חלום מיני

היי,
חלמתי שאני מקיימת יחסי מין עם בחור שבמציאות מוצא חן בעיניי. אני גרושה ואין לי מושג מה הסטטוס שלו.
בחלום אני רואה אותו פורס בד לבן (לא ברור אם זה בד או החולצה שלו) על המיטה/ספה ואנחנו מקיימים יחסי מין כשאני מעליו.

אלישבע777

Well-known member
הי מיטל

חבל שלא כתבת עוד פרטי רקע רלבנטיים מאז חלומותייך הקודמים, עבר הרבה זמן. אז כתבת על כך שאת מנסה לשקם את המשפחה ואהובך חזר הביתה. עכשו המידע היחיד שמסרת הוא שאת גרושה. הפרוש שלי לחלום, תפור לפי המידע של החולמים. אין פרוש אוניברסלי.

לכן לצערי הפרוש הפעם יהיה פרוש בנאלי אוניברסלי, כי חסרים לי פרטים על האירועים שקדמו לחלום ועררו אותו. אני מבינה שאת שומרת על פרטיותך, אבל מצידי כמפרשת – ככל שיש לי מעט חלומות ומעט רקע, זה פוגם ביכולתי לפרש חלום המתאים רק לך. יש לך רק שני חלומות קודמים ושניהם נכתבו ממש מזמן.

אז בלית ברירה, אני מפרשת את חלומך, כמילוי משאלה ( רוב החלומות הן מסוג של מילוי משאלה ואני רוצה תמיד - לתת פרוש יותר אישי ופחות כללי). את גרושה ומתגעגעת לאהבה ולסקס עם מישהו שימצא חן בעינייך. לא בטוח את משתוקקת דווקא לבחור שאת מכירה. מאחר שאין לי מידע על טיב הקשר ביניכם, יתכן שהוא הופיע בחלום כדמות כללית לגבר שהיית רוצה לפגוש, ולא בדמות עצמו. רק את יכולה לבחור מה מסמל הבחור הזה בחלומך – את עצמו או מישהו כללי שהיית רוצה לפגוש. אבל לא רק לפגוש, אלא גם להיות עליונה! אהוב ליבך הקודם עזב אותך עם הבן המשותף שלכם, חזר ולבסוף נפרדתם לצמיתות. הוא השאיר אותך למטה, בעדיפות נמוכה. לא אמרת מה טיב הקשר ביניכם, אז בעצם אני רק מנחשת שזה המצב. הפעם את רוצה לפגוש מישהו שאת תהיי מלמעלה כלומר – גבר שירומם אותך, שיחשיב אותך, שהקשר ביניכם יהיה בעל יתרון לעצמך, קשר שבו את הבוחרת ולא הנבחרת.

החלום הזה מתכתב עם חלום ישן מלפני שנתיים – 3.9.2021 ( הוא שמור אצלי וגם בפורום עצמו את יכולה לגלול אחורה ולקרוא) החלום על נסיעה לטיול עם האקס והילדים. נתתי לך אז פרוש נרחב עליו. בחלום זה בחלק א – את מוציאה שמיכה לבנה נקיה של הבן שלכם ואת פורשת אותה על משבצת החניה ואת מחנה את המכונית ברוורס על השמיכה הלבנה. בפרוש שלי אז הצעתי פרוש : שהשמיכה הלבנה מכסה על הזיכרונות הקשים והאכזבות וגם הם מאחורייך - רוורס, אבל גם מתחת לשמיכה (ולמכונית החונה שם).

ובפרוש שלך אמרת כך:

"בתוך תוכי קיוויתי שכשעשיתי רוורס על השמיכה הלבנה משתמע שאחזור אחורה לזוגיות והיא תהיה טובה ולבנה ". לאחר קבלת חות דעתך הקובעת, הצעתי ששתי האפשרויות יכולות להיות נכונות, בו זמנית ( בחלום מותר שיהיו פרושים סותרים בו זמנית!)

בחלום הזה, בן הזוג בחלום, הוא פורש בד לבן על המיטה שלך, אינך בטוחה שזה בד ויתכן שזו החולצה שלו - שימי לב לצמד המילים בן הזוג ובד לבן וגם ה- בן שלך מאקס. אתייחס בהמשך. בן הזוג בחלום הזה, מכסה את המיטה בבד לבן או חולצה, והוא שוכב עליו כמו שאת כיסית את החניה, בבד לבן וחנית שם מעל הבד. אני מתחברת לפרוש שלי וגם שלך - ועל כן הפרוש כאן הוא: בן הזוג בחלום ( הוא, או אחר שיגיע בעתיד) מכסה את המיטה והוא בעצם מסמל את מה שאת צריכה לעשות ( אולי את כבר עושה בעצמך?) - לכסות על הזיכרונות (מועקות? געגועים?) שיש לך מבן הזוג הקודם ( שמן הסתם שכב על אותה מיטה ) .

אם בחלום הקודם שמיכת הבן המשותף כיסתה את הכביש (או ככיסוי זיכרונות עגומים, או כסמל לעתיד לבן משותף לך לבן שלכם ולאביו יחד. ( שימי לב כמה דמיון בין: "לבן" לבין "בן"!) כאן מי שמכסה זה, הפרטנר בחלום, והוא מכסה גם כן בבד אישי שלו - את עדיין זקוקה לאיזו עזרה גברית, כדי לתפוס עמדה, כדי להתגבר על העבר, אבל - כאן את כבר לא ממש פסיבית! כיסוי המיטה מסמל שכחה של העבר העצוב ( ותום האבל שלך על מה שהיה). עצם קיומו של בן זוג חדש - מאפשר לך להתקדם מעלה! ( לא ברוורס - לא אחורה לקשר קודם, כמו בחלום הקודם!!!) כאן הכיסוי מאפשר לך לתפוס ביטחון, להיות רצויה, אהובה ומחוזקת -מעמדת עליונות! מעמדת הבוחרת! גם בוחרת בבן זוג וגם בוחרת בדרכך בחיים.

אז החלום הוא בעל נימה אופטימית, תתקדמי איתה ותעלי איתה! שימי לב איך חלום ארוטי יכול לתת לך כיוון ועצות לחיים ובעצם – זו ההצעה שלך לעצמך! אני רק מפרשת את הסימליות של החלום.

אשמח לחוות דעת מפורטת ככל שתוכלי ואם תוכלי להוסיף עוד רקע רלבנטי זה יהיה טוב לחלומות הבאים! את רואה שכל חלום וכל רקע עוזר לי בפרוש!

היי אלישבע,
תודה רבה על הפירוש, אני חייבת לציין שאת מדהימה ❤️
כרגע אני לבד כבר כמעט שנתיים מאז שנפרדתי מהאבא של הבן שלי.
האם את חושבת שהחלום הזה הוא חלום נבואי?

אלישבע777

Well-known member
היי אלישבע,
תודה רבה על הפירוש, אני חייבת לציין שאת מדהימה ❤️
כרגע אני לבד כבר כמעט שנתיים מאז שנפרדתי מהאבא של הבן שלי.
האם את חושבת שהחלום הזה הוא חלום נבואי?
הי מיטל תודה גם לך! אנא הקפידי תמיד על רקע הולם לחלום, כדי להקל עלי את הפרוש.
לגבי חלומות נבואיים- אני לא שוללת אפשרות כזאת עקרונית, אבל איני חושבת שהם קיימים באמת ואם כן - הם נדירים שבנדירים. פרשתי בפורום מאות חלומות ולא היה חלום אחד נבואי פרט למישהו שהעיד על כך על חלום מן העבר שהתגלה כנבואי (אבל הוא לא פורסם בפורום, זו רק עדות). בחיי יום יום, יש לנו יותר נבואות מוצלחות שמתגשמות מאשר בחלומות! לא פעם אנו יודעים מראש מי יתקשר אלינו, איזה שיר נשמע ברדיו, מה יקרה מחר או בעתיד או מה יאמר מישהו שאנו מכירים כשנפגוש אותו. לא פעם אנו מנחשים מי מקרובנו נפגע או מרגיש לא טוב ואז מתחילים לדאוג ומסתבר שזה נכון.

אני חושבת שחלום הוא מסר, אבל לא משמיים, אלא מסר מעצמנו לעצמנו. בזמן חלום אין צנזורה והמחשבות עפות לכל מיני כיוונים שבזמן עירות, אנחנו לא חושבים עליהם. אלא מה, החלום הוא בתמונות, ברגשות, בתחושות ולא תמיד בדיאלוג. לחלומות יש שפה משלהם, חלקה אוניברסלית או תלויית תרבות וחלקה מעולמו הפנימי של האדם ( לכן נחוץ רקע אישי לחלום). אני מתרגמת את הסמלים לשפה ומהם אני מסיקה מה המסר לעצמנו ומבקשת חוות דעת, כדי לדעת אם פרשתי נכון. חוות הדעת תוכל לתרום לפתרון החלומות הבאים, כי הם לפעמים קשורים, ואת נוכחת בעצמך שכך היה ( מוטיב הבד הלבן). ניתן ללמוד על עצמנו רבות מהחלומות ולהציץ לתת מודע. כמובן שהחלומות הם רק לשעתם והם טובים רק להווה הקרוב לחלום. אנחנו משתנים ולכן גם החלומות שונים זה מזה.
אם את רוצה שכל חלום יהיה "נבואי" - אז זה אפשרי - אם תקבלי "ההמלצות " שלו. כמובן בזהירות ובשיקול דעת ואם זה באמת מתאים לך. החלום אינו נותן דרך להגשים את עצמו, את הדרך - את צריכה למצוא בעצמך.
את גם יכולה להזמין חלומות מראש על שאלות שאת מתקשה להחליט. אם החלום המבוקש יגיע בעיקר לפנות בוקר לפני שמתעוררים אז יש סיכוי שתזכרי אותו. חלומות מוקדמים יותר, שלא מתעוררים מהם - על פי רוב נשכחים. אם זה חשוב לך, תשאירי על יד המיטה - דף ועט ותרשמי מייד עם היקיצה. לניסוח הראשוני מייד אחרי השינה, יש חשיבות גדולה וגם לבחירת המילים, כפי שראית בחלום ( ל-בן, לבן )
מאחלת לך הצלחה בהגשמת חלומות וכמובן - ימים שקטים ורגועים בהמשך!

למעלה