חפירה ארכיאולוגית על הרפורמה בדן..

מצב
הנושא נעול.

nitsansh

New member
בפעם המיליון: מדובר ברה ארגון של כלל הקווים
לא רק בדן, והרבה דברים הולכים להשתנות לגמרי, כולל חולון ובת-ים. הפעימה הזו תהיה משמעותית הרבה יותר מקודמתה מחודש אוגוסט 2010. הרבה קווים יסגרו, הרבה קווים יפתחו, את המידע נקבל בהתאם לחסדי משרד התחבורה, ככל הנראה ממש קרוב לתחילת היישום בשטח שנקבע בינתיים לראשון ביולי.
אפשר לחשוב שמדובר במבצע חשאי בעורף האויב...
או שאולי לדעת משרד התחבורה נוסעי תח"צ הם האויב האמיתי של המדינה...

846

Active member
יש לכך איזו סיבה מוצדקת??
אם נגלה ל את הסיבה
נצטרך ל.... אותך

אוהד11

New member
יהיה קו חדש מרמת גן לאוניברסיטה - קו 33.
אני לא יודע בדיוק מה יהיה המסלול שלו אלא רק שהוא ייצא מאלוף שדה ויסתיים באוניברסיטה. ורק תיקון קל - הרפורמה היא לא של דן אלא של עיריית ת"א, משרד התחבורה וחברת נתיבי איילון. לכן תלונות לדן ולאגד לא יעזרו כי אין להם שום מילה בנושא.
33 ככל הנראה לא יעבור דרך גבעתיים אלא דרך
מזרח ר"ג והתדירות תהיה בערך כל רבע שעה, כך שזו לא חלופה. יתכן גם שהקו הזה ישמש חלופה חלקית ל- 35 שאמור להתבטל, כך שלא מובטח משהו נורמלי

אורי404

New member
33 ככל הנראה לא יעבור דרך גבעתיים אלא דרך
מזרח ר"ג והתדירות תהיה בערך כל רבע שעה, כך שזו לא חלופה. יתכן גם שהקו הזה ישמש חלופה חלקית ל- 35 שאמור להתבטל, כך שלא מובטח משהו נורמלי
במה קשור קו 35? בנוגע לגבעתיים
לא כל כך הבנתי מנין יהיה מענה בהגעה מהירה מכיוון התחנה המרכזית של תל אביב ותחנת רכבת ההגנה לעבר אזור תל השומר. בנוגע לגבעתיים - כיום קשה להעריך את זמן ההגעה של קו 45 לגבעתיים. בפועל כבר כיום יש הנוסעים בקווים 55 או 63 לאזור תחנת תל אביב מרכז ומשם החלפה לאוטובוס לעבר רמת אביב. כך או כך (ובלי קשר להגעה לרמת אביב), מוטב שקו 55 יחזור למה, שהיה בימי "דן". אני זוכר, שבימי "דן" לא הייתי ממתין יותר מעשר דקות ואוטובוס היה מגיע. כיום (ליתר דיוק עד קיץ שעבר, שהייתי נוסע לעתים קרובות מגבעתיים לעבר תל אביב), ההמתנה הייתה עלולה להיות עשרים דקות ומעלה - המתנה, שהיא כזמן הנסיעה עצמה ואף פחות. עוד בנוגע לקו 45 - אני יכול לספר, שכאשר אני נמצא באזור הדרומי של רחוב כנהמן בבני ברק, במטרה להגיע לרמת אביב, אז כאשר אני רואה אוטובוס קו 45 מבצבץ מרחוק, אני עולה עליו. לחילופין, כאשר יש לי רזרבה זמן הגעה של שעה וחצי. כאשר אני מוגבל לפחות משעה וחצי, אני צועד לעבר גשר "קוקה קולה" ליד גבעת שמואל ומשם קווים 6X או 70 לתל אביב ומשם המשך בקווים לרמת אביב.

חפירה ארכיאולוגית על הרפורמה בדן..
שלום לכולם אז אחרי שחברה שעוסקת במשהו שקשור לתחבורה ציבורית הגניבה לאוזניי שהולכים לבטל את קו 45 - חפרתי וחפרתי כמה שעות בפורום ובנט בכללי ולא מצאתי שום חלופה! אני, כמו סטודנטים חסרי ממון רבים, גרה בגבעתיים כי זה זול יותר מת"א, נחמד, וגם יחסית נוח להגיע. היה. הרעיון המקורי של קווים פרפריאליים שמתחברים לכמה קווים מרכזיים תדירים הוא רעיון אדיר. הייתי במקומות בהם יש את זה בחול - זה עובד נהדר! (כמובן רק אחרי שינוי בשיטת הכרטוס - אחרת זו גניבה). כלומר הייתי שמחה מאד אם במקום קן 45 אחד בתדירות של 25 דקות בממוצע , הייתי עולה על קו חוצה גבעתיים, מיניבוס בתדירות של 15 דקות, עד לתחנת "האב" כלשהיא ומחכה שם 2-3 דקות לאוטובוס מהיר לאוניברסיטה. עושה רושם שזה לא יהיה המצב. לא יהיה מכלל מענה למרכז גבעתיים - שכאמור יש פה המון סטודנטים. עושה גם רושם שהקווים המרכזיים - לא יהיו תדירים מספיק, וגם לא מרכזיים מספיק. (לדוגמה - קו מהיר ותדיר על ציר נמיר-אוניברסיטה) איזה מוסד בדיוק חשוב יותר בעיר מהאוניברסיטה הכי גדולה בארץ?!? קיצר - יש למישהו מפה של מה שהולך לקרות? היו דיונים על קווים מסויימים אבל בגלל שאני לא מכירה אותם כ"כ קצת קשה לי לדמיין. יש חלופה ל 45?
מאיפה הסקת את כל המסקנות האלה?
אף אחד, למעט מספר מצומצם של אנשים לא יודע מה בדיוק תהיה הפריסה החדשה של הקווים, תדירותם ושעות פעילותם. מכאן שלא ברור לי על סמך מה קבעת שלא יהיה קו שיחליף את 45 ולא יהיה אף קו על ציר נמיר עד האוניברסיטה (רמז - יהיה כזה...). יש להתעזר בסבלנות עד למועד שמשרד התחבורה ונתיבי איילון יואילו בטובם להתחיל לפרסם לציבור את השינויים. רוב הסיכויים שזה יקרה זמן קצר (מדי) לפני יישום השינויים, שככל הנראה יחלו ב-1 ביולי.

cooldan612

New member
מאיפה הסקת את כל המסקנות האלה?
אף אחד, למעט מספר מצומצם של אנשים לא יודע מה בדיוק תהיה הפריסה החדשה של הקווים, תדירותם ושעות פעילותם. מכאן שלא ברור לי על סמך מה קבעת שלא יהיה קו שיחליף את 45 ולא יהיה אף קו על ציר נמיר עד האוניברסיטה (רמז - יהיה כזה...). יש להתעזר בסבלנות עד למועד שמשרד התחבורה ונתיבי איילון יואילו בטובם להתחיל לפרסם לציבור את השינויים. רוב הסיכויים שזה יקרה זמן קצר (מדי) לפני יישום השינויים, שככל הנראה יחלו ב-1 ביולי.
רב קו באגד באזור גוש דן.

מתי כבר באגד באזור הערים חולון, ראשון לציון, בת ים וכו,... בינתיים אני משלם לכל נסיכה באגד רק בכרטיסיות. זה נמאס. אגד לא רק צריכים להביא את הרב קו לאזור המרכז אלא צריכים גם להתקין באוטובוסים שלהם מערכות כרררררריייייייייייזזזזזזזזזזזזזזזההההההההההה. שהאוטובוסים שלהם יהיו מספיק נגישים כמו בדן. לי אישית נמאס מאגד, פשוט נמאס. לא רק שהקווים שלהם הם בתדירות נמוכה השירות שלהם גם לקוי!!! במיוחד בחולון. כמה פעמים חיכיתי לקו 73 כדי לנסוע איתו עד לעזריאלי ופשוט הרבה פעמים הבריז לי אוטובוס. אני רוצה חד משמעית שחולון תהיה עם שליטה טוטאלית של דן. יש סיכוי שזה יהיה? כיחבר שלי מהפורום סיפר לי שקווי אגד בחולון מוצאים למכרז.

cooldan612

New member
רב קו באגד באזור גוש דן.

מתי כבר באגד באזור הערים חולון, ראשון לציון, בת ים וכו,... בינתיים אני משלם לכל נסיכה באגד רק בכרטיסיות. זה נמאס. אגד לא רק צריכים להביא את הרב קו לאזור המרכז אלא צריכים גם להתקין באוטובוסים שלהם מערכות כרררררריייייייייייזזזזזזזזזזזזזזזההההההההההה. שהאוטובוסים שלהם יהיו מספיק נגישים כמו בדן. לי אישית נמאס מאגד, פשוט נמאס. לא רק שהקווים שלהם הם בתדירות נמוכה השירות שלהם גם לקוי!!! במיוחד בחולון. כמה פעמים חיכיתי לקו 73 כדי לנסוע איתו עד לעזריאלי ופשוט הרבה פעמים הבריז לי אוטובוס. אני רוצה חד משמעית שחולון תהיה עם שליטה טוטאלית של דן. יש סיכוי שזה יהיה? כיחבר שלי מהפורום סיפר לי שקווי אגד בחולון מוצאים למכרז.
הוזלת תעריפי הנסיעה
מדי שנה ושנה מחירי התחבורה הציבורית הולכים ועולים ומשנה לשנה זה רק הולך ומחמיר. שמעתי על תוכנית חדשה שלא רק יוזלו תעריפי הנסיעה, אלא יהיה אפשר לעבור מאוטובוס לאוטובוס באותו תשלום. האם זה נכון?

אני2010

New member
רב קו באגד באזור גוש דן.

כל חולוני שאני שומע מעדיף דן על אגד בעיר
אגד חברה מאכזבת בכל אופן בחולון קווים שמסיימים מוקדם יחסית באים בתדירות חרא

DanBus43Maalit72

Active member
אגד מאכזבת אותי מאוד!

אני מקווה מאוד שכל קו אוטובוס שעובר בחולון יהיה בשליטת "דן". נמאס לי מהתדירות הנמוכה, נמאס לי שאין מסכים ומערכת כריזה, נמאס לי שאין רב קו. אני לא רוצה אגד בחולון! נ-ק-ו-ד-ה!

846

Active member
אגד מאכזבת אותי מאוד!

אני מקווה מאוד שכל קו אוטובוס שעובר בחולון יהיה בשליטת "דן". נמאס לי מהתדירות הנמוכה, נמאס לי שאין מסכים ומערכת כריזה, נמאס לי שאין רב קו. אני לא רוצה אגד בחולון! נ-ק-ו-ד-ה!
תקנה אוטו

stratomaximus

New member
ולא לחינם
אם אני רוצה לחזור ממרכז תל אביב בשעות מאוחרות, אז כנראה שאני אעלה על קו 1 או 2 של דן (האחרונים יוצאים קצת לפני חצות, ובמוצ"ש קצת אחרי חצות) האלטרנטיבה של אגד היא קווים שמסיימים ב- 23:30 במקרה הטוב, ונוסעים בשעות הלילה בתדירות מאכזבת של פעם בחצי שעה.

stratomaximus

New member
ולא לחינם
אם אני רוצה לחזור ממרכז תל אביב בשעות מאוחרות, אז כנראה שאני אעלה על קו 1 או 2 של דן (האחרונים יוצאים קצת לפני חצות, ובמוצ"ש קצת אחרי חצות) האלטרנטיבה של אגד היא קווים שמסיימים ב- 23:30 במקרה הטוב, ונוסעים בשעות הלילה בתדירות מאכזבת של פעם בחצי שעה.
בכיוון ההפוך דן שולטים עוד יותר.
האוטובוסים האחרונים של אגד מחולון לתל אביב יוצאים בסביבות 22:00- 22:30, בעוד שהאוטובוסים של דן האחרונים פועלים עד 23:45.

ולא לחינם
נשמע כמו מאפיין נפוץ בשירות של אגד
גם בחיפה זכור לי שהקווים היו מאוד לא תדירים ומסתיימים בשעות מאוד מוקדמות. מזל שאינני משתמש באף קו עירוני של אגד...

אני2010

New member
רב קו באגד באזור גוש דן.

מערכת הכריזה סתם כאב ראש
לסוע מעיר לעיר ולשמוע כל הדרך את התחנות ועוד פעמיים להשמיע את כל התחנות נראה לי מיותר אני רוצה לנוח בנסיעה ולא לשמוע כל שניה -התחנה הבאה התחנה הבאה.. ברכבת זה מעולה

מצב
הנושא נעול.
למעלה