חנויות dvd

משהשהם

New member
חנויות dvd

שלום אני צהצפון ובא לי לעשות סיבוב שופינג של סרטי/מארזי dvd בת"א רציתי לשמוע על המלצות חמות של חנויות? אפה יש באמת מבחר משובח ונעים להסתבובב בחנות? תודה

Boone

New member
ישנן כמה חנויות שיכולות לעניין אותך ...

יותר מידיי אין. לצערי הרב, אין לנו חנויות שמתמחות במארזים מיוחדים כמו בחו"ל, ישנה בעיה חמורה,שהמפיצים בארץ לא חשבו לפתח יותר מידיי את התחום (כנראה חשבו שכלכלית זה לא משתלם) ולכן עד היום לא היו מארזים מיוחדים או חנויות מדהימות מעבר לרגיל. לאחרונה נכנס לעבוד בחברת הד-ארצי בחור שמבין עניין וגם אספן סרטי DVD בזמנו הפרטי, שעוזר לשוק להתעורר סוף סוף, יחד איתו מתעוררים גם המפיצים האחרים. היו לנו בעבר את מארזי שר הטבעות היפים (שרק הראשון יצא מתורגם ואחריו המפיצים חשבו שזה כבר מיותר) היה לנו מארז מיוחד של באטמן מתחיל, 300, מארזי פח שונים. ועכשיו לקראת החגים, צפויים לנו מארזים מיוחדים של באטמן, אינדיאנה ג'ונס, איירון מן, אני מאוד מקווה שזה לא יעצור כאן ושימשיך גשם של מארזים איכותיים ומיוחדים. ולענייננו: יש את האוזן השלישית - המקום נמצא מול דיזינגוף סנטר על רח' המלך ג'ורג'. יש את דיסק סנטר - נמצא בתוך דיזינגוף סנטר, כשהתחילו למכור סרטי DVD היו להם מחירים טובים מאוד, היום כבר לא, ביקרתי בחנות לפניי כמה ימים ולא מצאתי הבדל מיוחד ביינם לבין טאוור רקורדס (לדוגמא). יש חנויות בלוקבסטר השונות שיצאו במבצעים של 3 סרטים ב100 ש"ח ועד 8 סרטים ב100 ש"ח (שווה ביקור), חניות שלהם ניתן למצוא ב: 2 בר"ג, 1 בחולון, 1 בראשון לציון ו4 בת"א. יש גם את לייזר סנטר שנמצאים בפסז' לונדון מיניסטור ומחזיקים אוסף גדול מאוד של סרטים ומארזים. ראוי לציין, שהם מבין היבואנים הראשונים של סרטי הלייזר דיסק וגם סרטי הDVD לארץ, במשך זמן רב הם החזיקו את שוק הסרטים בארץ. לא עולים לי לראש כרגע עוד מקומות, בכל מקרה אני מקווה שעזרתי לך קצת.

Boone

New member
בקומה התחתונה ליד טויס אר אס

ליד באג ועד כמה שאני זוכר, זה גם בצד של בתי הקולנוע.

Boone

New member
למה לכתוב סתם?

אין בדיזינגוף סנטר סניף לרשת בלוקבסטר הסניפים בת"א הם: בן יהודה 101 יהודה המכבי 44 טאגור 38 בניין טופ דן, פנחס רוזן 72 אם ידוע לך סניף נוסף, אשמח מאוד אם תכתוב את הפרטים המדויקים שלו ואני כמובן העדכן את האנשים המתאימים ברשת בלוקבסטר.

למעלה