חלומות על אמטיסט

Variety

New member
חלומות על אמטיסט

היי, אני מתעסק עם חלומות צלולים (אני גם מנהל את הפורום). (חלום צלול הוא חלום בו החולם מודע לכך שהוא חולם בזמן החלום). יש לי בהרבה מהחלומות גבישים וקריסטלים. בכמה חלומות מופיע לי סטנד עם המון קריסטלים. באחד החלומות סבא שלי ז"ל הופיע והכין גביש. הוא אמר לי שזה אמטיסט, ושכרגע כדאי לי להשתמש רק באמטיסט כי זה יעזור לי בחלומות צלולים, להיות מודע בחלומות. איך משתמשים בגביש? מה זה טיהור גביש, או טעינה, ואיך עושים את זה? תודה רבה, Variety

stoneage

New member
חלום על אמטיסט

אם אתה מודע לחלומות שלך, בהחלט הייתי "מקשיבה" לסבא ונושאת אמטיסט. אבן זו יכולה להיות קשורה לחלומות (אגב אבנים מומלצות לחלום מודע: דנבורייט, טקטייט, הידנייט). כדאי להניחה מתחת לכר או לאחזה ביד בזמן השינה (נכון שכאשר חולמים הגוף רפוי לחלוטין ואז היד רפויה מלהחזיק אבן, אבל תתפלא כמה אנשים קמים בבקר והאבן עדיין ביד). מושבת אמטיסט ניתן להניח לצד המיטה. אם אתה חולם על אבנים, הייתי ממליצה לך להכנס לחנות אבנים שבה מבחר גדול ולראות איך אתה מרגיש בין האבנים לטיהור, מומלץ לשטוף במים זורמים מידי פעם מתי שחשים צורך. אח"כ כדאי להניח קצת בשמש (אמטיסט - ממש לא להרבה זמן). טעינה - ניתן להניח על מושבת קוורץ, קצת בשמש, לאחוז בזמן מדיטציה. אתה יכול לקבל איפורמציה נוספת מהמאמר בפורום או מספרנו "סוד הקריסטלים". אשמח כמובן לענות לשאלות נוספות במסגרת זו. אגב, עשיתי פעם קורס בנושא חלום מודע (אני זוכרת ה-מ-ו-ן חלומות) היה ממש נחמד !

Variety

New member
תגובה

היי stoneage, תודה רבה על התגובה. על מה היה הקורס שעשית? איפה? והאם עדיין יש כאלה קורסים? תודה רבה, Variety

stoneage

New member
הקורס על חלומות

הקורס הועבר במרכז להארה ע"ש שילה סמסון (היום בסמינר אפעל). חשבתי שנלמד על פירוש אישי של חלומות ובסוף עסקנו רק בחלום מודע, איך להגיע אליו ובהמשך איך "לצאת מהגוף". (אם 2-3 הנקות בלילה, לא היו בי האנרגיות לעשות עם זה משהו...אולי שהזעטוטים יגדלו ואחזור לשינה נורמלית). לא נעים לי לומר שאני לא זוכרת את שמו של מי שהעביר את הקורס אבל הוא היה ד"ר שמלמד באונ´ ת"א או בר אילן (קשור אולי למעבדת השינה בבר אילן) עד כמה שידוע לי אין כרגע קורס שלו במרכז להארה אבל אתה יכול לשאול את אהובה שמנהלת את המרכז 03-5346835 בהצלחה

למעלה