חלום על מקום עבודה

חולמת4000

Active member
הי אלישבע
חלמתי על מקום עבודה והמנהלת החדשה שסיפרתי לך עליה . רקע אתן בסוף.
החלום הוא כזה,
אני יושבת במחשב עובדת ורואה שהמנהלת יושבת במשרד ליד , ואז אני מקבלת הוראות ומבצעת במחשב , העבודה מאוד משמעממת אותי ואני רואה השעה כבר אחת וחצי ואני ממש רוצה לעוף מהמשרד . אני מניחה את בניירות על השולחן אומרת לה שלום , היא שואלת אותי עשית מה שביקשתי אמרתי לה כן כן . עשיתי את העבודה ממש זריז וסיימתי מהר אולי כך הרגיש לי בחלום אבל ממה שאני זוכרת רציתי כבר ללכת משם ולא הרגשתי כל כך טוב , הרגשתי שהמשרד מאוד קטן והמנהלת יושבת לי על הוריד .
רקע ,היום פגשתי אותה והיא שאלה אם התקשרו אלי מהמנהלה אמרתי שלא ואז היא אמרה לא זה לא בסדר אני צריכה עובדת עכשיו והרגשתי שהיא מספקת לי סיפור מכור. ואז היא אומרת שהמנהלת שלה קצינה בצהל והיא במלחמה עכשיו,אמרתי לה בסדר אין מה לעשות עכשיו זה באמת זמן מלחמה ובעזרת ה שיבוא אז יבוא אז היא התאכזבה ממני ואמרה טוב בסדר וכך נפרדנו
.
האם יש קשר לחלום למציאות פה ומה דעתך על החלום.
סליחה אם יש לי שגיאה כתיב הטלפון נפל לי היום מהדיים והתנפץ ... המקלדת על הפנים .

אלישבע777

Well-known member
שלום חולמת,

בחלום את עובדת במשרד סמוך למשרד המנהלת. את מקבלת הוראות ועובדת במחשב ומסיימת את המוטל עלייך במהירות. כאילו הכל בסדר אבל לא! המשרד קטן , המנהלת יושבת לך על הווריד, העבודה משעממת, אינך מרגישה טוב, השעה אחת וחצי ואת רוצה לעוף משם.

העבודה הזאת במציאות, היתה עבודה שמאוד רצית להתקבל אליה ובסוף היו דחיות מצד המנהלת ומצידך ולא התקבלת והצטערת שכך זה קרה. היתה לך הזדמנות להתקבל אם תעמדי בתנאי שלא הסכמת ולכן ויתרת על העבודה מתוך עקרונותייך. הבנת שהמנהלת אכן מחפשת עובדת ומנסה "לחזר אחרייך" בטלפון וגם בפגישה האקראית שהיתה ביניכן, היה כך. מה שקרה שבעצם הפסדת עבודה נוחה לך, אבל הבנת במהלך הזמן , שעבודה זו תלווה בבעיות רבות – בגלל המנהלת שאינה ישרה והרגשת היטב, שהיא אינה אדם נוח לעבוד במחיצתו.

החלום שלך כאן – מראה לי בדיוק מה שאת חושבת שהיה קורה, אילו הסכמת לעבוד שם!! עבודה משעממת, מלחיצה, אינה מטיבה איתך, משרד "על הפנים", מנהלת לא לגמרי גלויה וישרה ואינה לגמרי מאמינה בך. שום דבר טוב אין בו. החלום מאשר לך את כל מה שאת חושבת על מקום העבודה הזה. החלום אומר לך – אילו היית מתקבלת לשם, היית מצטערת ורוצה לסיים מהר את העבודה ולעוף משם! החלום מנחם אותך ואומר לך- אל תצטערי! הפסדת מקום עבודה גרוע לך! וגם הפגישה האקראית עם המנהלת ברחוב, עשתה לך הרגשה שהיא מספרת לך בדיה ואינה מתנהגת ביושר. הפגישה מאשרת את ההרגשה הקודמת שלך ואת החלום או החלום מאשר את ההרגשה שלך בפגישה. ( חבל שלא כתב מה קדם למה – הפגישה או החלום)

אשמח כרגיל לחוות דעת מה התאים ומה לא.

חולמת4000

Active member
שלום חולמת,

בחלום את עובדת במשרד סמוך למשרד המנהלת. את מקבלת הוראות ועובדת במחשב ומסיימת את המוטל עלייך במהירות. כאילו הכל בסדר אבל לא! המשרד קטן , המנהלת יושבת לך על הווריד, העבודה משעממת, אינך מרגישה טוב, השעה אחת וחצי ואת רוצה לעוף משם.

העבודה הזאת במציאות, היתה עבודה שמאוד רצית להתקבל אליה ובסוף היו דחיות מצד המנהלת ומצידך ולא התקבלת והצטערת שכך זה קרה. היתה לך הזדמנות להתקבל אם תעמדי בתנאי שלא הסכמת ולכן ויתרת על העבודה מתוך עקרונותייך. הבנת שהמנהלת אכן מחפשת עובדת ומנסה "לחזר אחרייך" בטלפון וגם בפגישה האקראית שהיתה ביניכן, היה כך. מה שקרה שבעצם הפסדת עבודה נוחה לך, אבל הבנת במהלך הזמן , שעבודה זו תלווה בבעיות רבות – בגלל המנהלת שאינה ישרה והרגשת היטב, שהיא אינה אדם נוח לעבוד במחיצתו.

החלום שלך כאן – מראה לי בדיוק מה שאת חושבת שהיה קורה, אילו הסכמת לעבוד שם!! עבודה משעממת, מלחיצה, אינה מטיבה איתך, משרד "על הפנים", מנהלת לא לגמרי גלויה וישרה ואינה לגמרי מאמינה בך. שום דבר טוב אין בו. החלום מאשר לך את כל מה שאת חושבת על מקום העבודה הזה. החלום אומר לך – אילו היית מתקבלת לשם, היית מצטערת ורוצה לסיים מהר את העבודה ולעוף משם! החלום מנחם אותך ואומר לך- אל תצטערי! הפסדת מקום עבודה גרוע לך! וגם הפגישה האקראית עם המנהלת ברחוב, עשתה לך הרגשה שהיא מספרת לך בדיה ואינה מתנהגת ביושר. הפגישה מאשרת את ההרגשה הקודמת שלך ואת החלום או החלום מאשר את ההרגשה שלך בפגישה. ( חבל שלא כתב מה קדם למה – הפגישה או החלום)

אשמח כרגיל לחוות דעת מה התאים ומה לא.
אכן הפקוש שלך נכון מאוד .
כתבתי אני חושבת שלמחרת החלום פגשתי אותה ...
נכון אין פה מה לפספס וגם ראיתי בהתנהגות שלה ובעיניים שלה שהיא לא ישרה

למעלה