חשש ממפולת בשוק האגח על רקע לא ברור עדיין

מצב
הנושא נעול.

חגי

New member

alexrait1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אפילו לך אין הסבר.

3718

Member
מה לא ברור?קים גונג-איל מצ.קוריאה התעטש הבוקר

מה לא ברור?קים גונג-איל מצ.קוריאה התעטש הבוקר
ושמעתי ממקורות המקורבים לחדשות של 8 שיכול להיות שהוא גם לא אמר בוקר טוב לאישתו, אבל יתכן שאלו שמועות לא מבוססות. סלחו לי על הציניות , אבל לעיתים יש לי הרגשה שיש גורמים מאד חזקים עם אינסוף נזילות שמעונינים בתנודתיות בשוק (בעיקר בחו"ל ואנחנו נגררים) והם משחקים בשוק ובכותרות העיתונים (הכלכלים בעיקר) כרצונם. מצחיק שהכותרות על צפון קוריאה לא מופיעות ב YNET או ב NRG, הן כן מופיעות בגלובס וב BIZPORTAL ...

3718

Member
כל העולם הוא כפר גלובלי אחד.

גם לא ברור למה הפאניקה כאן יותר גדולה מבעולם
בלחיצת כפתור אחת אפשר למכור הרבה מניות או אג"חים במספר שווקים (למשל מכירת ETF של שווקים מתעוררים). מה שעצוב זה שאין נכסים עם קורלציה הפוכה, או שהכל עולה ביחד, או שהכל יורד ביחד.

יובל 42

New member
הא?

בלחיצת כפתור אחת אפשר למכור הרבה מניות או אג"חים במספר שווקים (למשל מכירת ETF של שווקים מתעוררים). מה שעצוב זה שאין נכסים עם קורלציה הפוכה, או שהכל עולה ביחד, או שהכל יורד ביחד.
הא?
יש תעודות חסר יש מכירות בשורט יש אופציות פוט לא הכל עולה ביחד ויורד ביחד ובוודאי שיש נכסים עם קורלציה הפוכה.

3718

Member
תשובה

הא?
יש תעודות חסר יש מכירות בשורט יש אופציות פוט לא הכל עולה ביחד ויורד ביחד ובוודאי שיש נכסים עם קורלציה הפוכה.
תשובה
באמירה שלי התייחסתי לנכסי בסיס רגילים שמחזיקים לטווח ארוך (מניות ואג"חים של חברות ) תעודות חסר ומכירות בשורט הם לא נכס, הם פשוט מכירה של הנכס תוך ביצוע השאלה של הנכס ממישהו. אופציות פוט הם הימור על ירידת הנכס מול מי שכותב את האופציות. אלו לא נכסי בסיס , אלו הימורים והגנות נקודתיות שבדרך כלל מוגבלים בזמן, הם נקראים נגזרים, כי הם נגזרים מנכס הבסיס.

יובל 42

New member
מה זה משנה?

תשובה
באמירה שלי התייחסתי לנכסי בסיס רגילים שמחזיקים לטווח ארוך (מניות ואג"חים של חברות ) תעודות חסר ומכירות בשורט הם לא נכס, הם פשוט מכירה של הנכס תוך ביצוע השאלה של הנכס ממישהו. אופציות פוט הם הימור על ירידת הנכס מול מי שכותב את האופציות. אלו לא נכסי בסיס , אלו הימורים והגנות נקודתיות שבדרך כלל מוגבלים בזמן, הם נקראים נגזרים, כי הם נגזרים מנכס הבסיס.
מה זה משנה?
נכס בסיס לא נכס בסיס התלוננת שהכל עולה ביחד או יורד ביחד בכפר הגלובאלי והראיתי לך שיש דברים שהולכים נגד המגמה. זה ממש משנה לך איך תרוויח כסף? אם כ"כ חשוב לך נכס בסיס דווקא לך על זהב. נכס בסיס שיש לו נטייה מובנית לעלות כשהכל מתפרק וכולם רצים למקלט.

שיר ורד

New member
יש

יש
למשל טבע - עלתה היום בניגוד למגמה בשוק, וזו לא הפעם הראשונה

מצב
הנושא נעול.
למעלה