חלום מגניב לחלוטין : )

Tangled_Heart

New member
חלום מגניב לחלוטין : )

וואו, אף פעם לא היה לי כל כך הרבה חופש בחלום אחד, התעוררתי במצב רוח כל כך טוב :) החלום מתחיל בזה שאנחנו במן טיול כיתתי כזה....אבל הוא נורא מוזר, כי אנחנו נמצאים במן מקום כזה של פעיליות חברתיות שכאלו...עוברים מתחנה לתחנה, כשבכל תחנה יש לנו מן משחק אחר לעשות, והמשחקים תמיד קשורים במים (היה למשל משחק אחד שאנחנו צריכים להעביר כדור קן כזה במן מסלול בנוי, אלו היו משחקי חשיבה כאלו) אני לא זוכרת אילו אנשים מהכיתה היו שם, לא זכור לי בכלל שהייתי עם אנשים שאני מכירה. אבל מאוחר יותר, שתי חברות שלי (שאני עדיין לא בטוחה מי אלו היו) ואני החלטנו שהספיק לנו מהפעילות הזאת, ואנחנו עוברות לפעילות משלנו... אנחנו יוצאות ממתחם הפעילות הזה, ועוברות למקום אחר, שהוא איזור טבעי כזה, יש בו כמה איזורים...איזור מושלג, איזור עם שדה...איזור עם חול, נורא מוזר ואנחנו עוברות ממקום למקות ורצות ומשתוללות, עד שאחת החברות שלנו מסתכלת עלינו ואמרת שהיא לא רוצה להמשיך כי זה מפחיד אותה מדי והיא מפחדת ליפול או משהו כהז, ואנחנו בלי שום בעיה המשכנו לרוץ בשדה נורא נורא גבוה ל משהו שנראה כמו חיטה אבל לא דוקר...זה פשוט נראה כמו שיער כזה והכל נורא נעים למגע...ואנחנו רצות בכזו חופשיות שאף פעם לא הרגשתי עד נק` מסויימת ששתינו בבת אחת נופלות על הקרקע ונשכבות על הצמחיה הנורא נעימה..וצוחקות, זה היה כזה כיף :) מאוחר יותר אנחנו קמות ומחליטות לחזור אל הכיתה כי אנחנו יועות שאנחנו צריכות ללכת הבייתה עוד מעט, אז אנחנו מגיעות לאיזור בו הכיתה הייתה ורואה את כולם מתאספים לכיוון האוטובוסים, כשפתאום אני שמה לב לחברה אחת שלי (שלאחרונה אני לא ממש מסמפטת, היא איכזבה אותי) והיא פצועה ברגל באיזור הברך ושאלתי אותה מה קרה והיא אמרה שהיא נפלה...בלי הרבה תשומת לב המשכתי ללכת הלאה וכאן החלום נגמר. עכשיו כשאני כותבת את החלום אני חושבת שאולי החברה שנשארה מאחור היא אוה חברה שנפלה, הרי היא פחדה ליפול וזה מה שגרם לה להפסיק לרוץ איתנו. וואי, היה כזה כיף לרוץ ככה :) רוני, שלשם שינוי אהבה את החלום שלה, שהאמת לא היה כל כך מוזר :)

ריצה של חופש.....

אז ככה, נראה שאת באופייך, משוחררת והרפתקנית ולא כל כך אוהבת להתעקב בגלל שמישהו(או מישהי) מנסה לעורר בך ספקות.... יש גם רמז לכך שחברתך צריכה את תשומת ליבך, או את עזרתך, ואת בוחרת להתעלם. ו...אכן ריצה משגעת וקסומה היתה לך, עם הרבה חופש מסביב, פשוט נהדר... אך יש לשים לב, לא להסתנוור יותר מידי מתחושות אושר חולפות. הגלגל נוטה להתהפך, ואת עלולה למצוא עצמך מבקשת את עזרת חברתך הפצועה... חלומות פז, רואה בכוכבים.

למעלה