חלום מעניין...בשבילי לפחות

טרנטולה

New member
חלום מעניין...בשבילי לפחות

אהלן רואה כוכבים* ! מכיוון ששכחת לקרוא את החלום הישן שלי...הנה הוא: אני הולכת עם איזה בחור שאני מחבבת (פגשתי אותו רק אחרי החלום, כך שזה חשוב שאדע את פתרונו). פגשנו את אחותי וחברות שלה בדרך, שאלנו מה נשמע, מה העניינים, ועד מהרה המשכנו ללכת. הוא אמר לי שהוא צריך ללכת, וניפגש מתישהו אח``כ. הבחור נכנס לאיזה בנין. קיבלתי עקב זה (כנראה...לא זוכרת בדיוק) התקף לב. הוא היה די חזק. ראיתי הנאצים מסתקלים עליי מהמסחרית. הם עוצרים אותה, והולכים לכיווני כאילו שהם מכירים אותי. ההתקף לב בינתיים נפסק, אבל עשיתי עצמי עאיול הוא נמשך ואני נופלת בגלל זה לאדמה...(לא היה הגיוני לברוח כי הם היו רבים, חסונים ועם מכונית). למרבה הפתעתי, הם עזרו לי : דיברו אליי בנימוס, הקימו אותי על הרגליים, ושמו אותי עם משפחה נאצית (כנראה) באותו אוטו. האוטו היה מלא בילדים, כך שלא הבנתי איך היה לי עוד מקום...האבא נהג, האמא דאזה לילד הפעוט, הילדים פיטפטו בלי הפסקה...נסענו מרחק די גדול, ועברנו ליד בור באדמה שלאבה ניתזה ממנו כמו גיצים ממדורה. נסענו עוד קצת, וביקשתי ללכת, כי כפי שאמרתי להם, אני רחוקה מהבית. רציתי להיות עם הבנאדם שטיילתי אתו בתחילת החלום, ושהוא לא יצטרך לחכות לי הרבה זמן, כשייצא מהבנין. הלכתי (או יותר נכון: גלשתי, טסתי) בדרך בכיוון שממנו הסיעה אותי המשפחה. ראיתי את הבור עם הלאבה, שניתזת ממנו. הפעם הבור היה רחב יותר, והגיצים שניתזו ממנו גרמו לי לעקצוץ העור. קצב ``הליכתי`` הואט. לא יכולתי לברוח, כי הונעתי ע``י כוח עליון ממני. לבסוף עברתי את הבור. התחלתי לנוע מהר יותר, ושכחתי את אי נעימות מהלאבה...ואז התעוררתי. זה חלום בן שבוע, כך שאיני יודעת אם הוא תקף...אבל אני בכ``ז צריכה את פירושו!

למעלה