חלום על מוות

• פותח הנושא ga26
  • פורסם בתאריך

ga26

Member
הי אלישבע.
טוב הפירוש לחלום מובן מאליו.

בחלום:
אינני זוכר את הפרטים אבל מתו שני אנשים קרובים אלי. ואז בחלומי התאספו אנשים ואמרו לי שאמא שלי נפתרה. בחלום זה היה ברור שזה נכון.
הלכתי לאמא. היא הייתה איפשהו באחד החדרים. שאלתי אותה איך אפשר לעזור לה והאם לקחת אותה לבית חולים (כלומר בשלב זה בחלום אחרי שכבר ידעתי שהיא מתה יכולתי לראות אותה ולנסות להצילה). בשלב זה אשתי העירה אותי....
קמתי בתחושת עצב גדולה.

טוב זה ברור על מה החלום....

אלישבע777

Well-known member
הי אלישבע.
טוב הפירוש לחלום מובן מאליו.

בחלום:
אינני זוכר את הפרטים אבל מתו שני אנשים קרובים אלי. ואז בחלומי התאספו אנשים ואמרו לי שאמא שלי נפתרה. בחלום זה היה ברור שזה נכון.
הלכתי לאמא. היא הייתה איפשהו באחד החדרים. שאלתי אותה איך אפשר לעזור לה והאם לקחת אותה לבית חולים (כלומר בשלב זה בחלום אחרי שכבר ידעתי שהיא מתה יכולתי לראות אותה ולנסות להצילה). בשלב זה אשתי העירה אותי....
קמתי בתחושת עצב גדולה.

טוב זה ברור על מה החלום....
הי ga
לא הבנתי מה עלי לעשות. לפרש? אם כן, אני בכל זאת צריכה רקע רלבנטי ועדכני כולל אם אימא בחיים או לא. וגם לזרום עם הפרוש שלך. אולי יהיה לי מה להוסיף ואלי לא.

ga26

Member
תודה אלישבע.
אני מניח ששני הנפתרים החלום אלו שני אחי שנפטרו.
אמא בחיים במציאות (ומאחל לה אריכות ימים) והחלום מביע את הפחד לאבד עוד בן משפחה קרוב. החלום אלוי אפילו מציע לי לפעול ממש כדי למנוע את מה שלא ממש בשליטתי (הרי אני לא אוכל למנוע מוות אבל בחלום זה איכשהו אפשרי אפילו אחרי המוות).

אשמח להתייחסותך.

תודה

אלישבע777

Well-known member
תודה אלישבע.
אני מניח ששני הנפתרים החלום אלו שני אחי שנפטרו.
אמא בחיים במציאות (ומאחל לה אריכות ימים) והחלום מביע את הפחד לאבד עוד בן משפחה קרוב. החלום אלוי אפילו מציע לי לפעול ממש כדי למנוע את מה שלא ממש בשליטתי (הרי אני לא אוכל למנוע מוות אבל בחלום זה איכשהו אפשרי אפילו אחרי המוות).

אשמח להתייחסותך.

תודה
הי גה,
אני חושבת שהפרוש שלך מצויין! מאחר שכאן ציינת שהחלום אולי מציע לך לפעול ממש, אולי יש קשר בין החלום הזה ל- "פרוייקט העוברי שהוזנח" מהחלום על הבנות מהתיכון ( נטע ותמי) ?

למעלה