חנה

four seasons

New member
חנה

אפשר לנצל את הפורמט, שמתי לב כאשר כותבים תגובה או הודעה חדשה, הדיון עולה לראש העמוד, לגבי נשים וקריירה או כל דיון, זה פותר את בעיית השירשור כך שהדיונים הם מיקשה אחת, פשוט אם רוצים לדון בנושא נשים וקריירה אפשר לרשום בהודעה בסוגריים נשים וקריירה וגם אם הדיון ירד למטה כל תגובה תעלה את הדיון לראש העמוד. ועוד דבר לא התייחסת להערתי ולהערת איה לגבי צביעת הודעה שנקראה, זה מתסכל יותר מהסמיילי

Boojie

New member
הבעייה המצערת היא שזה לא עובד ככה.

הודעה ממשיכה לקפוץ למעלה רק פרק זמן מסוים (אני לא זוכרת בדיוק מה הכללים, אם מדובר בפרק זמן או במספר הודעות שיש מעליה), ולכן אחרי שלב מסוים היא כבר תישאר למטה גם כשיתווספו אליה תגובות נוספות.

four seasons

New member
בוג`י ניסיון

מעניין לראות אם ההודעה תשאר למטה או שתעלה וסליחה על האוף טופיק

four seasons

New member
מסכנה

זה בהחלט פותר את בעיית השירשור כל הודעה לדיון תקפיץ את הדיון לראש העמוד לפרק זמן עד שתהיה תגובה להודעה לדיון אחר, כך שאפילו אם למישהי יהיה מה להוסיף לדיון ישן כל המשתתפים יוכלו לקרוא אותה

טל קר

New member
אהלן מתי, שמתי לב בעצמי לבעיתיות

המסוימת עם הודעות שנקראו ושלא נקראו, ופניתי להנהלה כדי לדווח, כשאקבל תשובה אודיע.

טל קר

New member
אהלן מתי, קיבלתי היום תשובה

יש שתי אפשרויות תצוגה. אחד כמו שעכשיו, עם סימון עם תפוז על הודעות שהתחדשות ב12 השעות האחרונות, או של ``הצג כותרות בלבד`` ואז כשאתה בוחר באפשרות התצוגה הזו, אתה לוחץ ועובר דף, כמו שהיה באי או אל, (ההודעה לא נפתחת אלא בדף נפרד) ואז ההודעות שקראת נצבעות לך. לבחירתך באופציה העדיפה. לי יותר נוח שהכל נפתח מהר.

four seasons

New member
תודה טל

גם אני אוהב את הפתיחה המהירה, ועוד דבר כל דיון שיש בו תגובה תמיד יהיה בשירשורים העליונים, כך שדיונים יוכלו להיות כמיקשה אחת גם אם עברו לדף אחר (-:

למעלה