חלום על חיות מדברות

חלום על חיות מדברות

שלום לכם,
אני מיקה, בת 24, חיילת משוחררת ולומדת לפסיכומטרי, עובדת

היה לי חלום שנראה לי הזוי:
אני ואמא שלי מבקרות בפארק של דיסני (לא יודעת איפה בדיוק: בפריס או אורלנדו או לוס אנג'לס), היה
כזה חנות מזכרות (לא מזכרות הרגילות שבו מוכרים צעצועים ובובות או תלבושות של דמויות) חנות
מזכרות של בעלי-חיים מסרטי דיסני (למשל כלבים מ"101 כלבים וגנבים", עופר מ"במבי", כלומר כל חיות שמופיעות בסרטים של דיסני).
אני קונה 4 בובות של חיות, שניים לא זוכרת אבל זכרתי שקניתי דביבון וחיה שנראית כאילו חצי סנאי וחצי עכבר.
מתי שאני קונה את הבובות הם הופכים לבעלי חיים אמיתיים (כלומר אנושיים) וגם יש להם יכולת לדבר!
מתי שהם הפכו לחיות אמיתיות חששתי מהם כי הם יכלו לשרוט, או לנשוך אותי, אבל זה לא קרה. אני
זוכרת שאני חיבקתי את 2 חיות שקניתי (דביבון וסנאי-עכבר) והם נשענו על החזה שלי (הרמתי אותם וחיבקתי אותם כמו שהם ילדים שלי).
וכמובן שהבאתי אותם הביתה.

אשמח להסבר...
תודה רבה ושבוע טוב!
מיקה

טופי33

New member
שלום מיקה

הפארק מייצג את סביבתך .אמך נמצאת איתך כי יש תמיכה מהבית.
קניית החיות =הישגים שעלייך להגיע אליהם.
-הצלחה בפסיכומטרי [ דביבון}
-הצלחה בעבודה ובלימודים לכן חצי חצי {סנאי שמייצג הצלחה והתקדמות ועכבר מייצג סמכות ותחושה שסומכים עלייך}
החיות מדברות כי היית רוצה שההשגים היו משמעותיים ומוחשיים.
החיבוק מראה שאת רוצה להגיע לכך בכוחות עצמך.
בהצלחה רבה לך

שלום

חלומך מייצג יצירת חיים. אולי הוא מעיד שאת רוצה להתקדם, להתמסד, ליצור חיים ולשפר את איכות חייך. הפריצה מבובות דוממות לחיות מפחידה קצת, ובאמת פחדת שהחיות יכאיבו לך. ייתכן שאת פוחדת מהשינוי שאת רוצה לעבור, ובכל-זאת את מרגישה ביטחון עצמי כי החיות נתנו לך אהבה בסוף. העובדה שהחיות דיברו, יכולה לבטא תקשורת עם העולם החיצון והיפתחות אליו, וייתכן שזה קיים הרבה או מתהווה בחייך עכשיו.

שלום מיקה

אני רק אוסיף שאני רואה פה משהו מעניין. החיות מסרטי דיסני מייצגות תמימות וילדות
ותוך כדי חלומך הן עוברות סוג של אבולוציה . אני חושבת שזה עשוי להיות קשור להתפתחות שלך
ברצון שלך לבנות את עצמך למשל בחיים האזרחיים מבחינת לימודים ועבודה לדוגמא.
ברמה מסויימת לא מזמן עזבת את חיק הילדות ואת המסגרות המגוננות ( צבא, בית ספר), ועכשיו עליך
לעמוד ברשות עצמך שיש בכך מן המפחיד ומתעורר חשש טבעי.
אבל חרף כך בסוף החלום יש סיום נעים. החיות לא נושכות אותך כפי שחשבת.
כלומר בכוחך להתגבר . החלום בא להראות לך את החוזקות שלך.

למעלה