חשבתם פעם למה...

ben kanobi

New member
חשבתם פעם למה...

בפרק 4 הגירסא המחודשת רואים את ג´בה והוא כחוש וקטן ואז בפרק 6 שזה רק שנה וקצת אח"כ הוא שמן,ענקי ובקושי מסוגל לזוז כי זה מטריד אותי כבר הרבה זמן

תשמע

הוא השמין מה רצית
אותי יותר מענין איך מפרק1 לפרק4 אובי ואן נהיה סבא בין 70 כי בין פרק1 לפרק 2 יש הפרש של 10 שנים ובין פרק2 לפרק3 יש הפרש של גג2 שנים ובין פרק3 לפרק4 יש הפרש של20 שנה נניח אז סך הכל מפרק 1 לפרק 4 יש הפרש של34 שנים שבפרק הראשון אובי ואן בערך בן 25+- אז הוא צריך להראות בין 59 ולא אחד בן 70 ואל תגידו לי שהוא נראה ככה או זה לא משנה כי באמת ראיתם שבסרט הרביעי הוא היה אשכרה זקן נורא

ben kanobi

New member
אל תשכח

שעברו עליו חיים קשים וזה מזקין מהר יותר חוץ מזה הוא בהחלט נראה בן שישים בפרק 4

בוא נראה

לוק וליאה תינוקות
ואז פתאום הם בוגרים
מענין כמה זמן עבר אה... או שהם ילדים בני 13
מין הסתם הם מינימום 20

Larik

New member
השחקנית שגילמה את ליאה הייתה בת

19 כשהוקרן הסרט הראשון!

השחקנית אבל לא הדמות../images/Emo70.gif

גם השחקן של אובי ואן היה נראה כמו אחד בן 75 והוא צרייך להיות דמות של 60+ אתה נטפל לטפל

pakapaka

New member
אין קשר בין גיל השחקנית לגיל הדמות!

דוגמא טובה זה נטלי פורטמן מהסרט הראשון לסרט השני עברו 3 שנים בערך. אבל העלילה התפתחה ב10 שנים. זה שהשחקנית של ליאה הייתה בת 19 בפרק 4 (והיא ממש לא ניראית 19, הרבה יותר ) לא אומר שהדמות גם בת 19.. לחשוב לפני שמתווכחים

עדין לא קלטת שיש פה NEWBES?

בכל מקרה מה שלא הבנתי זה איך נטלי לא גדלה בכלל מהפרק ה1 ל2 אבל אנאקין כן... היא חייזר או משהו?!?!?!

pakapaka

New member
בטח שהיא גדלה !!!

פשוט החליטו להשאיר את אותה שחקנית, רק עשו לה מראה יותר "בוגר". ככה לוקאס אמר, שעם קצת איפור אפשר לגרום לה להתבגר ב-10 שנים. גם לי היא ניראית דיי אותו דבר, אבל אני חושב עליה כמבוגרת

Suikun

New member
תחשבו על זה כך,

ההבדל בין ילד בן 9 לילד בן 20 הוא ענק מבחינת שינוי פיסי וחיצוני. לעומת זאת, מ14 ל24 השינוי קצת פחות רציני, אבל הפרצוף והמראה החיצוני התעצב כבר, פחות או יותר. למרות שלדעתי לוקאס היה צריך לעשות אותה קצת יותר בוגרת.. אבל לא נורא

למעלה