חפש את הקיבוץ...

a Warming Sign

New member
מאז החולצה של "60 למענית" הפסקתי

לספור..חחח..או שזה היה 65? או שעכשיו אנחנו 65? משהו כזה... אגב,למי שקרא את הכתבות שהיו על הקיבוצים העשירים ביותר..אנחנו שמה! מקום עשירי אבל עדיין...וכמו שאמא שלי אומרת: קיבוץ עשיר,חברים עניים.. כן,זה מה שקורה שהניהול של הקיבוץ הוא בעיקר מכאלה שדואגים לעצמם בלבד..

גם אנחנו..

קיבוץ כברי במצב כלכלי מעולה

גם אמא שלי אומרת את זה!!!

גדול.....צריך להוציא סטיקר.. והייתה חולצה של 55 ומאז הפסקנו
...יצויין שהיא נשלחה לכביסה של הקיבוץ ומאז לא נראו עקבותיה..

../images/Emo41.gif

יאללה.. אז שם: חולדה מיקום: ליד רחובות בן כמה הקיבוץ: 75 בקרוב קרוב ל... רחובות-ראשון-גדרה שעות נסיעה מת"א: חצי שעה מופרט/שכר דיפרניצאלי: מופרט

shirush101

New member
מממ

אני שיר מקיבוץ אשדות יעקב איחוד.. ממ...כולם מכירים את שרה'לה שרון לא? אז קיצר..היא מפה.. כל יומולדת היא מביאה לי מתנה..חמודה... אמממ הקיבוץ נמצא בעמק הירדן, בדרום הכינרת... אמממ נראה לי זמן נסיעה לת"א משו כמו שעה וחצי- שעתיים הקיבוץ מופרט...ואין עוד פרטים מעניינים

פששש יש לכם סלבס בקיבוץ...

שרהל'ה קפצה לקיבוץ שלי לפני שבוע אני חושב...שמעתי שהיה נחמד

OMER G17

New member
גם אצלי יש סלבס!!!

חחח...אנילא מאמין שאני מתלהב מזה אבל חיים מסוף הדרך (חיים ונעמה הפקצה) הוא מהקיבוץ שלי והחברה של איתן שוורץ מהשגריר היא מהקיבוץ שלי (למרות שהיא גרה היום בת"א נראה לי וגם אישתו של גולן יוחפז היא מהקיבוץ שלי...וסבא שלי ז"ל גם היה כלכלן מפורסם

E l i a n

New member
נירקי !!! אהובתי משכבר הימים...../images/Emo8.gif

מה המצב? איך שראיתי שיש פורום קיבוצניקים - ידעתי שאני אמצא אותך בו ! ועוד מתחילה שרשורים..חח..רואים שיש לך ניסיון וותק בפורומים
(הכל נאמר כמחמאה כמובן,בובה.אני מתגעגעת.דברי איתי..מתישהוא...) אזזזז החלטתי לענות קודם כל על השאלון שאת התחלת,ורק אז על האחרים. אם כך:
שם הקיבוץ:גבעת ברנר
גיל הקיבוץ:זקן אחושרמוטה - עוד מעט 77
שעות נסיעה מת"א: קצת יותר מחצי שעה.תלוי בתנאי הנסיעה וברכב.
שכר דיפרנציאלי ומופרט.
יש לנו את בית חלומותי!!!!!!

בובההה...הזכרתי את שמך לפני כמה

ואכן נסיון יש לי.. תראי לא סתםפ אני מנהלת שני פורומים אחד מהם שנתיים וחצי ואחד מהם עוד מעט שנה ועד מבלה שלוש שנים מחיי בפורומים של תפוז חחח ופורום קיבוצניקים בלעדיי זה לא פורום קיבוצניקים

kod kod

New member
הקיבוץ שלי

שם- גדות מיקום- בגליל העליון (ליד הירדן) בן כמה - 56 (הוקם ב-49) קרוב ל- ראש פינה, חצור הגלילית שעתיים וחצי נסיעה לת"א הפרטת מזון-ומדברים האלה

לא קיבוצניקית ../images/Emo3.gif

אבל כל המשפחה שלי (סבים והורים) משם- סבים עדיין וההורים עזבו מזמן. ככה שחצי מהילדות שלי עברה עלי בקיבוץ... דליה (באיזור הכרמל, ליד עוד קיבוצי עליית נוער כמו רמות מנשה, עין השופט וכו' וכו')- שהוא כמובן אחד הטובים :).

שיהיה.

שם: נוער גדל ב ההפרטה. ואם לא הבנתם, נגבה.
מיקום: בין אשקלון לקריית גת. בן כמה הקיבוץ: 66 [הוקם ב12/7/1939] קרוב לאשקלון, קריית גת, אשדוד. שעות נסיעה מת"א: אממ, שעה או קצת פחות. מופרט.

למעלה