חלף עם הרוח

מצב
הנושא נעול.
חלף עם הרוח

חלף עם הרוח
מי יודע? מי מכיר?? רכב מס' 75-592-01 חלף על פני כרוח מס' פעמים במהלך השבוע החולף. לצערי הרב הייתי במצבים שאינני יכול לצלם (אף על פי שאני נושא עלי מצלמה באופן קבוע). הרכב הנ"ל נוהג להופיע באופן לא צפוי ולהעלם כרוח. ועכשיו חידה... על איזה רכב מדובר????

אורי404

New member
75-592-01 זה מסובך:

חלף עם הרוח
מי יודע? מי מכיר?? רכב מס' 75-592-01 חלף על פני כרוח מס' פעמים במהלך השבוע החולף. לצערי הרב הייתי במצבים שאינני יכול לצלם (אף על פי שאני נושא עלי מצלמה באופן קבוע). הרכב הנ"ל נוהג להופיע באופן לא צפוי ולהעלם כרוח. ועכשיו חידה... על איזה רכב מדובר????
75-592-01 זה מסובך:
או שזה אופנוע בכלל, או שזה מכונית (הבנתי שבפז'ו ו/או סיטרואן הסיומת היא 01), ואם זה תח"צ - ספרינטר של קוויםף או של חברה אחרת?

מצטרף לדעתו של 404

75-592-01 זה מסובך:
או שזה אופנוע בכלל, או שזה מכונית (הבנתי שבפז'ו ו/או סיטרואן הסיומת היא 01), ואם זה תח"צ - ספרינטר של קוויםף או של חברה אחרת?
מצטרף לדעתו של 404
זה בטח מרצדס.. סיכוי גבוה שזה ספרינטר של קוים . בעפולה הם מפעלים סדרה של ספרינטרים שמתחילה מ 75-601-01.

846

Active member
מיניבוס מרצדס של "הורן את ליבוביץ'"

חלף עם הרוח
מיניבוס מרצדס של "הורן את ליבוביץ'"

מצב
הנושא נעול.
למעלה