מעט אני אישה בת 42 שמנה רעיה לאדם מאוד נחמד ומתחשב אם לשני בנים לי בעית השמנה מגיל ינקות שוחחתי עם בעלי על ניתוח לקיצור הקיבה אך שלל בכל תוקף את הרעיון הגאוני שהצעתי לו אישור אומנם לא קיבלתי כי אמרו שאני לא שוקלת מספיק עשיתי הכל בכדי להשמין קצת יותר אך שוב בעלי התנגד היום כשאני קוראת את מכתבך העצוב אני אומרת יו איזה בעל מקסים יש לי שהתנגד בכל תוקף לניתוח אני עכשו ממש פוחדת שמעתי שלהרבה נשים שמנות יש המון בעיות עם ניתוח כזה אך נורא רציתי להוריד ולרזות ולהראות יפה אני מודה לך ששיתפת אותנו ברגעייך אלה כשאת כואבת כן אני לומדת את הלקח דרכך אומנם עצוב לומר זאת אך אני כרגע נימנעת מהרצון לבקש מהרופא שלי אישורים וכל מה שכרוך בזה שירז יקרה החיזקי מעמד תני עוד צ`נאס הרי סבלת כלכך והורדת כלכך הרבה שזה ממש חבל לעזוב הכל כי הכל יחזור בריבית דה ריבית (אני לא צריכה לספר לך) אולי ימצא מישהו שיוכל לעזור לך יותר אני מחזיקה לך אצבעות תיהיי חזקה נשמה כל טוב והרבה הצלחה שבת שלום נחמדה תרגישי טוב שלך אוהבת זיוי

שירז29

New member
זיויייייייייייייי............

תודה לך נשמה,את מקסימה... את יודעת מה,לכל מטבע יש שני צדדים. ובכל צד,יש משהו אחר. בניתוח כזה,יש כשלונות,ויש הצלחות,ויש קשיים. בעלך,צדק במה שאמר לך,הוא דואג לך,והוא עצמו לא רוצה לראות אותך עוברת את הסבל שכרוך בניתוח הזה. אני אישית,לא מציעה לך בכלל לחשוב על זה, יש בניתוח זה המון תופעות,המון קשיים,שלא נגמרים,ונמשכים גם אחריי 5 חודשים,וכן הלאה. לצערנו הרב היום,מראים יותר את ההצלחות שבניתוח זה יותר, מאשר את הכשלונות.ואני שניגשתי לניתוח זה ראיתי רק את ההצלחה, ואמרתי לעצמי אני עוד אתגבר על כל הקשיים. אבל זה לא כך,ברגע שמרגישים זאת על בשרנו,הכל הופך לדבר שונה,מפחיד,קשה,ומתסכל. בכל אופן,תודה לך נשמה,אני מרגישה כבר כחלק מהמשפחה, עובדה שכתבתי את סיפורי הכואב,פה בפורום. תודה לך על שנתת לי להרגיש כחלק מהמשפחה. אוהבת אותך שירז........

שירז29

New member
ספיידרית שלי.........

תודה לך על העידוד,בימים קשים אלו,זה חסר לי, ולכן יש לי אותכם כמשפחה תומכת ואוהבת. אוהבת אותך על מה שאת,ותודה לך. באהבה שירז.......

שירז מאחל לך בהצלחה בהסרה

אמרת שלמדת לקח גדול ואולי זה בעצם הכל. צווי אופנה באים והולכים, אנחנו נשארים תמיד אותם אנשים. רזים, שמנים, גבוהים או נמוכים, זה בכלל לא חשוב גם לא לחברים. ואם להרזות את רוצה יש דרכים רבות ואתן לך עצה; ראיתי בתוכנית טלווזיה לפני כמה ימים, אדם שהוריד 70 קילו תוך כמה חודשים, בלי ניתוחים כואבים ובלי דייטות חמורות. הוא סיפר שקיבל מתכון שידוע בקבלה, מורכב מחומרים לגמרי טבעיים כמו שומשום ועוד כהנה גרגירים. הוא אוכל מזה בבוקר פעם אחת והתאבון שלו יורד לכל היום. הוא אוכל במשך היום ארוחות רגילות לא צריך להקפיד על סוגי מאכלים ולא לספור קלוריות. שיהיה לך שבת שלום.

שירז29

New member
שלומי,תודה לך.....

על העידוד,והתמיכה.ותודה על העיצה היפה. אדם יקר..... באהבה שירז....

הקצין

New member
היי שירז .................

קראתי את דברייך הר``מ . ברצוני לומר לך שני דברים : * החלטת ללכת על דרך מסוימת לא קלה ואפילו ע``פ תאורך קשה מאד . מתוך ניסיוני הדל עם חברים שלי שעברו ניתוח מסוג זה וחויות שהם חוו הדומות לחויותיך , עמדו בהחלטתם והמשיכו את המצב ולא הפסיקו למרות הסבל . נכון להיום כל אחד מהם כל כך מאושר שקשה לתאר ולהסביר את שעובר עליהם . מה שאני רוצה לומר לך שירז שבאמת , באמת שווה המאמץ פשוט לא ניתן לתיאור ...................... * למרות דברי הנ``ל ..................... איזה הוא המאושר , השמח בחלקו . אנני רואה על פי דעתי באדם שמן < וגם בבעל מום > כל פסול שהוא כי ...... לא היופי הוא הקובע לא החיטוב לא המישקל .......... מה שבנשמה שירז , בתוך תוכך , בתוכו של כל אדם זה מה שקובע ... מקווה שעזרתי לך במעט שיכולתי נ.ב. שווה להתאמץ ואת רוב הדרך כבר עשית ! ! ! ממני קצין וג`נטלמן

שירז29

New member
קצין יקר.........

הרבה אמת בדברייך,אך את ההרגשה שאני מרגישה,אף אחד לא יכול להבין. חשבתי המון,ושקלתי את צעדיי,והחלטתי לעשות הכל על מנת להוציא את הטבעת, שזה כרוך בניתוח נוסף כמובן. מה שחשוב,כמו שאמרת זאת הנשמה של האדם, הבעיה שאני לא ראיתי כמה אני נשמה,ולא הערכתי את עצמי כמו שאני, והיום אני משום מה,מקבלת את עצמי כמו שאני,תראה מה הניתוח גרם לי לראות, ולקבל-את עצמי-את הנשמה הטובה שלי-עצוב,לא? תודה לך על הכל איש יקר. באהבה שירז......

הקצין

New member
לא ולא שירז ......................

עצוב לא , הרי אמרת שאת יכולה עכשיו לקבל את עצמך כמות שאת ... כבר חיובי.... אני הייתי שוקל בכובד ראש נוסף ................ ובלי שום קשר כל החלטה שלך היא שלך ............. בהצלחה בכל אשר תחליטי ותבורכי ממני קצין וג`נטלמן

שירז29

New member
הקצין...............

עצוב,בגלל שהניתוח גרם לי לראות כמה הבריאות של האדם חשובה, וכמה כוח סבל צריך האדם לסחוב עליו על מנת להרגיש שלם עם עצמו... זאת לא שיטה לרדת במשקל,ולסבול,במצב כזה אף אחד לא רוצה.. נכון זאת ההחלטה שלי,ומקווה רק לטוב. והכי חשוב- לקבל-את-עצמך-כמו-שאתה....... את המילים האלו,הבנתי וקיבלתי לעצמי,רק היום...זה מה שעצוב. תודה לך... שירז......

ליאור 30

New member
שירז29

אני מצטער לקרוא את מה שכתבת אחרי כל מה שעברנו כאן איתך ביחד ואם כל התמיכה שאנחנו נתנו ונמשיך לתת לך כואב לראות שבסך הכל את סובלת ועדיף להיות שמנה ומאושרת מאשר רזה ומתוסכלת בכל אופן אני בטוח שכולנו כאן נתמוך בך בכל אשר תחליטי העיקר שתרגישי אם עצמך טוב ועוד דבר אחרי שכבר ירדת 33 ק``ג שזה מאוד מאוד יפה אני בטוח שתוכלי לשמור על עצמך גם בלי הטבעת שיהיה לך שבת שלום ורק שמחה בלב ליאור 30

שירז29

New member
ליאורי........

תודה לך ממי. על כל המילים המעודדות,אני קוראת את מילותיך,ומתעודדת מחדש. באהבה שירז...........

חיפאית30

New member
שירז, היי גיבורה.

העיקר הבריאות. הוציאי את הטבעת והיי מאושרת. אני מכירה בחורה בשנות השלושים המאוחרות שעשתה את אותו הניתוח. ירדה יופי, המון. אבל גם השיניים נשרו לה, נשארו לה רק שתיים קידמיות, כמו שפן. בעקבות אשפוזים ותרופה לא נכונה איבדה את מאור עינייה לצמיתות. היום על כסא גלגלים בבית לוינשטיין. וכל זאת בגלל שלא הסכימה להוציא את הטבעת כשעוד יכלה. אז תוציאי אותה וזירקי אותה לעזאזל ! מקווה שלא דיכאתי אותך. רק דואגת. בהצלחה לך.

שירז29

New member
חיפאית..............

נכון,העיקר הבריאות..... לא דיכאת אותי,אדרבה עודדת אותי יותר,לעשות את הצעד הסופי, כמו שרשמתי... תודה על הכנות.... באהבה שירז.......

דו-רון

New member
שירז...........

כשהייתי ילד הייתי רזה כמו מקל.ההורים שלי היו שמנים,מאוד שמנים.הילדים היו לועגים לי על כך ואני היתי עונה להם תמיד...``כמה שהם שמנים ככה הם טובים`` שירז,לא משנה איך את נראית ולא משנה מה חושבים על כך אחרים..את הרי מקסימה!!....תשארי שירז.הורדת 33 ק``ג וכמו שאני מכיר אנשים שעברו קיצורי קיבה וכל מני טיפולים כאלו,לצערי,מעלים בחזרה מס` קג לאחר מכן.אל יאוש,כמו שאמרתי ת מ י ד תשארי שירז...את זה אף אחד לא יכול לקחת ממך. רק היום הסתכלתי במראה ואמרתי לעצמי``לעזאזל,איך מתפטרים מזה?``(ראיתי כמה ק``ג מיותרים)..אין קסמים.אני מי שאני וככה יצטרכו לקבל אותי. תמיד איתך...מחבק בחום דורון-לתמיד

למעלה