טאם טאם טאם זהו הסכמ"ש...

oO Barbie Oo

New member
אה אופס, איבדתי את זה לרגע

ובאנזונה, תגישי את הטפסים ובע"ה יהיה בסדר. וגם אם לא קורס מ"כים, קצינים זה הכי! תעדכני אותי @!

DafnOosh1

New member
אפשר תרגום למסקנת השבוע?

אני לא מעורה במונחים הצה"ליים...

giraffeeeee

New member
הלוואי על העובדי רס"ר אצלנו לראות

סרטים בזמנן החופשי.. בזמנם החופשי הם מתחמקים מהרס"ר שלא ייתן עוד עבודות

Unaffected

New member
.....

-שיר השבוע: אביב גפן - אולי - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: קוסטה
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אני חושב אולי,אני אוהב אותה יותר מדיי.." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): משהו בסגנון של המשפט הקודם.. - דבר שהשגתם השבוע: אממ תמונות, וכיסוי לפלאפון שמונע ממנו להתפרק כל דקה. - מאכל השבוע: פיצה |: - משהו שעשה לכם את השבוע: כנראה היום.. היה פשוט כיף. אה וזה שבאיזה יום עבדתי בקניון וגם ידיד שלי עבד שם בדיוק באותה נקודה - משהו שהרס את השבוע: אולי עבודה,אבל ממש בקטנה - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיצליח מה שלא הצליח השבוע. שלא יציקו לי מהעבודה! אה,ושלא יגמר
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אותו והרבה,לפני שהצבא ייקח לי אותו
סתם: - תמונה:

dcohn

New member
Gravity, stay the hell away from me

-שיר השבוע: live high - אלבום השבוע: Jason Mraz's Beautiful Mess Live on Earth
- האדם שעשה לכם את השבוע: כל החברים. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): ממממ אין משהו מיוחד:] - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): ממממ לא יודעת - דבר שהשגתם השבוע: שרשרת ממגנוליה, האלבום החדש של ג'ייסון
- מאכל השבוע: ספגטים ומרק ירקות של אמא
- משהו שעשה לכם את השבוע: יום ראשון עם אנה וליאורה!
שהאלבום הגיע לידיי, ששטוד וארנון היו בבית, המסיבה בשישי בערב ובכלל, היה שבוע נחמד פלוס פלוס:] - משהו שהרס את השבוע: בטח דברים קטנים ולא חשובים. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ממממ יומולדת של אנה! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה כיף:] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: רק אנשים טובים:) סתם: - תמונה: מהמסיבה בשישי

למעלה