חשבונאות???

• פותח הנושא ae
  • פורסם בתאריך

ae

New member
חשבונאות???

כמי ששוקל להתחיל ללמוד חשבונאות כלכלה באוניברסיטה,רציתי לקבל חוות דעת כנה מרואי החשבון שבינכם על המקצוע,האם הלימודים והעיסוק לאחר מכן באמת כ"כ משעממים כפי שנוטים לחשוב? כמו כן,האם מי שלמד משפטים וחשבונאות יכול להתמחות באחד מהם בלבד? בתודה מראש.

BMickey

New member
../images/Emo11.gif

המקצוע משעמם כפי שנוטים לחשוב. לכן מיד עם סיום הלימודים יוצאים לשוק הפתוח ועוסקים בתחומים משיקים(ניהול, חשבות, יעוץ וכו´)

הלימודים והסטאז´ משעממים

אחרי הסטאז , אם אתה טוב, יכולות להיפתח בפניך אפשרויות מעניינות, שלאו דווקא קשורות בראיית חשבון. אין ספק שהמקצוע של ראיית חשבון (דהיינו ביקורת) הוא מן המשעממים ביותר, מן המשעממים, מן המשעממים ביותר. לגבי משפטים וראיית חשבונאות- אתה יכול להחזיק גם בתואר עורך דין וגם בתואר רואה חשבון, אך לא לשמש בפועל כשניהם. כלומר יכול לבחור רק במקצוע אחד. להיות עוד (רוח) או רוח (עוד).

בןלי

New member
כנ"ל

כנ"ל פה. גם אני רוצה ללמוד חשבונאות ומתלבט בגלל המלצות שליליות מצד כולם(....). רציתי גם להוסיף ולשאול את השאלה המתבקשת: האם מרוויחים כסף טוב במקצוע?

yanivme

New member
לא!

כמו בכל מקצוע מי שטוב מרוויח. אבל ככלל אין תמורה להשקעה הרבה הכרוכה בלימודים. מרוויחים רק כבוד!

al bundy

New member
איזה כבוד איזה

פעם אמרתי למישהו שאני רואה חשבון אז הוא שאל אותי מתי יגיע היום ואני אהיה מנהל חשבונות. והשכר כמו בכל המשק, בזמנים טובים השכר טוב יחסית לרוב המקצועות ובזמנים גרועים - השכר על הפנים אבל מי שטוב - יסתדר תמיד

למעלה