חשוב
לגבי תרומת הדם שפרסמתי

udiyulis

New member
חשוב../images/Emo70.gif לגבי תרומת הדם שפרסמתי

מאחר ולא ניתן שוב להקפיץ את ההודעה, וראיתי שנשאלה השאלה למי לפנות והיכן ניתן לתרום, אז מעלה את ההודעה שוב - מופיע מס' טלפון אליו ניתן להתקשר. (לא מדובר בבת משפחה שלי, אך אין חשיבות לכך, כשמדובר בהצלת חיים) *********************** שלום וברכה, קריאה לעזרה: מי שיכול לתרום דם סוג +B לאשה חולת סרטן בלוטות הלימפה, אם ל-2 ילדים קטנים, מתבקש ליצור קשר עם ד''ר יונה בגנו (חברה של משפחתנו) בטל: 08-9276563, ולהתפלל לרפואתה השלמה של האשה: נעמה בת מרים לאה, בתוך שאר חולי ישראל. תזכו למצוות ושבת שלום, ברברה ומרדכי (עורכי "הדף היומי לתולדותינו") *********************** תודה לכל הנענים והמתפללים לרפואתה השלמה.

אודינקה,

אני מתקשרת וכל הזמן תפוס אם יש דרך נוספת להתקשרות- אשמח

udiyulis

New member
חיה'לה, רינה אשדוד וכולם

שוחחתי בטלפון עם חברת המשפחה, ד"ר אגנו, ואלו הפרטים שהיא מסרה לי: מדובר בתרומת טרומבוציטים (טסיות דם), שהוא מרכיב בדם הנדרש לאשה החולה. התרומה נעשית בבנק הדם שב"הדסה עין כרם", אך כרגע הגיעו מספיק תרומות לתקופה הקרובה. נתתי לה את מספר הטלפון שלי, על מנת שתוכל להתקשר אלי כששוב יזדקקו לתרומות, ואז אכתוב כאן, ומי שיוכל להגיע לירושלים לצורך תרומה - יבורך. במקביל אשמש צינור מקשר ביניהם לבין אגודות "עזר מציון" ו"זכרון מנחם", להם יש בנק שמות תורמים לפי סוגי דם ומיקום גיאוגרפי. תודה לכן, חיה ורינה, על ההיענות, ולכל המתפללים לרפואתה השלימה של האשה נעמה בת מרים לאה.

למעלה