חשיבות הפורום
||

anatgri

New member
חשיבות הפורום../images/Emo140.gif||

אני יודעת על הפורום בערך שבוע וחצי. הספקתי כבר לשפוך את הלב, לקבל תגובות מחממות במיוחד גם גלויות וגם כהודעות אישיות. תודה!!! יוצא לי להכנס לפורום בערך פעם ביום בעבודה או בבית ולקרוא כל מילה חדשה שנכתבת, וככל שחולף הזמן אני רואה כמה אנו זקוקים לפורום הזה. גם בעלי יושב לצידי וקורא איתי, לפעמים אנו בוכים יחדיו לנוכח מה שאנו קוראים או מתרגזים יחדיו כשרואים כי כל תגובות הסביבה:"לא נורא, אתם עוד צעירים וכו´..." משותפות כמעט לכולם, מתרגזים לנוכח חוסר המזל או "בריחתו של אלוהים מהעולם כשצריכים אותו" וגם מעודדים אחרים. אני עובדת במכון הגנטי באחד מבתי החולים וזה דיי קשה רגשית כי מצד אחד אני מקנאה קינאה חבויה בכל הנשים ההרות כשאני אך זה איבדתי הריון ומאידך נתקלת בנשים ובזוגות שצריכים להפסיק הריון בגלל סיבות כאלה או אחרות. זה גם מעודד כי רואים הצלחות אחרי כשלונות!!!. היום העזתי לספר על קצה קצהו של המזלג מעט מהקורות אותי. זה היה זוג מקסים שנאלץ לבצע הפסקת הריון של תאומים בגלל בעיה גנטית. אלה אנשים אצילים בעיני כשרואים את הזוגיות שלהם ודרך ההתמודדות שלהם לנוכח הבשורה הקשה וההחלטה שהיו צריכים לקבל. היום לפני שהם נפרדו ממני מסרתי להם על הפורום. אמרתי שאולי זה קצת מוקדם, אבל טוב שיש מקום כזה לפרוק את רחשי הלב, התסכולים , הכעס וגם - לא פחות חשוב - לשאוב עידוד וכח. בהצלחה לכולנו!!!חמסה

לענת...../images/Emo140.gif

תודה על המילים החמות...גם אני בתחושה כי הפורום מקל על ההתמודדות בצורה משמעותית ולכן הוא כה חיוני. כתבת כי:אני מקנאה קינאה חבויה בכל הנשים ההרות כשאני אך זה איבדתי הריון אני מבין את תחושותיך... זה לא שאת לא רוצה שזוגות אחרים יהיו מאושרים. את מאד רוצה שיהיו, אבל גם את רוצה להיות אמא מ-א-ו-ש-ר-ת!!! וזה הכי טבעי בעולם. מאחל לך ולכולנו פורים שמח עד כמה שאפשר... תמיד איתנו.

למעלה