חלומות מטרידים

Anwanis

New member
חלומות מטרידים

טוב..... האמת שזה מוזר לי לכתוב ככה על החלומות שלי. אבל מה זה משנה, אולי זה בכלל יעזור לי: כבר הרבה זמן אני חולמת חלומות שחוזרים על עצמם בלי הפסקה: אני עומדת במקום גבוה מאוד, ומולי חומת אבנים גבוהה. אני מנסה להסתכל מה מעבר לחומה ולא מצליחה עד שמופיעה דמות - זהו גבר חסר פנים וזהות, אני לא מכירה אותו בכלל - והוא נוגע באיזו אבן מהחומה שזזה ופותחת לי פתח להביט. ואז אני מסתכלת דרך הפתח למטה ורואה מרחב ירוק שבחורים רבים מנהלים בו מלחמה עקובה מדם. בשלב הזה אני בערך מתעוררת. יש לכם מושג מה זה אומר?

השערה../images/Emo13.gif

זה נראה לי כך...את נמצאת במצב בו את אמורה להיות מסוגלת לראות את הכל (מקום גבוה) אך בכל זאת...יש משהו שמפריע לך לראות את המצב (חומה גבוהה), אולי משהו שמפריע לך לראות את התמונה הכוללת בקשר לבעיה כלשהי? אז מופיעה דמות לא מוכרת ועוזרת לך להסיר את המכשול (אולי הרצון שמישהו יוציא אותך מהמצב אליו נקלעת,מחוסר היכולת לראות את התמונה הכוללת) וכהמכשול מוסר-את רואה מלחמה. ההשערה שלי היא שיש איזו בעיה או משהו בסיגנון בחיים שלך. בעיה שקשה לך לראות לגביה את התמונה הכוללת ולכן גם קשה לך לפתור אותה. יש בתוכך קונפליקט- מצד אחד את במקום טוב כדי לראות, מצד שני יש חומה. מצד אחד, יש רצון שיבואו לעזרתך, מצד שני את חוששת שאם זה יקרה, המצב יחמיר. מה דעתך?

Anwanis

New member
ייתכן שאת צודקת

זה פירוש די הגיוני. תודה רבה, וסליחה שלא עניתי קודם.

למעלה