חן...עוד התקפה תגיע בעוד חצי שעה...

siberwolf

New member
חן...עוד התקפה תגיע בעוד חצי שעה...

הפעם טילים וטנקים לא יצליחו להדוף אותי....

siberwolf

New member
ולבחור שהודעתו נמחקה...

דבר ראשון קללות לא יובילו אותך לשום מקום ולא יוסיפו לך כבוד אולי יגרעו ממנו..אני בטוח שיכולת לנסח את עצמך אחרת דבר שני אני לא רואה סיבה שלא לדבר איתו על המשחק במיוחד שזה לא על חשבונך או משהו אם זה לא מוצא חן בעיינך אתה מוזמן לא להסתכל

Yogev1982

New member
תרגיש חופשי לדבר על כל מה שתחפוץ

זהו פורום פתוח
ולבחור שהודעתו נמחקה
די להגזים עם ניבולי הפה....

siberwolf

New member
זאתי בדיוק הטענה שלי...אני לא רואה סיבה שלא

להגיב על משחק שאני משחק בו וליידע את חן על כך שאני עומד לתקוף אותו וכמובן שאם הוא רוצה להפיל את השרת הוא מוזמן לנסות זה לא גינדיס משחק שקל מאוד לפרוץ ולהפיל את השרת חוץ מזה יש אלפי שרתים...אם הוא רוצה הוא מוזמן להפיל את כולםXD עד שהוא יסיים כבר ישימו אותם בחזרה

arabkiller

New member
וואי אולי תפסיק לריב עם אנשים?

זה לא פורום act of war ואתה יודע את זה יש שם מקום ספיציפי שבו אתה יכול לדבר עליו ותפסיק כבר לתקוף כמו אוטיסט אתה מוקף מכל כיוון לפחות תתקוף עם הגיון לכל מי שלא יודע אני מגיב כאן לעיתים רחוקות כשאני רואה שלירן עובר את הגבול בקיצור לירן שתוק פעם הבאה אני מוריד לך את המדינה

asafdalfen

New member
יוגב זהו אין לי כוח אליך אני הולך למנהל תפוז

ואומר לו לתת לחן את ההנהלה של הפורום או למישהו אחר אחרי 999999999999 הודעות שמחקתה לי אני בטוח שלא מגיע לך לנהל את הפורום ועוד פעם אחת שאתה מוחק לי הודעות אני ישאג שמישהו יפרוץ לאתר הזה ויחליף לבד את המנהל ולירן(החבר של חן) זה לא הפורום של המשחק שלך וזכותי להגיד מה שבא לי אתה ממש כמו חן נידחף לדברים שלא שלך תודה והמשך יום טוב לכולם חוץ מיוגב סתם יוגב אוהב אותך

Yogev1982

New member
../images/Emo3.gif

אחי אתה יודע שאני אוהב אותך אבל שמור על השפה....

asafdalfen

New member
../images/Emo3.gif

אמרתי שאני אוהב אותך רק בגלל שפחדתי שתימחוק לי גם את ההודעה הזאת ואתמול זה באמת סתם מישהו עיצבן אותי אז הוצאתי את העצבים על החן(היוזר השני שלו) וחוץ מזה אתה מוחק לי הודעות לפעמיים כי אתה פוחד שאנשים מסויימים ישמחו שיש מריבות כאלו באיחוד(מובן שהכול בצחוק) או שאתה דואג שאף אחד לא יצחק עליך אבל לא משנה אנחנו אוהבים אותך(גם הפעם אני אומר את זה בשביל שלא תימחק לי את ההודעה)

fireforge

New member
אולי תביא לינק למשחק שנראה במה מדובר

ואולי נירשם ונמעך את חן קטן כמו מקק שהוא

למעלה