חצי
בצלחת אדומה

Mother Lucifer

New member
אנשים,

אתם אקטיביסטים לגמרי! הלכתי לשעה וחצי ואני מוצאת שמונה מסרים על תגובות. או שאתם משועממים, או שאתם אקטיביסיטים לגמרי. זה צבבות!.

Mother Lucifer

New member
כמה דברים.

1. יש לי קראש חזק על טל זובלסקי. גורג'ס. 2. אתמול בלילה תהיתי, שאם כבר פרסמו את הפורום באתר החדש של העוגיות, אז יש מצב שהן נכנסים לפרקים וקוראים בשקט את ההודעות. יש פורומים שבהם הלהקות או הזמרים או הוואטאבר של האתר נכנסים ואפילו מגיבים. אז תהיתי, אם כולנו כל כך פיצקעלך (אל תגידו שלא!), אולי זה קצת מאכזב? כי אחרי הכול אני לא חושבת שאנחנו קהל היעד שבחרו העוגיות להתמקד בו. מצד שני, קהל זה קהל, ואם אנחנו אוהבים את זה אז זה צבבה ושיזרום העולם. רציתי לשמוע מה דעתכם. 3. קאזו זה דבר כיפי ומעצבן בטירוףףף.. זה נשמע כמו משרוקית עם נטייה לברווזיות שעושה לך עור ברווז אם אתה שומע את זה מקרוב. 4. באלי להכיר פה קצת את האנשים. בראש שלכם לספר קצת על עצמכם? אנחנו לא כל כך הרבה כאן וזה יכול להיות כיפי. סליחה על ההודעה הארוכה, פשוט זה חסך לי שעות שירשור ומקום נהדר באינטרנט (שאפשר למלא את כולו באתרי פורנו צפופים חחח). עכשיו - זה בשביל קטרפי -
וזה בשביל העוגית של דפנה -
ועוד אחד בשביל Limors -
תהנו =]. ולילה טוב.

Hug Whore Inc

New member
|חיבןק|כפרות,

את לא צריכה לפתוח הודעות כל הזמן. קוראים לזה הצפה. כבר הגענו למסקנה שגרגורי היקר לא ממש מתפקד, אל תעשי פה יותר בלאגן שאין מי שיסדר ממה שכבר יש. פתחת הודעה אחת שלא קשורה לעוגיות, הודעה שיכלת לשרשר, ועכשיו פתחת עוד הודעה שיכלת לשרשר. יש שירשור אוף למיטב זכרוני בפורום, ואם אין, יכולת בכיף לפתוח אחד ולשרשר הכל אליו.

היי, שורשרנו ל../images/Emo32.gif../images/Emo85.gif

איזה כיף! יאיאיאיאיאיאאא עאעאעאעאעאאעאעאע בומבובמבובובובובוב אהאהאאהאהאהאה עזבו אותי,ף אני מתחרפנת|לחבול|. עוד 4 ימים בצפר
.

limors2

Active member
אני לא פיצקלעך!../images/Emo54.gif

כמעט 20! והם כתבו פה פעם! "מזכירוּת". בשרשור של מי בא להופעה. זה הם!
גם לך!

"הם" כותבים בכמה מקומות כבר

הרבה זמן.. פשוט להאדים פה בפורום. וליצור איתם קשר. זאת התשובה (אה, כן. זה יותר מופנה להנהלה של הפורום).

זה הכי טוב:)

אם צריך עזרה בכל דבר אני אשמח לעזור (איכס, התמכורת לתפוז זה נוראי:|) לילה טוב:)

נועית העזית הצנחנית../images/Emo65.gif../images/Emo85.gif

1. שתהיי בריאה, בעזרת השם
ובעזרת טל
. 2. ממ..תאמת, אני מניחה שהם קוראים כאן..
. כל אלה שיש להם פורום בתפוז עושים ככה. מבטיחה לך
. וליאורה-לא ידעתי שמזכירוּת זה הם
איך עלית על זה?
. 3. חחחחחחחחחחחXD יש בזה משהו! אבל זה מגניב..|התאוריה על התואר מגניב ודפנה שאין לי כח לכתוב עכשיו|. 4. לספר על עצמי? ממ מה כבר יש לספר? או, מה את רוצה לדעת?
יוו יש לי רעיון
מכירים את הקטע הזה של "הכר את הפורום"?? שכל שבוע מישהו אחר מהפורום "מתראיין", כל חברי הפורום שואלים אותו שאלונים וכאלה. זה אחלה! לילה טוב
. וד"א, תודה על ה
...|משמיק|.

קטרפי

New member
4. נייס. אקח לצומי ../images/Emo14.gifי. ../images/Emo110.gif

2. גמני ידעתי את זה, היא כותבת בפורומים אחרים של מוזיקה.

limors2

Active member
2. כמו שעידן אמר../images/Emo54.gif

ראיתי אותם מסתובבים בפורומים שונים ומנסים לשכנע אנשים להצביע ל"דפנה פיק" במצעד גלגלצ

Mother Lucifer

New member
זה צבבות.

וגם לא עולה כסף
! חחח. שיהיה לכם יום פרקליט יפה =]. נועית העיזה הצנחנית בשייגעצ דיי, כי יש לי לא רק אבא עורך דין! גם אמא! חח

קטרפי

New member
אימא שלך צריכה להיות מורה ../images/Emo110.gif

אם לא אז לא שווה
ידידה שלי הכירה מישהו שאבא שלו עורך דין, אימא שלו מורה, ויש לו טלוויזה בחדר. אז כול הזמן אמרו לו שהוא זה מהשיר

קטרפי

New member
אוי, תודה ../images/Emo99.gif../images/Emo110.gif

ולא בא לי לספר על עצמי. מי שרוצה, בפרטי.

למעלה