חלום

mask93

New member
חלום

אני לא בטוחה שזה המקום לשאול, אבל זה היה קשור לכישוף וגם הייתה בו סוג של נבואה של מכשפה אני חייבת לדעת אם יש לו איזשהי משמעות כי הוא לא קשור לשום דבר שחשבתי עליו או שמעתי עליו, אף פעם לא חלמתי משהו בסגנון והוא היה מאוד חזק ותחושתי אם מישהו יכול לעזור אני אכתוב במסרים...

fire snake

New member
היי, יש לי איזו הרגשה בקשר לחלום שלך...

רוצה לשמוע אותו.

fire snake

New member
כלומר - אני פוגשת מדי פעם באינטרנט

אנשים שזוכרים חלומות המתקשרים לחלומות שלי האם זה המקרה? הייתי שמחה לבדוק, במסרים צרי קשר (ואם לא עניתי - סימן שהמסר לא הגיע אלי - זה קורה לי לפעמים. ואז רשמי כאן ששלחת לי מסר, ואנסה לטפל בזה...)

תקשור לחלום של אחרת

fire snake אייך אני עושה שאני מתקשר לחלום של משיהי אחרת אני לא מדבר עלייך אני מתכוון למשיהי אחרת ויש לי עוד שאלה שמעניינת אותי חלומות זה התת מודע שלנו שמשדר לנו אבל רק בצורת חלום נכון?

fire snake

New member
איך לחלום ביחד

קודם שניכם צריכים לדעת לחלום - לשלוט בחלום - לבד. שזה קורס בפני עצמו. שלב ב: אתם צריכים אדם שלישי שיסכים לעזור היפגשו שלושתכם (במציאות! לא בחלום!) עמדו במעגל. הצמידו מצח למצח - א עם ב, ב עם ג, ג עם א החליפו כיוון - א עם ג, ג עם ב, ב עם א חזרו בדמיון לפני השינה - עד שתירדמו. ספרו לי תוצאות בבקשה. תת מודע: חלומות רגילים הם פאנטום, דמות שיוצר הדמיון, מתוך המודע , התת מודע, העל מודע, גם עם קצת רמזים מן העתיד, העבר, מחשבות של אחרים, כל טוב. " חלומות צלולים" הם גם פאנטום, רק בשליטה. "חלומות מודעים" הם ביקור בגוף החלימה (או בלי גוף בכלל) בעולם אמיתי כלשהו, זה או אחד האחרים. לילה טוב.

למעלה