חלום מאוד מוזר

Sapirush12321

New member
חלום מאוד מוזר

חלמתי שאני נמצאת בבית כלשהו. (לא שלי ולא יודעת איזה בית). כל מה שאני זוכרת זה שהיה איתי מישהו והיה שם חתול בצבע לבן שכל הזמן בא אלינו ורצה שנלטף אותו, נצמד אלינו.. אני זוכרת שאהבתי אותו. היה לילה. רציתי לשתות, הייתי צמאה אז יצאתי החוצה (לא ברור לי למה) כדי לשתות. בדרך למתקן מים ראיתי 3 גברים על ספסל. 2 גברים שחומים ואחד גבר לבן עם כובע, צעיר יחסית ומסטול מאלכוהול. הבחורים מסתכלים עליי והבחור הלבן קם אליי והולך לכיוון שלי. אני מנסה לא להתקרב אליו ולהמשיך למתקן מים. הבחור הלבן מגיע אליי קרוב ואומר לי-" בא לי לאנוס" ואז אני מחליטה לוותר על המים וחוזרת לכיוון הבית ואז הוא אמר-"אבל אני לא אעשה את זה". ואז אחד הבחורים השחומים אומר לי- "את מוכרת לי!!! את היית באזכרה של סבא יעקב!".(סבא יעקב זה סבא שלי ז"ל מצד אבא שמאוד אהבתי ונפטר לפני כמה שנים..). לא עניתי אבל הסתובבתי אליו עם הראש כשהייתי קרובה לבית והחזרתי. אז הוא אמר לי-"אם סובבת כנראה שזה נכון!!" (משהו כזה). נכנסתי לבית ושם ראיתי שוב פעם את החתול הלבד מתחכך בדלת שאליה התכוונתי להיכנס. רקע- אתמול הייתי בדייט ראשון עם הבחור ההוא שסיפרתי כבר עליו. בהתחלה לא רציתי לצאת איתו כי הוא לא הטעם שלי, הוא בחור לבן, ואני נוטה יותר לשחומים. אבל בדייט היה ממש כייף והרגיש שהיה שווה לתת צאנס. יהיה עוד דייט. בעבודה שלי יש חתול לבן במשרד בדיוק כמו החתול הזה, והוא אכן כמוהו נצמד לאנשים ומחפש שילטפו אותו. הוא חתול ממש חברותי, מתוק ויפה, אבל לפעמים נודניק כי אני רוצה לעבוד והוא עולה לי על השולחן חח.. תודה!!!!

טופי33

New member
תודה רבה על הרקע

החתול מייצג דווקא את הדייט שלך נחמד ,לבבי אך את חוששת "שיהיה דבק"כמו החתול בעבודתך. שלושת הגברים מייצגים -3 דברים שמפריעים לך .אחד מהם ממותו של סבך.גברים מהמילה להתגבר .יש לך היכולת להתגבר על כך ,למרות שזה משהו שאת חשה שנכפה עלייך .נראה שיש לך היכולת לשלוט בדברים. מים כאמור מייצג רגש -את חוששת מפני הפן הרגשי. מה נראה לך?

Sapirush12321

New member
תודה טופי, פירוש יפה

למעלה