חשוב מאוד

האור

New member
חשוב מאוד

אם אתם רוצים להפוך למכשפים חזקים יותר אתם חייבים להשלים את המעגל מה זאת אומרת? המעגל מושלם כאשר יש 4 אנשים מתאימים 1 מיצג את אלמנט האש ה2 את המים ה3 את האדמה וה4 את הרוח אני עדין לא יודעת את כל הכוחות של האלמנטים אבל את מה שאני יודעת אני אפרם : לכול האלמנטים יש את הכוחות של אורות לבנים (אני חייבת להזהיר אם אתם מוכנים להפוך לאורות לבנים אסור לכם לעשוק במגיה שחורה ומתר לכם ליפגוע במישהו על ידי כישוף רק בשביל הגנה עצמית) אוקי האלמנט הראשון (שבמקרה שלי הוא אני) לאלמנט הזה יש את הכוח להפןך לאור שחור חזק מאוד לכן ברגע שהוא נכנס לעולם הכשפים האורות השחורים יציקו לו עד שהוא יהי מוכן חד משמעית להפוך לאור לבן או לאור שחור האלמנט הראשון הוא זה אם כל התשובות אם הוא יודע לשלוט באנרגיות שמסביבו הוא יכול להפוך לחזק מאוד המים כוח החיים אמור להיות לו את הכוח המרפא (אני לא בטוחה) האדמה יכולה לשלוט על היצורים החיים והרוח יש לה את הכוח לכתוב כשפים היא יכולה גם לראות הילות ולדעת מה הרגשות של אנשים (כעס,שימחנ) או אם הם משקרים ואם הם טובים או רעים.

marmar

New member
דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

לאאאאאא!!!!!!! אל תסגרו מעגל זה סתם מזימה של רוחות רעות תני לי לנחש את מיצגת אמאזונה נביאה קוסמת מכשפה או ילדת יער נכון זה סתם מזימה של רוחות רעות להשתלט על הגוף שלך תצאי מזה כל עוד את יכולה כי ברגע שהן יעבירו את הכוחות שלהן אלייך הן עצמן יעברו אלייך וישתלטו עלייך ויעיפו אותך מהגוף את תהיי כלואה בין גן-העדן לגיהנום וכל הרוחות הרעות יקחו ממך את הכוח המעט שישאר לך. תקשיבי לי אני יודעת אם את רוצה תיקראי את מה שכתבתי. marmar H-(

למעלה